Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Üçüncü çocuk yolda

Yedi yıl önce işadamı Necati Kurmel'in torunu Ezgi Can'la evlenen Hakan Ural yine baba oluyor! Ünlü oyuncu, eşinin hamilelik haberini sevinçle karşıladı: "Çok mutluyum. Yeniden baba olmak çok heyecanlı. Haberi çocuklarım Engincan ve Melisa ile paylaştım.

HAKAN URAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

İkisi de çok şaşırdı

Hakan Ural; Sibel Can'dan olan çocuklarının yeni bir kardeşi nasıl karşıladığını ise şu sözlerle açıkladı: "Önce çok şaşırdılar, sonra sevince boğuldular. Bu mutluluğu hep birlikte paylaştık. Çocuklarımın ikisi de bir kardeşleri olacağı için çok heyecanlı!"

SİBEL CAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Yüzük krizi

Hande Subaşı, ayın 25'inde evleneceği sevgilisi Can Tursan'la City's'den yüzük aldı. Çıkışta mini bir kriz yaşayıp moralleri bozulan çiftten Subaşı, "Düğünü Galatasaray Adası'nda yapacağız" dedi.

HANDE SUBAŞI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Susma hakkı

Demet Evgar, "Kalbinizde biri var mı?" sorusuna "Ne diyeyim?" diye karşılık verip sustu. Bu kez "Her zamanki gibi konuşmuyorsunuz?" denilince "Yalan da söylemiyorum" yanıtını verdi.

DEMET EVGAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Melisa Türkiye'yi terk etmek istiyor!

Hakan Ural ile kızı Melisa'nın birbirlerine dudaktan öpücük verirken çekilen fotoğrafları üzerine yapılan yorumlar, Sibel Can'ı çileden çıkardı. Önceki gün Nişantaşı'nda, geçtiğimiz günlerde çalınan takıları yerine yenilerini alırken görüntülenen Can, gazetecilerin gündem yaratan fotoğrafla ilgili sorularını yanıtladı. Kızı Melisa'nın yapılan yorumlara çok üzüldüğünü ve ağlayarak Türkiye'yi terk etme kararı aldığını söyleyen ünlü sanatçı şöyle konuştu: "Ben de Melisa gibi büyüdüm. Annemin, babamın kucağından inmezdim. Basına yansıyan da çok doğal bir fotoğraf bence. Orada çok güzel bir sevgi var. Melisa babasını çok sever. Aslında konuşmaya bile değmez, konuştukça çocuğum üzülüyor. Saçma sapan fikirler, zihniyetler... İğrenç yorumlar yapılıyor. Melisa bir genç kız. 'Aşık olduğum ülkemden bir an önce gitmek istiyorum' diyerek ağladı."

HAKAN URAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Herkes kendi işine baksın

Sibel Can; psikologların, bu tür hareketlerin bir kız çocuğu için sıkıntı yaratacağı yorumlarına ise çok sinirlendi: "Herkes kendi işine baksın. Ben evladımın ruh halini iyi biliyorum. Ben çocuklarımı iyi yetiştirdim. Onlara güvenim sonsuz. Çocuklarımın hiçbir psikolojik sorunu ve rahatsızlığı yok. Onlar çok mutlu çocuklar. Baba-kız öpüşür, sarılır; kime ne? Keşke benim annem, babam da hayatta olsa da ellerini, ayaklarını öpsem!"

İkisine de oyunculuk teklifleri geliyor

Sibel Can, gazetecilerin sorusu üzerine oğlu Engincan'a oyunculuk teklifleri geldiğini söyledi: "Çok teklif geliyor ama Engincan'ın okulu var. Hatta Melisa'ya da oyunculuk teklifleri var ama o düşünmüyor. Zaten Melisa ayın 17'sinde İsviçre'ye, Engincan da 20'sinde Amerika'ya, okullarına gidiyorlar. Yani bu bayram Emir'le yalnız kalıyorum."

SİBEL CAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 

Magazin gündeminden başlıklar

Bereketli aşk!

Popüler mekanlarda 1 aydır aşk yaşayan Wilma Elles ve Kerem Göğüş'le ilgili şok iddia: Adını duyurmak isteyen işadamı, para karşılığı Elles'le aşk şovu yapıyor!

Magazin dünyasında akıl sır ermeyen dedikodulara bir yenisi eklendi. Bu seferki dedikodunun kahramanı ise Wilma Elles ile Kerem Göğüş... İddiaya göre; adını duyurmak isteyen genç işadamı, gözüne Wilma Elles'i kestirdi. Kerem Göğüş, dedikodulara göre Elles'e, "Belirli bir ücret karşılığında bir süre sevgilim rolü yap" teklifinde bulundu.

HER GECE ŞOVDALAR
Teklife önce şaşıran Alman oyuncu, ücreti duyunca teklifi kabul etti. Aşk şovu için düğmeye basan çift, yaklaşık 1 aydır gazetecilerin uğrak yeri olan popüler mekanları geziyor. Yeni sezon başlayana kadar bu aşk şovunu sürdüreceği iddia edilen Wilma Elles'in gerçek sevgilisinin ise halen Levent Özçelik olduğu söyleniyor.

Magazin gündeminden başlıklar

"Jüri üyeliği yapamaz, film izlerken canı sıkılır"

Usta oyuncu Halil Ergün, önceki gün müdavimi olduğu Cihangir'de yakın arkadaşı Mustafa Alabora'yla buluştu. Geçtiğimiz aylarda, alkollü araba kullandığı gerekçesiyle ehliyetine el konulduğu için mekana şoförüyle gelen Ergün, gazetecilerle sohbet etti.

HALİL ERGÜN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Elimde rapor var
 
Ergün, "Ehliyetinizi aldınız mı?" sorusuna gülerek yanıt verdi: "Yine konumuza geldik. Geçen hafta ehliyetimi almaya gittim ama daha hazırlanıyormuş. Biriki güne ehliyetime kavuşuyorum. Elimde aslında kapı gibi sağlık raporum var ama alkol alacağım için yine şoförümle geldim." Ergün, Hülya Avşar'ın Altın Portakal'da jüri başkanı olmasına verdiği desteği de sürdürdü: "Bazı insanları anlayamıyorum. Herkes, kendini çok mühim zannediyor. Zaten ne oluyorsa, bu mühimler yüzünden oluyor. Hülya Avşar'ı ise her zaman destekliyorum. O, bu işi yapar."

Kabul etmiyorum

Jüri üyeliğini sevmediğini sözlerine ekleyen Ergün, "Çok teklif geliyor ama kabul etmiyorum" derken, araya giren Mustafa Alabora, "Halil o kadar film izleyemez. Canı sıkılır" diye espri yaptı.

Yeni dizi projesi yok!

Yeni bir dizi projesinin olmadığını söyleyen Halil Ergün şöyle konuştu: "Dizi teklifleri geliyor ama kabul etmedim. Şu ana kadar içime sinen bir proje olmadı. Gelenlerin uzun soluklu bir iş olacağına inanmadım."

Magazin gündeminden başlıklar

Kıvanç Tatlıtuğ fena yakalandı
Okula geri dönen yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un sınavda çekilmiş fotoğrafı ortaya çıktı...

Eğitimini tamamlamak isteyen ve bu nedenle İstanbul Kültür Üniversitesi’ndeki kaydını yenileyen ünlü oyuncu  Kıvanç Tatlıtuğ, “Kelebeğin Rüyası” filminin Zonguldak’taki çekimleri sürerken sık sık İstanbul’a gelip sınavlara girdi.

Bir sınıf arkadaşı da sınav kağıdındaki soruları çözdüğü sırada Tatlıtuğ’un fotoğrafını çekip Facebook’ta paylaştı.         
     

Magazin gündeminden başlıklar

Afrodit'e yoğun ilgi

Türk sinemasının 'Afrodit'i Banu Alkan; Alaçatı'da yürüyüş yaparken hayranlarının akınına uğradı. Sevenleri; sık sık önünü keserek fotoğraf çektirmek istedi. Ünlü oyuncu "Ben bir efsaneyim ve Afrodit'im. İşte, bunun kanıtı! Film çekmeyeli yıllar oldu ama hâlâ aynı ilgi ve sevgi" dedi.

BANU ALKAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN