Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Mutluluk pozu

Çiçeği burnunda aşıklar İpek Tanrıyar ve Levent Dörtel, önceki akşam Nişantaşı'nda görüntülendi. Gazetecilere el ele mutluluk pozu veren Tanrıyar ve Dörtel, "Aşkın tadını çıkartıyoruz" dediler.

Magazin gündeminden başlıklar

Eğlencede can korkusu

Geçtiğimiz hafta Asmalımescit'teki Propaganda'dan çıkarken sokak satıcılarının saldırısına uğrayan Meryem Uzerli ve Can Ateş, bu kez tedbirli davrandı. Önceki gece eğlenmek için aynı mekanı tercih eden sevgililer, bu kez arka kapıdan giriş yaptı. Yaklaşık 2 saat mekanda duran aşıklar, çıkışta yine arka kapıyı tercih etti.

Magazin gündeminden başlıklar

Ajda Pekkan'ın izinde

Tolga Karataş ile evlenen Emine ün, yapılan kötü eleştirilere rağmen albüm çıkaracağını açıkladı. Ün, "Hayalimde Ajda Pekkan gibi olmak var" dedikten sonra "Şaka şaka" diyerek durumu düzeltti.

Magazin gündeminden başlıklar

Patlat şuna bir tane!

Meltem Cumbul ve eşi Alican Özbaş; İzmir'de bir gece kulübünde eğlendi. Mekanda eşiyle öpüşürken fotoğrafının çekilmesine sinirlenen Özbaş, şoförüne şu talimatı verdi: "Bir tane patlat şu gazeteciye!" Özbaş, ardından mekanın güvenlik görevlileriyle müdahale etmedikleri için tartıştı.

Magazin gündeminden başlıklar

Boşanma sonrası ilk kez bir erkekle

Yaklaşık bir yıllık bir evliliğin ardından Buğra Gülsoy ile yollarını ayıran Burcu Kara, boşanma sonrası ilk kez bir erkek arkadaşıyla görüntülendi. Kara ve 'Eve Düşen Yıldırım' dizisiyle beğeni toplayan Şencan Güleryüz, önceki gün Asmalımescit'te bulunan Kokosh Meyhane'deydi.

Magazin gündeminden başlıklar

Balıkçı teknesinde romantizm

İşadamı Kerem Göğüş, önceki gün sevgilisi Wilma Elles ile kiralık balıkçı teknesinde romantik anlar yaşadı. Rumelihisarı'ndan Kanlıca'ya kahvaltı yapmaya giden aşıklar, dönüşte basına yakalandı. Yeni saç rengi ve makyajsız haliyle görüntü vermek istemeyen Wilma Elles, balıkçı teknesinden inmedi. Çift daha sonra tekneyle Kanlıca'ya dönerek oradan kara yoluyla evlerinin yolunu tuttu.

Magazin gündeminden başlıklar

Hülya'nın Oscar adayı

Altın Portakal Film Festivali'nde Jüri Başkanı olan Hülya Avşar, tartışma yaratacak açıklamalarda bulundu. "Saygısızlık olarak algılanmasın ama Nuri Bilge Ceylan'ın filmlerine koşarak gitmiyorum" diyen Avşar kızı, şunları söyledi: "Benim kafam biraz farklı çalışıyor, farklı bir bakış açım var. Kimin ne dediği umrumda değil. Ben bugün Oscar'a aday adayı olsun diye Recep İvedik'i gönderirim. Onun tepki alması bile Türkiye'nin dikkat çekmesi demektir."

Magazin gündeminden başlıklar

Sevgilisi Kenan'ı sanata alıştırdı

Kenan Doğulu önceki gün, Akaretler'de bir galeride açılan sergiyi gezdi. Sergide uzun uzun eserleri inceleyen Doğulu'nun sanat merakını, sevgilisi Beren Saat'in tetiklediği söyleniyor. Saat'in sanata olan tutkusu dolasıyla Doğulu'nun da bir süredir sanat eseri koleksiyonu yaptığı iddia ediliyor. Galeri çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü sanatçı, "Beni buralarda daha çok göreceksiniz" dedi.

BİZE ULAŞIN