Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Cansu Dere Paris'e kaçtı

7 yıllık aşkı Cem Yılmaz'ı Ahu Yağtu'ya kaptıran Cansu Dere, yurt dışına kaçtı. Güzel oyuncu, Paris ve Londra'da moral bulup gündemden uzak kalmak istiyor.

ÜZÜNTÜSÜ BÜYÜK
Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu, harıl harıl düğün hazırlıklarıyla uğraşırken; Cansu Dere, yurt dışına gitti. 7 yıllık sevgilisini yakın dostu Yağtu'ya kaptırmanın üzüntüsünü yaşayan Dere'nin, Paris'te olduğu söyleniyor.

KAÇIŞ PLANI!
Fransa'dan sonra Londra gibi kentleri gezmeyi planlayan Cansu Dere, arkadaşıyla yapacağı tatilde moral depolayacak. Güzel oyuncu, yurt dışında kalarak hem Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu hakkındaki haberleri duymayacak hem de gazetecilerin evlilikle ilgili sorularına maruz kalmayacak.

AİLE VETO MU ETTİ?
Sabahat ve Arif Yılmaz, Ahu Yağtu'nun ailesiyle tanışmaya 'Önce onlar gelsin' diyerek gitmedi...

TEK BAŞINA KIZ İSTEDİ!
Geçtiğimiz akşam Ahu Yağtu'yu ailesinden isteyen Cem Yılmaz'ın İzmir'de tek başına görüntülenmesi, dedikodulara yol açtı. Yılmaz'ın müstakbel kayınpederiyle hayli samimi görüntüler göstermesine karşın; yanında ailesinden hiç kimsenin olmaması herkesi şaşırttı.

TANIŞMA İSTANBUL'DA
Dedikodulara göre; Cem Yılmaz'ın annesi Sabahat Hanım ile babası Arif Bey, Yağtu Ailesi ile tanışmak için İzmir'e gitmek istemedi. Yılmaz çifti, oğullarına "Önce onlar gelsin" resti çekti. Söylentilere göre, Yağtu Ailesi ise bu hafta içi Yılmaz çifti ile tanışmak için İstanbul'a gelecek.

CANSU'YA ULAŞAMADI
Ahu Yağtu'nun kendisine kızgın olan eski dostu Cansu Dere'yi evlilik haberleri çıktıktan sonra aradığı ancak Dere'nin Yağtu'nun telefonlarına kesinlikle çıkmadığı söyleniyor.

TWİTTER'DA CANSU'YA DESTEK
Cem Yılmaz'ın Cansu Dere ile evlenmemesine üzüldüm.
Cansu Dere'nin yerinde olmak asla istemezdim.
Senelerce Cansu bekledi, sonra biri geldi götürdü adamı!
Cansu akıllı olsa, o da Ahu Yağtu gibi çocuk yapardı!

Magazin gündeminden başlıklar

Tuba Büyüküstün taburcu oldu

İkiz kız bebeklerini kucağına alan oyuncu Tuba Büyüküstün dün hastaneden taburcu oldu. Büyüküstün'ün eşi Onur Saylak, hastane önünde bekleyen gazetecilere "Lütfen arabayla evimize kadar takip etmeyin" diye ricada bulundu. Kızlarına daha isim koymadıklarını söyleyen çiçeği burnunda baba, "Önemli olan sağlıklı olmaları" dedi. Güzel oyuncu ve eşi, hemşilerin de yardımıyla pusete koyup yüzlerini örttükleri bebeklerini arabanın arka koltuğuna yerleştirdi. Kapıda hemşilerine ve gazetecilere el sallayan Büyüküstün'ün mutluluğu görülmeye değerdi.

Magazin gündeminden başlıklar

Belinde servet taşıdı!

Türk müziğinin divası Bülent Ersoy; Nossa Costa'daki konserinde şıklığıyla göz doldurdu. Gülşah Saraçoğlu imzalı siyah bir elbise giyen Ersoy'un; beline taktığı kemer ise herkesin dikkatini çekti. Üzerinde 500 tane Swarovski taşın bulunduğu kemer, bir haftalık çalışma sonucunda hazırlandı. Ersoy; Sevgililer Günü'nün yaklaşması nedeniyle sevgilisi Berk Yılmaz'ın kendisine nasıl bir sürpriz yapacağını merak ettiğini belirterek şöyle konuştu: "O da bana benzer, mahkeme duvarı gibidir. Duygularını belli etmez, sevdiğini söylerken bile... Romantik de değildir."

Magazin gündeminden başlıklar

Bastonu bıraktı

Kayak yaparken dizini incittiği için bir süre bastonla gezen ünlü yıldız Brad Pitt, Los Angeles'ta sevgilisi Angelina Jolie ile birlikte bir ödül törenine katıldı. Ünlü aktörün elinde baston olmaması dikkat çekti. El ele tutuşarak kırmızı halıya gelen Hollywood çifti, kameralara poz verdi. Angelina Jolie hamile olduğu dedikodularına açıklık getirmedi.

Magazin gündeminden başlıklar

'Sır saklamadın' davası

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, kendisi için "kültürsüz ve eğitimsiz" diyen organizatör Erkan Özerman'ı mahkemeye verdi. Özerman bir röportajında, Tatlıtuğ'un kültürsüz ve eğitimsiz biri olduğunu öne sürüp örnek olarak "havyarı bozuk zeytin ezmesi sandığını" ifade etmişti. Bu açıklamalar üzerine Tatlıtuğ'un avukatı, Özerman'ın müvekkiline 2002'de sözleşme imzalattığını ve sözleşme sona erse bile geçerliliğini koruyan sır saklama hükmü bulunduğunu belirtti. Ünlü oyuncunun avukatı "Her iki taraf birbirlerinin sırlarını açıklamamakla yükümlüdür. Müvekkilimin geçirdiği manevi sıkıntı ve üzüntülerin telafisi için 50 bin lira manevi tazminata hükmedilmesini talep ediyoruz" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Ceyda istenmeyen gelin

Can Yurtsevdi'nin ailesi, oğullarına 'Ceyda Ateş ile görüşme' resti çekti.

CEYDA ATEŞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Son dönemin en popüler isimlerinden Ceyda Ateş, bir süredir Günaydın Et Restaurantları'nın ortaklarından Can Yurtsevdi ile aşk yaşıyor. Birkaç aydır birlikte olan çift hakkında magazin kulislerinde ilginç dedikodular dolaşmaya başladı. İddialara göre; Can Yurtsevdi'nin asker kökenli olan babası; oğlunun Ceyda Ateş ile olan ilişkisine sıcak bakmıyor. Şimdilerde babasının vetosuyla sevgilisi arasında kalan genç işadamı, ne yapacağını kara kara düşünüyor.

AÇIK POZ MAĞDURU
Güzel oyuncunun, istenmeyen gelin ilan edilişinde verdiği açık pozların etkili olduğu iddia ediliyor.

Magazin gündeminden başlıklar

İkinci Umre ziyareti

Birkaç ay önce eşi Mert İnan'ın ailesiyle Umre'ye giden Ebru Destan, kutsal mekanı çok sevdi. Ünlü model, şimdi de annesiyle birlikte Umre'ye gitti. Ebru Destan, ileride Hac'ca gitmek istediğini de dile getirdi.

Magazin gündeminden başlıklar

Kameralardan kaçıyor

Kerem Kupacı ile 'Yahşi Cazibe' dizisinin yıldızı Aslıhan Gürbüz'ün beraberliklerini duymayan kalmadı. Kameraları görünce kaçmayı tercih eden çift, geçtiğimiz akşam Astoria'da yine benzer bir tablo çizdi. Kupacı basın mensuplarını görünce tepki gösterdi.

BİZE ULAŞIN