Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Arda'dan Sinem Kobal açıklaması

Atletico Madrid takımında top koşturan Arda Turan, geçtiğimiz günlerde Sinem Kobal ile biten ilişkisinin ardından sürekli yeni bir iddianın gündeme getirilmesi üzerine sessizliğini bozdu.

BU MUTLULUK MAZİDE KALDI!

Vatan Gazetesi'ne konuşan Arda Turan, "Ortak karar alıp ayrıldık. Birbirimize saygımızı kaybetmeyeceğiz ve Sinem'i hep gururla izleyeceğim." dedi. İşte Turan'ın açıklamaları

"Bizim ilişkimiz benim ya da Sinem'in tek taraflı isteğiyle bitmedi. İki medeni insan gibi oturup konuştuk ve ortak bir karar alıp, yollarımızı ayırdık. Şunu özellikle belirtmeliyim ki Sinem'le ilişkimiz hep saygı çerçevesinde sürdü. Emin olun ayrılık sürecimiz de öyle olacaktır, birbirimize saygımızı asla kaybetmeyeceğiz. Bu yüzden de artık bu konuyla ilgili gereksiz konuşmalar yapılmasın, bitsin.

Sinem'in annesine 'Bu iş bitti' dediğim bile iddia edildi ancak bu doğru değil. Benim için aile olgusu her şeyden önemlidir. Sinem'in annesiyle her zaman kendi annem gibi konuştum. Bundan sonra da kendi annem gibi konuşmaya devam edeceğim. Türk örf ve adetlerinde ailenin önemini bilen bir insan olarak asla Sinem'in ailesine saygısızlık yapmam, böyle bir şey haddim değil.

2,5 yıllık ilişkimiz boyunca Sinem'e 'işini bırak' diye bir baskım olmadı tam aksine mesleğinde ona hep destek oldum. Çünkü Sinem'le ve yaptığı işle gurur duydum. Bundan sonra da her zaman onu gururla izlemeye devam edeceğim. Şunu söylemeliyim ki; hiçbir şey biz ayrılsak bile Sinem'i üzecek şekilde olmadı, olmayacaktır. Ne olursa olsun kimsenin Sinem'i üzmesine izin vermem."

Magazin gündeminden başlıklar

İsmail Türüt'e şok tazminat

Ünlü türkücü İsmail Türüt'e, 18 yıllık eşi Ayşe Türüt (35), aldatıldığı gerekçesiyle avukatı kanalıyla boşanma davası açtı. Ayşe Türüt, 1.7 milyon TL tazminat, 20 bin lira nafaka istedi.

Halk müziği sanatçısı İsmail Türüt (47), 18 yıllık evliliğinin sona yaklaşmasıyla gündemde. Türkücünün resmi nikâhlı 18 yıllık eşi Ayşe Türüt, 1997 yılından bu yana İsmail Türüt’ün kendisini N.T. isimli kadınla aldattığı gerekçesiyle dava açtı. Türüt, avukatı Sema Kılıç aracılığıyla mahkemeye başvurarak boşanma talebinde bulundu. Dava dilekçesinde, “Ayşe Türüt ve çocukları, hastalandıkları dönemde dahi hastaneye gidecek para bulamamaktadır. İhtar çekilmesine rağmen evlilik dışı ilişkisini gözler önünde yaşaması da Ayşe Türüt’ün kişilik haklarına ağır bir saldırıdır” ifadesi yer aldı.

"PARA İSTEDİM KÜFÜR ETTİ"

Habertürk'ün haberine göre; Ayşe Türüt, çocukları Y. (18) ile M. (15) için aylık 5 bin TL nafaka talep etti. Ailesinin desteğiyle geçinebildiğini aktaran Ayşe Türüt, eşinden çocuklarının ihtiyaçları için her para istediğinde ağır küfür ve hakaretlere uğradığını, gururunun kırıldığını, bu durumun cep telefonu mesajlarıyla da sabit olduğunu vurguladı. Sanatçının aylık gelirinin 150 bin TL olduğunu öne süren Ayşe Türüt, aylık 15 bin TL tedbir nafakası talebinde bulundu ve çocuklarının velayetini de istedi.

İHTİYATİ TEDBİR TALEP EDİLDİ    

Ayşe Türüt ayrıca sanatçının evlilik birliğinde kusurlu olması nedeniyle 750 bin TL maddi, 1 milyon TL manevi tazminat talep etti. Dilekçede ayrıca “Katıldığı her TV programında Ayşe Türüt’ten ayrıldığını ve N.T. ile evlendiğini beyan eden Türüt, resmi nikâhlı eşi olmasına karşın çok eşli bir yaşam sürmekte ve toplum değerlerine aykırı hareket etmektedir” ifadesi dikkat çekti.

Dava dilekçesinde “Ultra lüks ve zengin bir hayat sürmektedir” denilen İsmail Türüt’ün mal varlığı listesi de mahkemeye sunularak, sanatçının kaset gelirleri, şirket hisseleri, banka hesapları, taşınmazları, araçları ve yarış atları için ihtiyati tedbir talebinde bulunuldu. Türüt’ün mal varlığı arasında ev ve arsaların yanı sıra iki yarış atı bulunuyor.

Magazin gündeminden başlıklar

Ağzınıza hiç yakışmıyor

Sedef Avcı bir dönem gecelerde yalnız başına boy gösterince "Eşiyle ayrılıyor" dedikoduları çıkmıştı. Bu iddialar nedeniyle zor günler geçiren ünlü oyuncu, eşi Kıvanç Kasabalı ile önceki akşam Cihangir'de dolaştı. Gazetecilerin boşanma haberleriyle ilgili sorularına Avcı, şu yanıtı verdi: "Bu sözler ağzınıza hiç yakışmıyor."

SEDEF AVCI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

İçkili olduğu halde direksiyon başında

Meltem Cumbul, önceki gün ailesiyle birlikte Cihangir'deki Demeti isimli mekandaydı. Cumbul, alkollü olarak mekandan ayrılırken karşısında gazetecileri görünce sinirlendi. Soruları cevaplamayan ve gazetecilere sinirlenen Cumbul, mekandan arabasına binip ayrıldı.

MELTEM CUMBUL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Didem'den evliliğe ilk adım

Didem Uzel, 2.5 yıldır birlikte olduğu Selim Sarı ile aile arasında düzenlenen bir törenle nişanlandı. Uzel, "Ya Eylül ayında New York'ta ya da bu yaz Avrupa'da evlenebiliriz" dedi.

DİDEM UZEL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Mine Çayıroğlu boşandı

Saba Tümer'le Bugün programına katılan ünlü oyuncu Mine Çayıroğlu eşinden boşandığını açıkladı. 3 yıldır evli olduğu müzisyen eşinden ayrılan Mine Çayıroğlu "Ortada aldatma yok, medeni bir sekilde süreç içinde anlaşarak ayrıldık" dedi. Çayıroğlu, programın diğer konuğu olan Çolpan İlhan'ın "Erken hareket etmişsiniz" sözüne "Bu konuda daha fazla konuşmak istemiyorum" diyerek karşılık verdi.

Magazin gündeminden başlıklar

Bu soruyu bana nasıl sorarsın?

Tarabya'da gerginlik! Hülya Avşar, akrabalarıyla Tarabya'daki Kıyı Restaurant'da yemek yedi. Çıkışta keyfi yerinde olan Avşar, gazetecilerle sohbet etti. Bir TV muhabiri Avşar'a, tam arabasına yöneldiği sırada Gülben Ergen'in telefon mesajlarıyla ilgili bir soru yöneltti.

HÜLYA AVŞAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Bir daha konuşmam

Avşar, önce espriyle muhabirin koluna vurup soruyu duymamazlıktan geldi. Aynı sorunun tekrarlanması ise Avşar'ı kızdırdı: Sen bu soruyu bana nasıl sorarsın? Ne gereksiz bir soru. Bir daha seninle röportaj yapmayacağım!

Yalancı demişti

Avşar; Sadettin Saran'la ayrılığı döneminde Gülben Ergen'in "Hülya öyle şeyler anlattı ki çok önemli ama size söyleyemem" sözlerine öfkelenip Ergen'i yalancılıkla suçlamıştı.

Magazin gündeminden başlıklar

Romada aşk tatili

Ünlü işadamı Serdar Bilgili, Fransız model sevgilisi Amelie Latournald ile İtalya'da tatil yapıyor. Fransız model, Bilgili ile Roma'daki romantik tatil fotoğraflarını Facebook'taki sayfasında paylaştı. Ünlü çift geçtiğimiz ay da tatil için Los Angeles'a gitmişti.

SERDAR BİLGİLİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN