Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Beyoğlu'nda köşe kapmaca

Şarkıcı Gülşen, önceki akşam Beyoğlu'nun ara sokaklarında gazetecilerle köşe kapmaca oynadı. Bir erkek arkadaşını otomobiline alan Gülşen, kameraları fark edince hızla uzaklaştı. Ardından aynı noktaya dönen şarkıcı, bu kez aracını park edip gitti. İki saat sonra geri dönen ünlü yıldız, arka koltuğa otururken, gizemli erkek arkadaşı direksiyona geçti. Şarkıcı, soruları yanıtlamadı.

GÜLŞEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

'Bıyıklı kolye' ile jest yaptı

'Muhteşem Yüzyıl'ın 'Malkoçoğlu'su Burak Özçivit, konseri sevgilisi Ceylan Çapa ile el ele izledi. Bir ara Tarkan, ön sıralardaki Özçivit'e sahneden 'Malkoçoğlu!' diye seslendi. Ceylan Çapa'nın, Malkoçoğlu bıyığını sembolize eden bir kolye takması da dikkat çekti.

BURAK ÖZÇİVİT-CEYLAN ÇAPA ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Eski karım yeni müdürüm

17 yıllık evli Mehmet-Şehnaz Tuna çifti, Şubat 2011'de birbirleri hakkında ağır ithamlarda bulunarak boşanmıştı! Şehnaz Tuna, eşinin kendisine şiddet uyguladığını ve aldattığını iddia etmiş, Mehmet Tuna da "Karım kafamda bardak kırdı" demişti. Kavgalı çift, çocuklarının hatrına Haziran'da tekrar barışmıştı.

"İŞLETME SANA EMANET!"
Olaylı ikili, şimdi iş hayatında beraber çalışmaya hazırlanıyor. Etiler-Şamdan'ın patronu Mehmet Tuna, 7 Eylül'de açılışını yapacağı mekanın işletme müdürlüğü için eski eşine teklif götürdü. 2004'ten boşanıncaya kadar mekanın müdürlüğünü yapan Şehnaz Hanım da bu teklife "Evet" dedi.

Bülent CANKURT

Magazin gündeminden başlıklar

Dizileri ti'ye aldık

Mehmet Ali Erbil, abisi Mustafa Erbil ve bir kız arkadaşıyla önceki gece Takanik Balık'taydı. Haziran'da anjiyo olmasına rağmen sigara içtiği görülen Erbil, yeni dizisi 'Harem' için şöyle dedi: "Kahpe Bizans'ın uzantısı. Bazı dizileri ti'ye alıyoruz ama Muhteşem Yüzyıl'la benzerliği yok."

MEHMET ALİ ERBİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Servetine şaşırdı!

Orlando Magic'in yıldızı Hidayet Türkoğlu, Asmalımescit'te bir partiye katıldı. 89 milyon dolarlık kazancıyla, NBA'in en çok kazanan 91'inci basketbolcusu olan Türkoğlu, gazetecilere "Bunu ilk kez sizden duyuyorum. Hiç haberim yoktu" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Oyuncu Ebru Akel evlendi

Oyuncu ve sunucu Ebru Akel dün gece yaklaşık bir senedir birlikte olduğu işadamı Ethem Sancak'ın oğlu Özer Sancak ile Kuruçeşme'deki Les Ottomans Hotel'de dünya evine girdi.
Düğüne sadece gelin ve damadın aileleri ile yakın dostları katıldı. Oyuncu Selen Görgüzel ve sunucu Murat Başoğlu da misafirler arasında yerini aldı. Ebru Akel'in gelinliğini ablası Deniz, kardeşi Şeniz Akel ve yakın arkadaşı modacı Tuvana Buyükçınar birlikte tasarladı. Ünlü sunucu ve oyuncunun bu özel gün için seçtiği gelinlik ve ayakkabıları hemen herkes tarafından oldukça beğenilirken, düğünün gerçekleştirildiği otelde neredeyse kuş uçurtulmadı. Basın mensuplarının görüntü almaması için yoğun güvenlik önlemleri alındığı görüldü. (YÜKSEL YAVUZ)

EBRU AKEL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

TUVANA BÜYÜKÇINAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Boşanıyorlar!

Türk rock müziğinin önde gelen isimlerinden Ogün Sanlısoy'un avukat eşi Sedef Erken, boşanma davası açtı

Çiftin 2006’da, 'Ozan Barış' adını verdikleri bir oğulları oldu. Doğan çocuklarının mutluluğunu yaşayan çift, 2009’da aldıkları haberle sarsıldı. Doktorlar, Ozan Barış’a bu tarihte 'atipik otizm' teşhisi koydu. Çift bu habere üzülürken oğullarının başvurdukları 13 okula alınmaması üzerine konuyu yargıya taşıdı.
 
Mesleklerindeki başarıları kadar, çocukları için verdikleri bu mücadele ile de gündeme gelen çiftin yolu bir kez daha adliyeye düştü.
 
Sedef Erken, avukatı Ceren Kalı Zık aracılığıyla İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak, eşi Ogün Sanlısoy’a boşanma davası açtı. Ozan Barış’ın velayetini isteyen anne Erken, nafaka ve tazminat talepleri konusunda daha sonra beyanda bulunacağını belirtti. Davanın görülmesine önümüzdeki günlerde başlanacak.

Magazin gündeminden başlıklar

AŞK MI YAŞIYORLAR?

’Muhteşem Yüzyıl’ dizisinde Pargalı İbrahim karakterini canlandıran Okan Yalabık ile uzun bir süre birliktelik yaşayıp ayrılan Hande Soral’ın, şimdi de Berk Oktay ile birlikte Çeşme’de gizli gizli aşk yaşadığı iddia ediliyor.

Hürriyet'in haberine göre, geçen gece Çeşme’nin Alaçatı beldesinde bir barda buluşan ikiliden Hande Soral, yakın arkadaşı Ekin Türkmen ile mekana girerken, Berk Oktay ise yakın dostu Timur Acar ile geldi. Mekanda iki saat kalan Soral ve Oktay, yine ayrı ayrı çıkmayı tercih etti. Hande Soral ve Berk Oktay’ın sette tanışarak aşk yaşamaya başladıkları öne sürülmüştü.

OKAN YALABIK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

HANDE SORAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN