Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Aşkım olmadan olmaz
Ünlü şarkıcı Nicole Scherzinger, sevgilisi Lewis Hamilton hakkında samimi açıklamalarda bulundu. İlişkilerinin çok iyi gittiğini söyleyen 34 yaşındaki şarkıcı, "Aşkım olmadan olmaz! Onun kadar tatlı ve uyumlu biriyle olduğum için çok ama çok şanslıyım. İşlerimiz nedeniyle çok sık görüşemediğimiz oluyor ama buna da zamanla alışmaya başladım" diye konuştu.

Magazin gündeminden başlıklar

İsim hakkı bir Türk'te
Laleli'de faaliyet gösteren bir Türk firması, 2003'te Monica Bellucci ismini tekstil ürünlerinde kullanmak üzere marka tescili yaptırdı. Ünlü yıldızın adına takı üreten Hollandalı Blue Universe şirketi ise geçen yıl "Bu ismi kullanamazsınız" diyerek dava açtı. Geçen hafta sonuçlanan davayı Patent Enstitüsü'nde marka tescili bulunan Türk şirket kazandı.

Magazin gündeminden başlıklar

Kızlarını kopyalıyor
Kim Kardashian'ın annesi Kris Jenner, kızları ne yaparsa altta kalmamak için elinden geleni yapıyor. 56 yaşındaki Jenner, önceki gün en küçük kızı Kylie Jenner ile Justin Bieber konserindeydi. 15 yaşındaki kızının giydiği her şeyin neredeyse aynısını giyen Kris Jenner, tepki aldı.

Magazin gündeminden başlıklar

Yardım yemeğine yanlış renk!
Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, önceki akşam Demokratlar'ın bağış yemeğine katıldı. Lopez'e sevgilisi Casper Smart eşlik ederken; güzel şarkıcının yemekte Demokratlar'ın rengi olan mavi yerine Cumhuriyetçiler'in rengi olan kırmızıyı tercih etmesiyse herkesi şaşırttı.

Magazin gündeminden başlıklar

Evladıma sığınır her şeyi aşarım
Haluk Bilginer'den boşanan Aşkın Nur Yengi ilk kez konuştu: Evladım bana iyi geliyor. Onun gülüşü, sarılışı bütün hastalıkların çaresi. Ona sığınır, her şeyi aşarım!

HUYSUZLUKLARIM OLDU
* Beni en iyi 'Huysuz ve Tatlı Kadın' parçası anlatıyor. Zaman zaman her insan gibi, benim de huysuzluklarım oluyor... Hayat doğmak ve ölmek arasındaki kısa bir zamandan ibaret ve her şey çok güzel gitmeyebiliyor...
* Artık her şey çabucak tüketiliyor. Duygular, hayat, aşklar, ilişkiler ve şarkılar buna dahil. Büyük bir mutsuzluğa ve yalnızlığa doğru giden bir hayat var...

KIZIM İÇİN UĞRAŞIRIM
* Evladım bana çok iyi geliyor. Onun gülüşü, sarılışı dünyadaki bütün hastalıkların çaresi gibi... Biz sanatçıların şarkıları vardır. Biz şarkılarımıza, evlatlarımıza sığınır, her şeyin üstesinden çok rahat geliriz...
* Annelik profesyonellik gerektirir. Anne; çocuğunun bu durumları (boşanmayı kastediyor) atlatması için çaba harcar.

Magazin gündeminden başlıklar

Kilolar gidiyor
Hamileliğinde aldığı kilolarla eleştirilen ünlü şarkıcı Jessica Simpson, doğumdan sonra yavaş yavaş kilolarından kurtulmaya başladı. Önceki gün uzun bir zaman sonra ilk kez şortlu bir takımla fotoğraflanan Simpson, birkaç ay öncesine göre son derece hoş görünüyordu.

Magazin gündeminden başlıklar

Yoncimik erkeklere etek giydirdi
'Yallah Sevgilim' adlı son single'ıyla gündemde olan Yonca Evcimik; şarkının klibini de Burak Ertaş yönetmenliğinde, bir maden ocağında çekti. Evcimik klibindeki erkek dansçılara etek giydirerek yine bir ilke imza attı. Tanju Babacan'ın kostümleriyle kamera karşısına geçen popun sevilen ismi; bu single'ın ardından yeni bir çalışması daha olduğunu söyledi.

Magazin gündeminden başlıklar

Gözler onda
'Gossip Girl' dizisinin güzel oyuncusu Blake Lively'nin geçtiğimiz hafta evlenmesinin ardından tüm gözler dizinin biraz gölgede kalan diğer başrol oyuncusu Leighton Meester'a çevrildi. Meester, önceki gün 'The Oranges' isimli son filminin tanıtımında Giambattista Valli elbisesiyle göz doldurdu.

BİZE ULAŞIN