Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Jennifer Lopez'e dansöz şov

Jennifer Lopez, dün akşam verdiği konser sonrası Reina'da düzenlenen partiye katıldı. Sevgilisi ve ekibi ile konser yorgunluğunu atan güzel yıldız etrafa gülücükler saçmayı ihmal etmedi. Reina'da dansözlü partide eğlenen  Jennifer Lopez keyifli anlar yaşadı. Ayaklı Gazete'nin haberine göre; dansıyla bütün dikkatleri üzerine toplayan Jeniffer Lopez, kendisine özel çıkartılan oryantale eşlik etti.

Magazin gündeminden başlıklar

Köpeğine doğum günü partisi yaptı

Ünlü oyuncu Ece Uslu önceki gün Terrier cinsi köpeği Çıtçıt için evde doğum günü partisi verdi. Hiçbir masraftan kaçınmayan Uslu, köpeği için özel bir pasta yaptırdı. Evinin her tarafını süsleyen ve şık bir sofra hazırlayan oyuncu, partiye köpeğinin yavrularını sahiplenen aileleri de çağırdı. Hayvansever grup, kucaklarında köpeklerle mum üfleyip pasta kesti. Uslu partinin fotoğraflarını da Twitter'da paylaştı. Takipçilerinin bir kısmı "Kendinizi komik duruma düşürmeyin. Allah akıl fikir versin" diyerek ona tepki gösterirdi. Bir grup takipçi ise fotoğrafları sevimli bulduğunu söyledi.

ECE USLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Karaca'ya özel kutlama

Ünlü şarkıcı Reyhan Karaca, yakın arkadaşı Özgür Aras'ın düzenlediği sürpriz doğum günü partisinde yeni yaşına girdi. Asmalimescit'teki Ablam'da düzenlenen geceye; Stelyo Pipis, Metin Arolat, Elif Karlı, Berksan, Yeliz ve Soner Arıca gibi ünlü isimler de katıldı. Karaca "Tüm sevdiklerimle beraber olmak çok keyifli" dedi.

REYHAN KARACA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Fabrikada ilan-ı aşk

Taze aşıklar Derin Mermerci ile oyuncu Kaan Urgancıoğlu ilk kez bir partiye birlikte katıldı! İkili; Hasköy İplik Fabrikası'nda düzenlenen GQ gecesine el ele geldi, partiden sonra da Asmalımescit'teki Otto'da sabaha kadar eğlendi.


DERİN MERMERCİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Projeye devam!

İvana Sert, önceki gece, eşi Yurdal Sert'i aldattığı iddia edilen Hatem Yavuz'la birlikte Angel Blue'dan çıkarken görüntülendi. Sert, daha önce de birlikte yakalandığı Yavuz için "Bir proje üzerinde çalışıyoruz" demişti.

Magazin gündeminden başlıklar

Hande Soral'ın zor anları

Ünlü oyuncu Hande Soral, Bahadır Özener ile birlikte görüntülenince zor anlar yaşadı.

Özgür Çevik'ten ayrıldıktan sonra "Kurtlar Vadisi Pusu" dizisinin senaristi Bahadır Özdener'le aşk yaşamaya başladığı iddia edilen Hande Soral çıkan haberleri yalanlamaya devam etti. Ayaklı Gazete'nin haberine göre; "Ben Bahadır Özdener'le yakın arkadaşım" diyen Hande Soral, basın mensuplarının ısrarlı soruları üzerine panikledi. Israrla aşk dedikodularını yalanlayan Soral mekandan uzaklaştı.

Magazin gündeminden başlıklar

Pepsi'nin yetenek avcısı Murat Boz'un peşinde

Pepsi'nin Global Pazarlama Başkanı Frank Cooper, Bebek'te Murat Boz'la görüştü. Kanye West, Queen, Madonna gibi bir çok ünlüyle milyon dolarlık anlaşmalar yapan Cooper'la Boz üç ay sonra ABD'de tekrar buluşacak. Bu görüşme, Boz'un uluslararası bir star olması yönünde atılan adım olarak görüldü.


MURAT BOZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Askeri arşivdeki Ajda filmi

Tozlu raflarda yatan tarih! Bu sezon sinema dünyasında en çok konuşulan konu; arka arkaya çekilen Çanakkale filmleri oldu. Konuyla ilgili Türk Silahlı Kuvvetleri'nin arşivlerinde belge ve bilgi araştırması yapılırken ilginç bir filmle karşılaşıldı: 1964 yapımı 'Çanakkale Arslanları'! Üstelik filmi daha da ilginç kılan şey başrolünde Ajda Pekkan'ın oynamış olmasıydı.

İngiliz hemşire Laura

Filmin hikayesine gelince: And Film, o dönem çekeceği 'Çanakkale Arslanları' filmi için Türk Silahlı Kuvvetleri'nden yardım istemiş. Film, TSK'nın yardımıyla hayata geçirilmiş. Jenerikte de şu ibare yer alıyor: "Bu film Türk Silahlı Kuvvetleri ile And Film'in ortak iştirakidir!" Filmde henüz 18 yaşındaki Pekkan, İngiliz hemşire 'Laura'yı canlandırıyor.


AJDA PEKKAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN