Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Hayalini ikizler süslüyormuş

Eski güzellik kraliçelerinden oyuncu Zeynep Tokuş, geçtiğimiz yıl üniversite aşkı Erdem Yılmaztürk ile evlenmişti. Daha öncesinde iki kez evlenen ve bu evliliklerinden iki çocuk sahibi olan Tokuş ve eşi Yılmaztürk, hemen çocuk sahibi olmak için kolları sıvamış. İddialara göre bu kez ikiz bebek sahibi olmak isteyen Tokuş, bunun için de tüp bebek tedasi görerek doğurmak istiyormuş ama bu sırada doğal yoldan hamile kaldığını öğrenmiş.

Şimdi tatil yapıyor

Şu an dört aylık hamile olduğu söylenen güzel oyuncu, gözlerden uzak olmayı tercih ediyor. Çeşme'de hem dinlenen, hem de hamileliğin tadını çıkartan Zeynep Tokuş'un yakında tatil için yurt dışına çıkacağı söyleniyor. Güzel oyuncunun, henüz cinsiyetini öğrenmediği bebeğini Türkiye'de dünyaya getirmeyi düşündüğü belirtiliyor. Tokuş'un; 2001 yılında ilk evliliğini yaptığı Bülent Helvacı'dan Alp, ikinci evliliğini yaptığı doktor Alp Nuhoğlu'ndan ise Ali adında iki oğlu var.

ZEYNEP TOKUŞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Havaalanında panik yaşadı!

Bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Azade Balkaner'den ayrılan Mehmet Aslan, tatil dönüşü havaalanında genç bir kadınla görüntülendi. Gazetecileri görünce şaşıran Aslan, birlikte görüntülendikleri kadının yanından uzaklaşarak bir kenarda aracını beklemeye koyuldu.

Morali bozuldu
 
Aslan fotoğraflarını çeken muhabirlerin çalıştıkları kurumları sorgulayarak "O görüntüler yayınlanmayacak, biliyorsunuz değil mi?" diyerek onları üstü kapalı tehdit etti. Gazetecilerin dikkatinin dağılmasını fırsat bilen genç kadın ise taksiye binerek havaalanından ayrıldı. Moralinin bozuk olduğu gözlenen Aslan, yanındaki kadınla ilgili konuşmadı.

MEHMET ASLAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Hamile olsam burada olmam

İki ay önce Charles Von Faber Castell ile hayatını birleştiren Melissa Eliyeşil, önceki akşam ailesi ve dostlarıyla birlikte Zuma'da akşam yemeği yedi. Mekan çıkışı gazetecilerin "Hamilelik var mı?" sorusunu Eliyeşil, "Ne hamileliği! Hamile olsam buralarda dolaşmam, söylerdim" diye yanıtladı.

 

Magazin gündeminden başlıklar

Cem Yılmaz baba oldu

Komedyen Cem Yılmaz ile oyuncu ve manken eşi Ahu Yağtu'nun çocuğu dünyaya geldi. Acıbadem Maslak Hastanesi'nden yapılan açıklamaya göre, Ahu Yağtu saat 08.12'de doğum yaptı. Çift, 3 kilo 155 gram ağırlığında ve 49 santimetre boyunda doğan bebeğe, ''Kemal'' adını verdi. Açıklamada görüşlerine yer verilen doğumu gerçekleştiren Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Cihat Ünlü, doğumun sorunsuz bir şekilde tamamlandığını belirterek, ''Hem annenin hem de bebeğin sağlıkları gayet iyi'' dedi.

CEM YILMAZ - AHU YAĞTU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Setlere döndü

Son olarak 'Sakarya Fırat' dizisinde rol alan genç oyuncu Ceren Hindistan, 1.5 yıl aradan sonra setlere dönüyor. Güzel oyuncu; yeni sezonun iddialı dizisi 'Babalar ve Evlatları'nda rol alacak. Hindistan, dizide iki delikanlının aşkı arasında kalan 'Zeynep' karakterini canlandıracak.

CEREN HİNDİSTAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Kızarmış piliç bekledi

Şarkıcı Deniz Seki, önceki gün Bebek'te objektiflere takıldı. Şoförünü kızarmış piliç almaya gönderen ünlü sanatçı, uzun süre aracın içinde bekledi. Fotoğraflarının çekildiğini fark edince çok şaşıran Deniz Seki, elinde tuttuğu telefonuyla konuşuyormuş gibi yaparak gazetecilerin sorularından kurtulmaya çalıştı.

DENİZ SEKİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Kızı tasarladı, baba erbil modellik yaptı

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in Muhsine Kamiloğlu'ndan olan kızı 30 yaşındaki Sezin Erbil, tasarımcılığa soyundu. Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunu olan Erbil, pazartesi günü Twitter hesabından "İş hayatına girdiysem bu trafiğe alışmam lazım" yazarak yeni bir mesleğe başladığını vurguladı. Erbil'in babası Mehmet Ali Erbil ise önceki gün Twitter hesabında "Sezin Erbil'in tasarımları artık başımın tacı" yazarak bir fotoğraf paylaştı ve Sezin Erbil'in tasarımcılığa başladığını ortaya çıkardı. Takipçileri Mali'nin fotoğrafına "Delisin" diye yorum yaptı.

MEHMET ALİ ERBİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Lerzan Mutlu canlı yayını terk etti

Lerzan Mutlu, bu sabah Deniz Akkaya'nın Beyaz TV'de sunduğu sabah programına konuk oldu. Mutlu'nun yanı sıra programın diğer konuğu ise ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan'dı. Programa çıkacağını duyuran Mutlu, bir süre sonra ise "Boşuna yazmayın, yayında değilim" açıklaması yaptı.

Mutlu'nun neden yayından ayrıldığı daha sonra anlaşıldı. Akkaya'nın eski dostu olan Armağan Çağlayan'a sürekli söz verip kendisini ise çok az konuşturması Mutlu'yu kızdırmıştı. Yayına terk eden stüdyo kapısında yanına gidip ikna etmek isteyenlere de çıkışan Mutlu, daha sonra Twitter sayfasına "Bugün anladım ki, herkes sunucu olamaz" dedi.   

BİZE ULAŞIN