Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Biz kaçmıyoruz hep birlikteyiz

İşadamı Ahmet Bayer ile 16 yıllık evliliğini iki yıl önce noktalayan Sinem Yıldırım, gönlünü Seren Serengil'in eski eşi Musa Aytun'a kaptırdı. İlişkilerini önce medyadan gizleyen sevgililer; Bodrum tatillerinde aşklarını ilan ettiler. Fotoğraflarını Facebook ve Twitter'da paylaşan Yıldırım yeni ilişkisiyle ilgili konuştu:

Çok mutluyuz
 
"Her yerde zaten beraberiz. El bırakmak, kaçmak, paniklemek yok. Ailece bir aradayız!" Aytun'un ailesinin de ilişkilerine karşı çıkmadığını söyleyen sosyetik güzel, kızlarını da Aytun ile tanıştıracağını belirtti.

Magazin gündeminden başlıklar

Dön dolaş yine Ayvalık

Hülya Avşar; annesi Emral Avşar'ın ölümünden sonra "Aklıma hep annemle yaşadığımız hatıraları getiriyor" diyerek Ayvalık'taki yazlığını satmıştı. Sanatçının villasını da o dönem arkadaşı Yavuz Bingöl almıştı.

Adresini gizliyor

Edremit doğumlu olan ve bir türlü Ayvalık'tan kopamayan Hülya Avşar, yeniden Ayvalıklı oldu. Sanatçı, 3 milyon liraya tarihi bir taş ev aldı. Avşar, aldığı evin adresini ise gazeteciler öğrenmesin diye gizliyor.

Magazin gündeminden başlıklar

'Emir'in dramı hayranlarını üzdü

Show TV'de yayınlanan 'Adını Feriha Koydum'un üçüncü sezonu 7 Eylül'de başlıyor. Dizinin sezon finalinde; Hazal Kaya'nın canlandırdığı 'Feriha' karakteri, Çağatay Ulusoy'un hayat verdiği 'Emir'le evlenmek üzereyken vurularak hayatını kaybetmişti. Dizinin hayranları, tanıtım çekimlerinde Ulusoy'u bambaşka bir şekilde gördü. Fragmanda 'Feriha'nın ölümüyle büyük bir boşluğa düşen 'Emir'in saçlarını kesme sahnesi hayranlarını çok etkiledi.

Magazin gündeminden başlıklar

Çağla kaydırakta

Çağla Şıkel; Çeşme tatilini sürdürüyor. Şıkel, önceki gün büyük oğlu Kuzey'le su kaydırağında eğlendi.

Magazin gündeminden başlıklar

Tarzı çok beğeniliyor

'Açlık Oyunları' filmindeki performansıyla çok iyi eleştiriler alan Jennifer Lawrence, kendine özgü giyim tarzıyla da büyük beğeni topluyor. Önceki gün bir arkadaşının evinden çıkarken görüntülenen Lawrence, uzun yırtmaçlı eteği ve kısa tişörtüyle çok şıktı.

Magazin gündeminden başlıklar

Çocuklarını reddetti

Emre Matraş, eski eşinden olan iki kızına seslendi: 'Baba demek bankamatik demek değil. Sizi mirasımdan da reddediyorum!'

Şimdilerde manken Yeşim Erçetin ile mutlu bir evliliği olan Emre Matraş, eski eşi Hale Keleş'ten olan iki kızı için bayramlık ağzını açtı. Matraş, Esin ve Esen adındaki kızlarını reddettiğini şu sözleriyle duyurdu:

ALLAH'A HAVALE!
"Babasına 'senden midemiz bulanıyor, sen babamız değilsin. Bizi arama' diyen iki kızım yok artık. Elalemin adamına 'seni çok özledim', bana 'senden nefret ediyorum!' Sizi Allah'a havale ediyorum. Baba demek bankamatik demek değil. Bugünden itibaren sizi mirasımdan da reddiyorum."

Magazin gündeminden başlıklar

Keyfi yerinde

Eşi Hayim Sadioğlu ile boşanmanın eşiğindeki Özge Özberk, Nişantaşı'nda bir arkadaşıyla yemekteydi. Ünlü oyuncunun neşesi yerindeydi.

Magazin gündeminden başlıklar

'Boz'ulma be Murat!

Murat Boz, Bodrum'da çekilen tatil fotoğraflarının ardından çıkan haberler nedeniyle medyaya darıldı. Ünlü popçunun bir süre medyaya mesafeli durma kararı aldığı öğrenildi.

BİZE ULAŞIN