Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Her telden her renkten

Şebnem Dönmez, gökkuşağı gibi! İstiklal Caddesi'nde görüntülenen oyuncu; pembe pantolunu, yeşil tişörtü, lacivert montu ve siyah ayakkabısıyla rengarenkti.

Magazin gündeminden başlıklar

O fotoğraf kapak oldu

Hülya Avşar; geçen yaz tatilde 'nanik' yaparken çekilmiş komik fotoğrafını telefonunun arka kapağına baskı yaptırdı! Sanatçı, bu fikri kendisine Deniz isimli bir arkadaşının verdiğini söyleyip "Bu baskıyı çok esprili buldum. Belki yakında moda bile olur" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Kimse yok mu?

Sırp pop star Emina Sandal'ın Türkiye'deki ilk single'ı pazartesi günü çıkıyor! Emina; sözü eşi Mustafa Sandal'a, müziği kendisine ait olan single'ına 'Kimse Yok Mu?' adını verdi. Sanatçı, "Çok heyecanlıyım" diyor.

Magazin gündeminden başlıklar

Bu da Ankaralı 'Gangnam Style'

Koreli müzisyen PSY'ın tüm dünyada konuşulan 'Gangnam Style' klibinin ardından, 'Hayatı Tesbih Yapmışım Sallıyormuşum' şarkısının klibi de sanal âlemde fenomen oldu. İnternet üzerinde 10 milyon kişiye ulaşan klibin mimarı ise Aşk Müzik Prodüksiyon'un sahibi Tayfun Soydemir. Soydemir; sözü, müziği, düzenlemesi kendisine ait çalışmayla ilgili şöyle konuştu: "Ankara'nın pavyon müzik kültürünü yeni bir formda sunduk. Ankaralı mahalli sanatçılara tanınma fırsatı da vermiş oldum.

Magazin gündeminden başlıklar

Özberk ağlaya ağlaya boşandı

Ünlü oyuncu Özge Özberk, dün İstanbul Adliyesi 1. Aile Mahkemesi’nde 5 yıllık eşi madenci Hayim Sadioğlu’ndan boşandı.

Geçen nisan Sadioğlu, Özberk’in kendisini aldattığını öne sürerek mahkemeye başvurmuş ve eşinden 500 bin TL tazminatla oğlunun velayetini istemişti. Sekiz ay süren çekişmeli dava tarafların anlaşmasıyla sonuçlandı. Çift, Leo isimli 2 yaşındaki oğullarının psikolojisinin bozulmaması için uzlaşarak boşanma kararı aldı. Özberk dün öğleden sonra yapılan duruşmaya avukatı Levent Durak, Sadioğlu da avukatı Fügen Akgün ile katıldı. Birbirinden hiçbir şey talep etmeyen çift, velayeti anneye verilen çocuklarının eğitim masraflarını yarı yarıya üstlendi. Karar açıkladıktan sonra hıçkırarak ağlamaya başlayan Özberk, Sadioğlu’na sarılarak vedalaştı.

Magazin gündeminden başlıklar

Keyfi yok

Geçtiğimiz günlerde üçüncü çocuğunu kucağına alan Uma Thurman (42), önceki gün New York'ta yaşadığı apartmandan çıkarken görüntülendi. Hiç makyaj yapmamış olan ünlü oyuncunun, kıyafetlerine de özen göstermediği dikkatlerden kaçmadı. Thurman, gazetecileri de yanıtlamadı.

Magazin gündeminden başlıklar

Kanye West Kim'siz yapamıyor

Müzik dünyasının efsane isimlerinden Kanye West, Kim Kardashian ile birlikte olmaya başladıktan sonra tamamen farklı bir adama dönüştü. Cool imajını bir yana bırakan West, Londra'da bulunan sevgilisini özlediği için önceki gün tüm işlerini bırakıp Los Angeles'tan İngiltere'ye uçtu!

Magazin gündeminden başlıklar

Ne oldu sana böyle Yılmaz?

Yılmaz Morgül, uzun bir aradan sonra Kalamata Meyhane'de eğlenirken ortaya çıktı. Kilo aldığı gözlenen sanatçı, sarkmış gıdısı ve iri dudaklarıyla görüntülendi. Morgül, dudaklarına silikon taktırdığı iddialarını daha önce reddetmişti.

BİZE ULAŞIN