Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Bana takoz lazım!

Ece Gürsel'in boyu Murat Evgin'i ürküttü! Ece Gürsel'in daveti üzerine sahneye çıkan Evgin, espriyi patlattı: "Ece'nin yanında takoz lazım, yoksa sahnede görünmüyorum!"

Magazin gündeminden başlıklar

Sen daha çok toysun!

Hülya Avşar önceki gün; aynı jüri koltuğunu paylaştığı şarkıcı Murat Boz ile İstinye TED'de tenis maçı yaptı. Kısa bir süre önce tenis dersleri almaya başlayan Boz, tek set üzerinden oynanan maçı 6-3 kaybetti. Güzel oyuncu, maçtan önce iddialı konuşan Boz'a, "Aslında ben oynamadım, yarım performansla idare ettim" diye yüklendi. Bunun üzerine "Bir dahaki maça Hülya'ya gününü göstereceğim" diyen yakışıklı şarkıcıya Avşar'ın yanıtı şöyle oldu: "29 yıllık sanat hayatımda bu sözü o kadar çok duydum ki! Sen daha çok toysun. Sen de yenile yenile başaracaksın!"

Koca popolu Şahan
 
Bunun üzerine Boz, Avşar'a; daha önce Şahan Gökbakar'a yenildiği maçı hatırlattı. Avşar kızının yanıtı ise sert oldu: "Şahan beni o koca poposuyla yendi! Oyunun ortasında 'Dur iki dakika' diyordu."

Magazin gündeminden başlıklar

Dost kumaların da olduğunu gösterdik

'Hayat Devam Ediyor' adlı dizide iyi anlaşan iki kumayı oynayan Suna Selen ve Meltem Miroğlu; gerçek hayatta da dizideki gibi dost. Selen "Her kumanın kötü olmayacağını gösterdik! Aramızdaki dostluk da rollerimizi çok daha inandırıcı bir hale getiriyor" diyor.

Magazin gündeminden başlıklar

'Kızımı dövdüler'

Deniz Akkaya, geçen pazar Beşiktaş Polis Merkezi’ne giderek kızı A.Ö.’nün babasında olduğu saatlerde darp edildiğini öne sürdü.Akkaya, 21 Ocak sabahı kızını, icra memurlarıyla birlikte gelen babası Efe Önbilgin’e teslim ettiğini belirtti. Akkaya, kızını babasına teslim etmeden önce sağlık durumunun iyi olduğuna ve darp izi bulunmadığına dair de tutanak tanzim etti.

Bir pedagogun da hazır bulunduğu teslim ve tutanak işleminin ardından A.Ö., babasının evine gitti. Akkaya’nın iddiasına göre, kızı, pazar akşamı saat 20.00’de getirilecek olmasına rağmen kendisine haber verilmeden ve beraberinde dadısı olmadan pazar sabahı saat 09.45’te Efe Önbilgin’in şoförü tarafından geri getirildi. Akkaya kızının sağ kaşının üzerinde kızarıklık ve morluk olduğunu görüp, avukatına bilgi verdi.

Ardından da tutanak tutturup, şikâyetçi oldu. Akkaya, kızının kaşının üzerindeki kızarıklık ve morluğun 15 gün önce işten çıkardığı ancak Efe Önbilgin’in işe aldığı dadı Semra Sönmez tarafından yapıldığını ileri sürdü. Akkaya, dadı Sönmez ile ‘gerekli hassasiyeti göstermediğini iddia ettiği Efe Önbilgin’den şikâyetçi oldu. (Habertürk)  

Magazin gündeminden başlıklar

Başaramadık evlilik bitti

Ali Sunal, Temmuz ayında evlendiği Gökçe Bahadır'la ayrılık kararı aldıklarını açıkladı: Evliliği yürütmeye çalıştık ama başaramadık. Gökçe'ye kıymetli zamanlar için teşekkür ederim.

Magazin gündeminden başlıklar

Cem Yılmaz 280 bin liraya loca aldı!

Fenerbahçe Ülker'in, Ataşehir'de bulunan yeni basketbol salonu Ülker Sports Arena, önceki gün muhteşem bir basketbol karşılaşmasıyla kapılarını sporseverlere açtı.

Gözler onu aradı!
 
Lüks bir otel odasını aratmayan konforda hazırlanan 44 locadan birini de Cem Yılmaz satın aldı. Ünlü komedyenin bu lüks locayı almak için 110 bin Euro (280 bin lira) ödediği öğrenildi. Salonun açılış günü gözler Yılmaz'ı aradı. Ancak ünlü şovmen basında müstakbel eşi Ahu Yağtu ve kendisi hakkında yer alan haberlerden rahatsızlık duyduğu için açılışa katılmak yerine Bodrum'da tatil yapmayı tercih etti. Yılmaz'ın 316 nolu locası, salonun kapılarını açtığı gün boş kaldı! Ünlü komedyenin yanı sıra; iş ve magazin dünyasının birçok ünlü ismi de localardan satın aldı. Ferit Şahenk ve Acun Ilıcalı bu isimler arasında. Mekanı dünyanın en büyük eğlence organizasyon şirketlerinden biri olan AEG Entertaiment şirketi işletecek. AEG, Lady Gaga'yı da Ülker Sports Arena'da ağırlamayı planlıyor.

 

Magazin gündeminden başlıklar

Moore'u kahkaha gazı mı bayılttı?

Amerikan magazin basını, Los Angeles'taki evinde bayıldığı için hastaneye kaldırılan Demi Moore'un rahatsızlığıyla ilgili söylentilere yer verdi. TMZ isimli internet sitesi, Moore'un kahkaha gazı olarak da bilinen nitröz-oksit aldığı için fenalaştığını iddia etti. TMZ'ye göre, kremleri köpürtmek için kullanılan gaz fazla gelince Moore'a kötü etki etti. Başka bir söylentiyse kocası Ashton Kutcher tarafından aldatıldıktan sonra bunalıma giren ve aşırı zayıflayan Moore'un anoreksik olduğu ve bu nedenle bayıldığı yönünde. Moore'un uyuşturucu nedeniyle fenalık geçirdiği de iddialar arasında yer alıyor.

Magazin gündeminden başlıklar

Mahallemize ünlü uğramış!

Ünlü oyuncu Sedef Avcı, doğum gününü önceki gün aralarında Özgür Çevik'in de bulunduğu bir grup arkadaşıyla Cihangir'de kutladı. Ancak güzel oyuncunun Cihangir'e geleceğini öğrenen gazeteciler, partinin yapıldığı mekanı resmen abluka altına aldı. Yaşanan karmaşa aynı mahallede bulunan ve oturan ünlüleri de eğlendirdi!

Michael mi geldi?

Avcı ve Çevik, 'Kurtlar Vadisi' dizisinin senaristi Bahadır Özdener'in doğum günü partisine katılmak için mekandan ayrılırken karmaşa daha da arttı. Kalabalık gazeteci grubunu gören 'Leyla ile Mecnun' dizisinde oynayan Serkan Keskin, "Michael Jackson'ı mı bekliyorsunuz?" diyerek espri yaptı. Doğum günü kutlanan mekanın üst katında oturan Işın Karaca da gazeteci ordusunu görünce Twitter'daki hesabından, "Evin balkonuna bir çıktım, mahallemize ünlü uğramış, magazin muhabirleri iş başında" diye yazdı. Gazetecilerin arasından sıyrılan iki ünlü oyuncu, Özdener'in Nişantaşı'ndaki doğum günü partisine katıldı.

BİZE ULAŞIN