Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Aşıklar diyarında

Sosyetik işletmeci Önder Bekensir, yeni sevgilisi ile Çeşme'de tatil yapıp bol bol güneşin tadını çıkarıyor. Çeşme'nin aşıklar diyarı olduğunu söyleyen Bekensir, sevgilisiyle oldukça mutlu görünüyordu.

Magazin gündeminden başlıklar

Sutyeni boşuna atmamışlar

Murat Boz'un Bodrum tatilindeki kilolu hali, Twitter'da espri konusu oldu! Bir kullanıcı "Murat'ın bu hali; Gülben Ergen'in görüntüsünü yer, bitirir" dedi. Bir başka kullanıcısı ise popçunun göğüslerine taktı: "Meğer konserinde ona atılan sutyenin bir anlamı varmış!"

Magazin gündeminden başlıklar

Sevgilisinden sürpriz doğum günü

Oyuncu Burak Sağyaşar; yakında çekimlerine başlanacak 'Dila Hanım' adlı dizide rol alan sevgilisi Hatice Şendil'e sürpriz doğum günü partisi düzenledi. Sevgilisinin en yakınlarını havuz başında toplayan Sağyaşar, ona büyük taşlı bir yüzük de hediye etti. Özel yaptırdığı ve üzerinde 'Dila Hanım'ın fotoğrafının olduğu pastasıyla da sürprizlerine devam etti.

Hayatımın en mutlu günü
 
Sağyaşar bu sürprizle ilgili şunları söyledi: "Hatice baş başa yemek yiyeceğimizi sanıyordu. Ben arkadaşlarımızı organize ettim. 'Dila Hanım'ın fotoğrafını da pastasına koymak istedim. Dokuz gün sonra Adana'da çekimleri başlayacak, böylelikle veda yemeği gibi oldu" dedi. Sevgilisinin bu jestine şaşıran, onu defalarca öpen Şendil de "Burak hayatımın en mutlu gününü yaşattı. Hediyesi olan yüzük, aşkımızı anlatan, bizi sonsuzlaştıran bir şey olacak" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Ailecek top peşindeler!

Emre Altuğ-Çağla Şıkel çifti, tatil yaptıkları Çeşme'de görüntülenmemek için çaba gösterseler de, fotoğraflarının çekilmesinden yine kurtulamadı. Şıkel deniz kenarında elinde raketle su tenisi oynarken, Altuğ ise büyük oğulları Kuzey'le top peşinde koştu. Mutlu bir aile tablosu sergileyen karı-koca, fotoğraflarının çekildiğinden habersizdi.

Magazin gündeminden başlıklar

Spordan vazgeçemiyor!

Son olarak 'Survivor'da karşımıza çıkan ve yarışmadaki oyunlarda başarılı performansıyla dikkat çeken Alp Kırşan, Çeşme'de tatil yapıyor. Gün boyu denize giren ve su sporlarına özel bir ilgi gösteren Kırşan geçtiğimiz günlerde de su kayağı yaptı.

Magazin gündeminden başlıklar

Aylar sonra romantizm

Geçtiğimiz aylarda ilk bebeklerini kucaklarına alan Yasemin Ergene ile İzzet Özilhan çifti, doğumun ardından ilk kez baş başa gezmeye çıktı. Kızları Emine'yi bırakıp Bebek'te akşam yürüyüşüne çıkan çift, el ele yürüdü. Yasemin Ergene'nin ise eski formunu yakaladığı gözden kaçmadı.

Magazin gündeminden başlıklar

Ailece yemek yediler!

Yeni kız arkadaşı Luiz ile Çeşme'de görüntülenen Ortaç, önceki akşam Reina'da sevgilisi ve sevgilisinin 40'lı yaşlarındaki annesiyle yemek yedi. Serdar Ortaç kendisiyle yaklaşık aynı yaşlarda olan sevgilisinin annesine saygıda kusur etmedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Yeni filme yeni saç

Justin Bieber'ın sevgilisi olduktan sonra popülaritesi artan Selena Gomez, müziğin yanı sıra oyunculuk kariyerini de sürdürüyor. Yakında bir filme başlayacak olan Gomez, yeni saç modelini önceki gün Twitter'da hayranlarıyla paylaştı.

BİZE ULAŞIN