Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Tişörtü gülüyor!

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, geçtiğimiz günlerde oğlu Osman Nejat Özer'le Kanyon'da gezdi. 'Smiley' (gülümseyen yüz) logolu tişörtüyle dikkat çeken Yeşilçay; oğluyla Fun Gate'de eğlendi.

Magazin gündeminden başlıklar

İçeride samimi dışarıda resmi

Yaş günü partisinde Azra Akın'ı öpücüğe boğan Kıvanç Tatlıtuğ, çıkışta güzel aşkını tanımadı!..

KONUKLARA ŞOV YAPTI
Önceki gece 30 yaşına basan Azra Akın, doğumgünü partisi için Kuruçeşme'deki El Beso isimli mekanı kapattı. Kainat Güzeli'ni bu mutlu gününde; birçok yakın dostu ile sevgilisi Kıvanç Tatlıtuğ yalnız bırakmadı. Son dönemde danstaki başarısıyla da adından söz ettiren Azra Akın, konuklarına dans gösterisi yaptı.

BİR GARİP KIVANÇ!
Üç dans gösterisi sergileyen Azra, her şovunda ayrı bir kıyafet giydi. Güzel sevgilisini öpücük yağmuruna boğan Kıvanç Tatlıtuğ, çıkışta farklı bir kimliğe büründü. Sevgilisiyle ayrı ayrı çıkan Tatlıtuğ, hiçbir soruya yanıt vermedi. Kıvanç Tatlıtuğ, Azra Akın ile aynı karede yer almamak için de sevgilisiyle ayrı araçlara binip evinin yolunu tuttu.

YAN YANA GÖRÜNTÜ VERMEDİ
Kıvanç Tatlıtuğ, mekanı kendi aracıyla terk ederken; Azra Akın da evine taksiyle gitti. Ünlü çift, mekandan çıkarken büyük çaba sarf edip aynı kareye girmedi. (UFUK ÖZCAN - SAKLAMBAÇ)