Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Hadise'yi tarihten sildi!

Sil baştan başlamak gerek bazen! İki yıl boyunca tutkulu bir beraberlik yaşayan Hadise-Sinan Akçıl çifti, aşklarının nişanesi olarak, tanışma tarihleri 27 Aralık 2008'i, Roma rakamıyla kollarına dövdürtmüştü. Biten ilişkinin ardından Hadise, hemen kolundaki dövmeye veda etmişti. Bu konuda uzun süredir adım atmayan Akçıl da sonunda harekete geçti.

Göğsüne elham yazdırdı

Bir süredir Amerika'da olan Akçıl, geçtiğimiz günlerde Los Angeles'ta, Hadise'yle beraber yaptırdıkları dövmeye veda etti. Ünlü sanatçı koluna, adının anlamı olan 'mızrak ucu' şeklinde yeni bir dövme yaptırdı. Akçıl, göğsüne de Arapça harflerle 'Elham' yazdırdı. 'Elham' Türkçe'de ilham anlamına geliyor.

Magazin gündeminden başlıklar

'En güzel' ikisinin birleşimi

In Touch dergisi, okuyucuları arasında bir anket yapıp 'en güzel kadını' seçmelerini istedi. Ancak birbirinden çok farklı iki kadın ankette birinci seçildi. Okuyucular, 'güzel kadın'ın onların özelliklerinin birleşiminden oluşacağını belirtti.

Seksi ve cool

Herkesi büyüleyen bu iki kadın Jennifer Aniston ve Eva Longoria... Seksi vücuduyla beğenilen Longoria'nın bacaklarını 'mükemmel' bulan okuyucular, ünlü oyuncunun sıcakkanlı ve güleryüzlü halinden etkilendiklerini söylüyor. Öte yandan spora olan düşkünlüğüyle bilinen Aniston'ın stil sahibi ve cool duruşu, okuyucuların onun 'en güzel kadın' seçmesini sağlamış.

Magazin gündeminden başlıklar

Balkan süper

atv'nin yeni dizisi 'Son Yaz-Balkanlar 1912'nin oyuncusu Hazal Kaya, çekimlerin yapılacağı Balkanlar'a gitti. Ünlü oyuncu, gözlemlerini ise Twitter'a şu sözlerle aktardı: "Makedonya yaşanacak yer! Ohh şükür:)

Magazin gündeminden başlıklar

Tek başına

Güzel oyuncu Berrak Tüzünataç, yeniden Çeşme'de. Geçtiğimiz ayki Çeşme tatilinde ismi Çağatay Ulusoy ve Kaan Urgancıoğlu ile anılan Tüzünataç, Alaçatı'da tek başına dolaşırken görüntülendi. Hakkında çıkan haberlerden dolayı gazetecilere teşekkür eden Tüzünataç, soruları yanıtsız bıraktı.

Magazin gündeminden başlıklar

İntikam!

Gazeteci Korcan Karar, kendisini aldattığı iddia edilen eski eşi Berna Özkan'dan intikamını aldı. Karar, İzmirli sosyetik Ebru Salgar ile eğlendi!

Ünlü gazeteci, 'karar'ını verdi ve intikam için düğmeye bastı... Her şey Korcan Karar'ın 3 yıl önce dünyaevine girdiği Berna Özkan'dan geçtiğimiz haftalarda boşanmasıyla başladı. Tek celsede boşanan çiftin ayrılığının ardından 'ihanet' çıktı. Sosyetik güzel, dedikodulara göre; Korcan Karar'ı işadamı Murat Özvardar'la aldattı. Berna Özkan ile Özvardar, ihaneti yalanladı; ancak Karar intikam ateşini yine de yaktı.

BASINI UMURSAMADI
Önceki akşam Çeşme'nin popüler mekanı Marrakech'e giden Korcan Karar'a eğlence gecesinde "mumlar kraliçesi" lakaplı İzmirli işkadını Ebru Salgar eşlik etti. Gece boyunca sarmaş dolaş dans eden ikili, saatler 04.00'ü gösterdiğinde de mekanı terk etti. Gazetecileri umursamadan mekandan yeni sevgilisiyle samimi bir şekilde çıkan Korcan Karar'ın hayli keyifli olduğu görüldü.

LAKABI ' MUMLAR KRALİÇESİ'
Korcan Karar'ın mekanı sabaha karşı kol kola terk ettiği Ebru Salgar, İzmir'de 'mumlar kraliçesi' lakabıyla tanınıyor.

* 3 yıl önce İzmir'de evlenen Özkan ile Karar çifti, geçtiğimiz haftalarda boşanmış; ayrılığa Özkan'ın ihanetinin neden olduğu iddia edilmişti. (KAHRAMAN DURAK/SAKLAMBAÇ)

Magazin gündeminden başlıklar

Her şeyi göreceğiz

Benjamin Harvey ile nikah masasına oturmaya hazırlanan Hande Ataizi, önceki gün Nişantaşı'ndaki City's'deydi. Son derece keyifli olduğu görünen Ataizi, alışveriş yaptı. AVM çıkışı da gazetecilere, "İlişkimle ilgili her şey yolunda. Hakkımda çok şey yazılıp çiziliyor; kimileri doğru, kimileri yanlış. Önümüzdeki günlerde her şeyi göreceğiz" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Düzenli spor yaparak 1.5 ayda 15 kilo verdi

Geçtiğimiz günlerde eşi Canan Hoşgör'den boşanan ünlü komedyen Hamdi Alkan, düzenli spor yaparak 1.5 ayda, 15 kilo verdiğini söyledi. Fulya Acıbadem Hastanesi'nin içinde açılan Sporcu Sağlığı Merkezi'ne üye olan Alkan; önceki gün de beş yaşındaki kızı Ayşe ve 14 yaşındaki kızı Zeynep ile birlikte spor yaptı. Alkan, "Şimdiki hedefim ise 20 kilo daha vermek" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Uzaylı ailesi sokakta kaldı

Uzaylı lakaplı ünlü türkücü Mustafa Topaloğlu; kendisinden 25 yaş küçük eşi Derya Hanım ve iki çocuğu ile birlikte Etiler'deki Nusr'et'te görüntülendi. Mekana kapanmasından çok sonra gelen Topaloğlu, içerideki temizlik görevlileriyle kısa süre konuştuktan sonra ailesini de alarak dışarı çıktı. Ünlü türkücü, "Sandalyeleri ters çevirmişler diye dükkan mı kapanır?" diye söylendi. Öte yandan evlendiklerinde türbanlı olan Derya Hanım'ın şortla gezmesi şaşırttı.

BİZE ULAŞIN