Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

"Neden ayrıldığımızı bilmiyorum"

'Bir Erkek Bir Kadın'ın Ozan'ı Emre Karayel ile şarkıcı Öykü Gürman'ın 2,5 yıllık aşkları 1 hafta önce sona ermişti. Sevgililer ayrılığa yoğun iş temposunu neden göstermişti. Öykü Gürman'ın Emre Karayel'i rol arkadaşı Demet Evgar da dahil olmak üzere bütün arkadaşlarından kıskanması ve bu yüzden sürekli kavga çıkarması evliliğe giden ilişkinin sonunu getirdi.

Öykü Gürman "Neden ayrıldınız?" sorusuna "Emre Karayel'e sorsanıza! Belki bir açıklama yapar. Neden ayrıldığımızı ben de bilmiyorum" dedi. Posta'nın haberine göre; Gürman'ın bu ilginç açıklaması üzerine "Anlaşamadık, arıldık" açıklamasını yapan Emre Karayel önceki gün de oyuncu Yasemin Öztürk'ün evindeki doğum günü partisine katıldı. Emre Karayel çok neşeliydi.

Magazin gündeminden başlıklar

Sibel Tüzün, Kıvanç'ın spor hocasını kaptı!

Önümüzdeki haftalarda başlayacak olan 'Survivor'a katılacak olan ünlü şarkıcı Sibel Tüzün yarışmaya, Kıvanç Tatlıtuğ'un kaslarının yaratıcısı olarak bilinen spor hocası Tony Hill ile hazırlanıyor. Adadaki çetin yaşam koşullarına ve zorlu yarışmalara alışmak için sıkı bir antrenman sürecinden geçen Tüzün, rakiplerine şimdiden meydan okuyor. Haftanın yedi günü Tony Hill ile saatler süren çalışmalar yapan ünlü şarkıcı, "Amacım kilo kaybetmek değil, kas kütlemi çoğaltmak. Bakarsınız benim de Kıvanç Tatlıtuğ gibi kaslarım olur" dedi.

SİBEL TÜZÜN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Enver paşa

Kim demiş "Necati Şaşmaz tek bir karakter oynayabilir" diye? Ünlü oyuncu, TRT için çekilen 'Kurt Kanunu' isimli dizide konuk oyuncu olarak boy gösterecek. Şaşmaz; 'Enver Paşa'yı canlandıracak.

NECATİ ŞAŞMAZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Ayrılığın nedeni ihanetmiş

Arda Turan ile Sinem Kobal ayrılığındaki sır perdesi aralandı. Önceki hafta İstanbul'a gelen futbolcunun sosyetik aşklarıyla bilinen Aslıhan Doğan'la kaçamak yaptığı konuşuluyor.

Herkes yaz aylarında evlenmelerini beklerken, bir anda aşklarına nokta koyan Arda Turan-Sinem Kobal cephesinde ilginç gelişmeler yaşanıyor. Madrid'in gece hayatında da sık sık boy gösteren Arda'nın değişiminden şikayetçi olan Sinem Kobal, ilişkisine sahip çıkıp suskun kalmayı tercih etmişti.

BU MUTLULUK MAZİDE KALDI!

ASLIHAN'LA SABAHLADI
Ancak geçtiğimiz çarşamba İstanbul'a gelen Arda'nın son kaçamağı pahalıya patladı. Saklambaç'ın haberine göre; Arda'nın soyetik aşklarıyla bilinen Aslıhan Doğan'la kaçamak yaptığı iddia edildi. İkili, çarşamba günü Arnavutköy'de başlayan gecelerini Etiler Şamdan'da tamamladı. Sabaha kadar süren bu sıcak geceyi öğrenen Sinem Kobal'ın ise aşkına nokta koyduğu öğrenildi.

LİSTESİ KABARIK
Hakan Kosif'le yaşadığı aşkla tanınan Aslıhan Doğan'ın adı daha sonra başka bir sosyetik isim olan Kaan Boyner'le anıldı. Hacı Sabancı'yla da kısa süreli ilişki yaşayan Aslıhan'ın aşk listesine giren son isim ise futbolcu Arda oldu.

SİNEM DARDA!
Yaklaşık 2.5 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Arda Turan'dan ayrılan Sinem Kobal, önceki gece yakın arkadaşı Meltem Cumbul'la Cihangir'de yemek yedi. Moralinin çok bozuk olduğu görülen Kobal'ın mekan çıkışı ağzını bıçak açmıyor.

Magazin gündeminden başlıklar

Oğlum Çiko

Esra Erol; oğlu Ali İdris'le 'ağlayan bebek' Çiko'nun fotoğraflarını Twitter'da yan yana koyup espri yaptı: Çiko diye diye benzettim çocuğu!

ESRA EROL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Hilal Cebeci evleniyor

Panpiş lakaplı Hilal Cebeci, bombayı patlattı: "Beşiktaş'a gelin gidiyorum"

Şarkıcı Hilal Cebeci, bomba gibi bir açıklama yaptı. Medyafaresi'nin 9. yıl kutlamasına katılan Cebeci, burada evleneceğini açıkladı. Evleneceği kişinin adını sır gibi saklayan Cebeci, "Beşiktaş'a gelin gidiyorum" derken, bu yaz mevsiminde dünyaevine gireceğini söyledi. Cebeci, "Panpişleriniz bu habere üzülmeyecek mi?" sorusunu "Onlar benim mutluluğumu ister, neden üzülsünler ki?" şeklinde yanıtladı.

HİLAL CEBECİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Tolgahan bütün parasını eve yatırdı!

Fox TV'de ekrana gelen 'Lale Devri' adlı dizinin yakışıklı oyuncusu Tolgahan Sayışman; bir senedir kirada oturduğu Şişli Residence'taki evi 750 bin lira ödeyerek satın aldı. Evin; Sayışman'ın yıllardır biriktirdiği para ile satın aldığı ilk ev olduğu öğrenildi. Keyfi çok yerinde olan oyuncu; yeni evinde, yakın arkadaşlarının katıldığı bir parti verdi.

TOLGA SAYIŞMAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Asuman için pansuman!

Ünlü sunucu Asuman Krause tarafından terk edilen Önder Açıkbaş, aşk yarasını manken Didem Soydan'la sarıyor. Yeni bir ilişkiye yelken açan ikili, Beşiktaş'ta görüntülendi.

ASUMAN KRAUSE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN