Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Beren'e VIP servis

Yıllardır Chevrolet kamyonete binen Kenan Doğulu; sevgilisi Beren Saat için özel yapım Mercedes minibüs kullanmaya başladı. Önceki gün Beyoğlu'na giden çift, Cem Yılmaz'ın düğününe de bu araçla katılmıştı.

Magazin gündeminden başlıklar

Sema ile artık çok daha huzurluyuz!

10 yıllık eşi Sema Şimşek'le evliliklerine nokta koyan Burak Hakkı, "Biz şu an, son üç yılımızda olduğumuzdan çok daha mutlu ve huzurluyuz. Ayrılınca aramızdaki gerginlik geçti. Artık çok daha sık konuşuyoruz" diyor

Magazin gündeminden başlıklar

Gidecekti göndermedim

Organizatör Ahmet San: Tarkan 'çişim geldi' gafından sonra Almanya'ya dönecekti. 10 saat dil döküp gitmesine engel oldum.

Magazin gündeminden başlıklar

Bir yıl içinde saçına ak düştü

Rol aldığı "Jack and Jill" filmi 'yılın en kötü filmi' seçilen, TV şovu "The Kennedys"le ağır eleştiriler alan 33 yaşındaki Katie Holmes'un saçlarındaki beyazlar dikkat çekti. Görüntüler 'Kariyerindeki düşüş bir yılda saçlarını beyazlattı' yorumlarına neden oldu.

Magazin gündeminden başlıklar

Al oğlunu ver cipimi

Bülent Ersoy, 38 yaş küçük aşkı Berk Yılmaz'dan ayrıldı. Diva'nın ilk işi, müstakbel kayınvalidesine hediye ettiği 90 bin TL'lik cipi geri almak oldu!

Sanat müziğinin Diva'sı Bülent Ersoy, yaklaşık 1 yıldır aşk yaşadığı Berk Yılmaz'la yollarını geçtiğimiz günlerde ayırdı. Kendisinden 38 yaş küçük aşkını beraberlik döneminde hediyelere boğan Diva, müstakbel kayınvalidesi Şehnaz Yılmaz'a da 90 bin TL değerinde Hyundai marka lüks bir cip satın almıştı.

KENDİNİ ALIŞVERİŞE VURDU
Ancak öküz öldü, ortaklık bozuldu! Takvim'in haberine görr; şimdilerde alışveriş için Milano'da olan Bülent Ersoy, İtalya'ya gitmeden önce müstakbel kayınvalidesini telefonla arayarak hediye ettiği cipi geri istedi. Şehnaz Yılmaz'ın da; lüks cipi Diva'ya İtalya'dan döndükten sonra teslim edeceği söyleniyor.

HEDİYELERE BOĞMUŞTU
Bülent Ersoy, Berk Yılmaz'ın sadece annesine cip hediye etmekle de kalmadı. Diva, genç sevgilisinin gardrobunu da yeniledi. Ünlü sanatçı, geçtiğimiz aylarda İzmir'de Yılmaz'a tek seferde 8 bin TL'lik kıyafet almıştı.

Magazin gündeminden başlıklar

Esra'dan seyirciye sürpriz

Esra Erol, 15 Mart'taki programında stüdyoda bulunan tüm seyircilere sürpriz yaptı! Sunucu, herkese Avrupa Göz Hastanesi'nden göz check-up'ı hediye etti.

Magazin gündeminden başlıklar

Kızıyla aynı reklamda

Ebru Cündübeyoğlu'nun kızı Duru da oyuncu oldu! Annekız bir piliç firmasının reklamında oynadı.

Magazin gündeminden başlıklar

'Ne çeksem' anketi

'Fetih 1453' filminin yapımcısı Faruk Aksoy, internet sitesinde "Hangi tarihi olayın filmini izlemek isterdiniz?" diye anket düzenledi. 5 bin 460 sinemasever "Çanakkale Zaferi" dedi. Onu 'Malazgirt Savaşı', 'Kerbela Olayı' ve 'Selahattin Eyyubi' izledi.

BİZE ULAŞIN