Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Arzum Onan meme kanseri mi?

Beş yıl önce troit kanserini yenen Arzum Onan'ın şimdi de göğsünden kitle aldırdığı ortaya çıktı. Arzum Onan, meme kanseri riski taşımadığını, o nedenle durumu fazla önemsemediğini açıkladı. Milliyet'in haberine göre; göğsünden aldırdığı kitlenin iyi huylu bir tümör olduğunu söyleyen Onan, "Meme kanseri değilim. Tedbir amaçlı yaptırdığımız, basit bir ameliyattı. Göğsümden küçük bir kitle aldırdım. Ailemizde de yaşanan bir durum olduğu için kontrollerimi aksatmıyordum. Geçen yıllarda da zaten troit kanserini atlatmıştım. Endişe edilecek bir durum yok" dedi.

İŞTE KANSERİ YENEN ÜNLÜLER!

Magazin gündeminden başlıklar

Tatlıses'in vokalistleri

Sibel Can-Ebru Gündeş ikilisi, yakın dostları İbrahim Tatlıses'in albümüne ortak destek verme kararı aldı. İkili, Tatlıses'in yeni albümünde ona vokalistlik yapacak. Üçlü, 'Kurtlar Sofrası' ve 'Mucize' şarkılarını birlikte okuyacak.

SİBEL CAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 

Magazin gündeminden başlıklar

Zehra 15 yaşına girdi

Zehra Çilingiroğlu, 15'inci doğum gününü önceki gün annesi Hülya Avşar ve babası Kaya Çilingiroğlu ile birlikte kutladı. Kutlamanın fotoğraflarını Twitter'a yükleyen Zehra, arkadaşlarının doğum günü hediyeleriyle verdiği pozları da sitedeki sayfasında paylaştı.

Magazin gündeminden başlıklar

Günay 'in' Tolga 'out'

Ünlü oyuncu Tolga Karel'in manken eşi Günay Musayeva, Karel'in eski sevgilisi Öykü Çelik ile kanka oldu. Önceki akşam Nahide'de eğlenen ikili mekan çıkışı kol kola görüntülendi. Kocasını evde bırakıp Çelik ile birlikte eğlenmeye geldiklerini belirten Karel'in Azeri eşi Günay Musayeva, "Öykü ile aramızdaki buzlar eridi. Çok iyi anlaşıyoruz. Bundan sonra bizi sıkça bir arada göreceksiniz" dedi.

Karnı belli değil
 
Geçtiğimiz günlerde Karel yüzünden tartışan, şimdilerde dost olan ikili daha önce de bir mekanda bir arada görüntülenmişti. Yaklaşık beş aydır hamile olan Musayeva'nın mekan çıkışında karnının çok belli olmaması da dikkatlerden kaçmadı. Siyah olan saçlarını sarıya boyatan Öykü Çelik ise yeni tarzını bere ile saklamak istedi. Gazetecilerin ısrarı üzerine beresini çıkartan genç oyuncu saçlarını yeni bir proje için boyattırdığını söyledi. Eğlencelerin yeni ikilisi geceye Reina'da devam etti.

Magazin gündeminden başlıklar

Yardımlarına gazeteciler koştu

Özgü Namal ve sevgilisi Başar Savur, önceki akşam Asmalımescit'te yemek yediler. Daha sonra eğlenmek için Good Mood Pera'ya gitmek isteyen sevgililer, mekanın yerini bulamayınca "Siz iyi bilirsiniz buraları" diyerek gazetecilerden yardım istediler.

ÖZGÜ NAMAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Fazla kilolar gitmiş!

Yeşim Salkım önceki gün, eşi Hakan Eratik ile beraber Nişantaşı City's'deydi. Birlikte gazetecilere poz veren çiftten Yeşim Salkım'ın, hamileliğinde aldığı kilolardan kurtulduğu dikkatlerden kaçmadı.

YEŞİM SALKIM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Evlilik hazırlığı Yılmaz'ı yıldırmış!

Övünmek gibi olmasın ama cuma günü Cem Yılmaz'ın, Ahu Yağtu ile evleneceğini yazmış ve bir kez daha magazin dünyasının gündemini değiştirmiştim. Cem Yılmaz'ın evlilik haberini, aileye çok yakın bir kaynaktan öğrendiğim için doğruluğundan emindim ancak magazinci arkadaşlarım atladıkları bu haberi "Belki yalanlatırız" diye telefona sarılmış ama Cem Yılmaz'dan bir cevap alamamıştı. Aşklarıyla ilgili hiçbir zaman konuşmayan Cem Yılmaz, magazinci arkadaşlarıma açıklama yapmadı ama aynı akşam çıktığı standup gösterisinde bana sahneden cevap verdi.

AHU YAĞTU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Düğününde halay çekmeyecekmiş!

Gösteriyi izleyen bir arkadaşımın aktardığına göre Yılmaz, gösteriye başlamadan önce sahneye gelmiş ve önde oturan bir çifti görünce evliliği kastederek "Biz de bu yola girdik" diyerek haberimi doğrulamış. Sözlerine "Bu işler ne kadar zormuş, bu aşamalara insanlar nasıl katlanıyor?" diyerek devam eden Yılmaz, haberde yazdığım "Sade bir törenle evlenecek" cümleme de gönderme yapıp "Arkadaş sade bir törenle evleneceğimi yazmış. Ne bekliyordu; diğerleri gibi halay mı çekecektim?" demiş. Bu arada benim haberimden sonra bir internet sitesinin yazdığı Yağtu'nun hamile olduğu konusuna ise hiç girmemiş.

Bülent CANKURT

Magazin gündeminden başlıklar

Arabulucu Baykal

Çağla Şıkel-Alişan kavgasını sona erdirme işi; arkadaşları Melek Baykal'a düştü! Baykal, "Onlar düşman olamazlar. Görün, bakın ikisini muhakkak barıştıracağım" dedi. Alişan; Şıkel'i TV projesini çalmakla suçlamıştı.

 

BİZE ULAŞIN