Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Bu Corvette Ali Sadi'nin

En şanslı çocuk! Mehmet Ali Erbil, yıllardır spor araba meraklıları ve koleksiyonerlerin cazip teklifler sunduğu Chevrolet Corvette C5'iyle GÜNAYDIN'a poz verdi. Ünlü şovmen, sadece 10 bin kilometre yaptığı aracını satmama nedenini de açıkladı.

Değeri 120 bin TL civarı

Ünlü şovmen, değeri 120 bin lira civarında olan otomobilini, oğlu Ali Sadi'ye hediye ettiğini açıkladı. Erbil, "Bu yaşta, bu kilometrede araba olmadığını söylüyorlar. Arabayı oğluma bıraktım. Ali Sadi büyüdüğünde bu aracın değeri daha da artacak" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Tuba evlilik öyküsünü Arap dergisine anlattı

Sekiz aylık hamile olan Tuba Büyüküstün, 'Gönülçelen' dizisindeki rol arkadaşı Onur Saylak'la evlendikten sonra Türk basınından uzak dururken; özel hayatıyla ilgili ayrıntıları Arap dergisi Snob'a anlattı.

Sadece aşk var
 
"Bizimki ilk bakışta aşk değildi" diyen güzel oyuncu, "Onur'la arkadaşlığımız 'Gönülçelen'de başlamadı. Beş yıldır tanışıyorduk ve yakın arkadaştık" şeklinde konuştu. Büyüküstün; "Eşiniz hayalini kurduğunuz karaktere sahip mi?" sorusuna ise şu yanıtı verdi: "Eğer biri âşık oluyorsa hayalindeki özellikler yok oluyor. Sadece aşk oluyor!" Gizli evlenmediklerini belirten Tuba Büyüküstün; "Sadece ailemizle kutlamak istedik. Davetli sayısı 20'yi geçmedi. Evlenirken de oyuncu değil, sadece bir kadınla bir erkektik" dedi.

Söylentilerin nedeni hikaye

Tuba Büyüküstün'ün 'Gönülçelen'deki partneri Cansel Elçin de geçtiğimiz ay Arap dergisi Sayidaty'ye röportaj verdi. Yakışıklı oyuncu; dizinin yayınlandığı dönemde, adının Tuba Büyüküstün'le anılmasıyla ilgili şunları söyledi: "Hikaye iyi olduğu için bizi yakıştırdılar. Hikaye rollerimizi gerçekçi hale getirdi."

Magazin gündeminden başlıklar

Alişan'la Lerzan'ın dargınlığı kısa sürdü

Geçtiğimiz yıl; Lerzan Mutlu'nun televizyon programına katılmadığı için araları açılan Alişan ile Mutlu, yeni yılın barışan ilk ikilisi oldu. Aralarındaki buzları eriten iki ünlünün barışma haberini ilk duyuran ise Demet Akalın oldu. Akalın, Twitter sayfasında birlikte kahve içtiği Alişan ve Lerzan Mutlu'nun fotoğraflarını yayınladı.

Akalın davet etti
 
Söz yazarı ve besteci Ceyhun Çelikten'in bir şarkısı için yeniden konuşmak zorunda kalan Alişan ve Mutlu, aralarındaki gerginliğe son verdi. İki ünlünün telefonda başlayan sohbetleri, Demet Akalın'ın kahve davetiyle pekişti. Barışan ikili, geçen yıl birbirlerine demediklerini bırakmamıştı. Lerzan Mutlu, "Delikanlılık böyle olmuyor" ifadesini kullanmış, Alişan ise "Asla onunla bir araya gelmem" demişti.

Magazin gündeminden başlıklar

Tazminat talebi Soyman'ı şaşırttı

Safiye Soyman'ın MS hastası oğlu Harun Akaröz ile evlendikten iki gün sonra evi terk eden Gönül Erdoğmuş; önceki gün resmen boşandı. Mahkeme, Erdoğmuş'un bin lira tazminat ödemesine karar verdi.

Eski gelin 500 bin lira istedi
 
Karara isyan eden Erdoğmuş; karşı atağa geçerek, Harun Akaröz'den nafaka ile 500 bin lira tazminat talep etti. Safiye Soyman; eski gelininin tazminat isteğine çok şaşırdı: "Zor günler geçirdik. Oğlum hâlâ psikolojik destek alıyor. Bize yaşattığı sıkıntıların üzerine bir de tazminat istemesine artık pes diyorum."

Magazin gündeminden başlıklar

Arda ve Sinem çifti ‘fazla seks’ten 10 bin TL kazandı

Arda Turan ve Sinem Kobal çifti ‘fazla seks’ten 10 bin TL tazminat kazandı.

İspanya’nın Atletico Madrid takımında oynayan milli futbolcu Arda Turan ile oyuncu sevgilisi Sinem Kobal, spor yorumcusu Erman Toroğlu’nun bir televizyon kanalındaki “Arda’nın sakatlığının sebebi fazla seks yapmak” yorumuna yer veren iki gazeteye açtığı tazminat davasını kazandı. Mahkeme, iki gazetenin 5’er bin TL tazminat ödemesine karar verdi.

Toroğlu’nun, 1.5 yıl önce Arda Turan’a ‘osteitis pubis’ teşhisi konulması üzerine ‘Ben bu sakatlığı zamanında geçirdim. Fazla seks yapmak ve dinlenmemek buna sebep olur. Arda’nın da sakatlığının sebebi fazla seks yapmak“ yorumu gazetelerde yer almıştı. Bunun üzerine çift, 50’şer bin TL’lik tazminat davası açmıştı. (Habertürk)

Magazin gündeminden başlıklar

Yeni kız arkadaşı

Jennifer Lopez’den geçtiğimiz yıl boşanan Marc Anthony, kendine yine onun gibi genç bir sevgili buldu.

Önceki gün birlikte çektirdikleri fotoğrafı Twitter’da paylaşan şarkıcı, 24 yaşındaki sevgilisi için “Benim özgürlük heykelim” dedi. (Kelebek)

Magazin gündeminden başlıklar

Artık büyüdü

Şebnem ile Celal Çapa'nın oğlu Emre Çapa; çapkınlığa başladı. Sevgilisiyle görüntülenen Çapa'nın panik halleri dikkat çekiciydi. (SAKLAMBAÇ)

Magazin gündeminden başlıklar

O hayatın merkezi

Sinemacı milletvekili Sırrı Süreyya Önder, Vogue dergisi için; bugüne kadar üç ayrı projede birlikte çalıştığı oyuncu Özgü Namal'ı anlattı. İşte Önder'in kaleminden Özgü Namal... "Oyunculuk mahcup insanın intikamıdır. Bu sözü, büyük aktör Süleyman Turan bir onur ödülünü alırken söylemişti. Kime aittir bilmiyorum ama Özgü için söylenmiş olsa yeridir. Çünkü o, bu sözün vücut bulmuş örneklerinden biridir.

Mahcuptur...

Onu günlük hayatın içinde gördüğünüzde, bu bedenden, bir lise öğrencisinin, vamp bir kadının, devrimci 'Gülendam'ın, tecavüze uğramış 'Meryem'in, hatta bıçkın bir oğlan çocuğunun nasıl çıktığına şaşarsınız. Bu şaşkınlığınızı artıran şey de, onun kendi zırhları içindeki mahcubiyetiyle bunları yapmasıdır.

Tesadüf değil

Bugüne kadar 'Beynelmilel'de senarist-yönetmen; 'O... Çocukları'nda senarist, 'Mutluluk'ta da uyarlama olmak üzere sinemada üç imzam var. Üçünde de Özgü'nün başrol oynaması tesadüf değil. Özgü'yle bir arada bulunmak, insana başka çok az yerde yaşayabileceği bir boş vermişlik duygusu yaşatır. Çünkü onun olduğu yerde, insan, hayatın merkezinin kendisi olduğu vehminden kurtulur. Zira hayatın merkezi tartışmasız şekilde Özgü'dür."

BİZE ULAŞIN