Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Nejat eskiye döndü

Berrak Tüzünataç'tan ayrıldıktan sonra adı kimseyle anılmayan Nejat İşler önceki akşam eski sevgilisi Selma Merter ile Nişantaşı'nda eğlendi. Gece boyunca dans eden ikilinin keyfi çıkışta da yerindeydi.

Magazin gündeminden başlıklar

Tatlıses'e zırhlı koruma

İbrahim Tatlıses, Nişantaşı'nda yeni aldığı zırhlı Mercedes'iyle görüntülendi. GATA'daki tedavisinin bittiğini söyleyen İbo, "Artık üzülmek yok. Cem Yılmaz'ın DVD'siyle eğleniyorum" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Ortaköy'de Avşar rüzgarı esti

Hülya Avşar, önceki akşam Ortaköy'ü birbirine kattı. İş toplantısına katıldığı otelden çıkışta kendisini bekleyen gazetecilerle karşılaşan Avşar, Ortaköy sokaklarında gezintiye çıktı. Adeta bir başbakan havasında, esnafın alkışları eşliğinde yürüyen Avşar Kızı, herkesle tek tek tokalaşmayı ihmal etmedi. Ortaköy'den ayrılırken Arap turistlerle karşılaşan güzel oyuncu, bir turistin "Ya Hülya helva yer misin?" sorusuna "Yok hacı, fış fış sağol" diye yanıt verdi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Emina çocuklarıyla form tutuyor

Geçtiğimiz ay ikinci oğlu Yavuz'u dünyaya getiren Emina Sandal, eski formuna kavuşmak için spor salonundan çıkmıyor. Oğulları Yaman ve Yavuz'u da spor salonuna götüren Sandal, geçtiğimiz günlerde Twitter sayfasında, spor salonunda çektiği iki fotoğrafı paylaştı. Sandal, fotoğrafların altına da "Yavuz bugün bana yardımcı olur" diye yazdı.

Magazin gündeminden başlıklar

Modern düşünün

Adı önce bir yabancıyla, ardından gazeteci Mirgün Cabas'la anılan Tuba Ünsal, Twitter'da sitem etti: "Modern bir toplumun bireyi olarak; bir erkek ile kadını bir arada görünce akla gelen ilk şey seviştikleri olmamalı."

Magazin gündeminden başlıklar

Ünlü mankene veto

Arzu Sabancı, oğlu Hacı'nın Özge Ulusoy ilişkisi hakkında ilk kez konuştu: Daha 25 yaşında. Evlilik için küçük!

Magazin dünyasının ünlü çifti Özge Ulusoy ile Hacı Sabancı'ya şok! Daha önce de oğlunun Ece Erken'le yaşadığı ilişkiyi onaylamadığı söylenen anne Arzu Sabancı, Hacı'nın Ulusoy beraberliğiyle ilgili ilk kez açıklama yaptı.

ŞAŞIRTAN YANIT!
Sosyetik işkadını, "Oğlunuzla Özge Ulusoy evlilik planları yapıyor mu?" sorusuna; "Hacı, 25 yaşında. Daha küçücük. Evlilik için çok erken" dedi.

NİKAHA SERT VETO
Sabancı Ailesi'nin daha önce de Hacı'ya; "Gez, hayatını yaşa. Ama Özge ile evliliği unut" dediği iddia edilmişti.

Manken Özge Ulusoy'un evlilik planları, müstakbel kayınvalidesinin açıklamalarıyla suya düşeceğe benziyor!

Magazin gündeminden başlıklar

Beren iki aylık hamile

Cem Yılmaz-Ahu Yağtu çiftinin ardından bir hamilelik haberi de Kenan Doğulu-Beren Saat'ten geldi. İlişkileri medyanın bir numaralı gündem maddesi olan çift, bu kez de bir bebek haberiyle adlarından söz ettiriyor. Bir süredir sanat dünyasında kulaktan kulağa yayılan iddiaya göre; oyuncu Beren Saat yaklaşık iki aylık hamile.

BEREN SAAT-KENAN DOĞULU ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Saat hastaneye gitmiyor

Beren Saat, hamile olduğunu öğrendikten sonra haberin duyulmaması için büyük bir hastane yerine özel doktora gidiyor. Ünlü oyuncu, büyümeye başlayan karnını da artık gizleme konusunda sıkıntı yaşıyor.

Magazin gündeminden başlıklar

Cihangir'de 4'lü zirve

Cihangir'de Teoman, Sinan Çetin ve eşiyle buluşan Yavuz Bingöl, çıkışta "Ufukta yeni bir proje mi var?" sorusuna şu yanıtı verdi: "Evet, inşallah bakalım. Ama bunu bana değil, onlara sorun!"

BİZE ULAŞIN