Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

İkinci kez kız babası olacak

Ünlü basketbolcu Hidayet Türkoğlu ve eşi Banu Türkoğlu, kızları Ela'nın ardından ikinci bebeklerinin cinsiyetinin de kız olduğunu öğrendi. Dört aylık hamile olan eşi ile ikinci kızlarını heyecanla beklediklerini söyleyen Türkoğlu şöyle konuştu: "İkinci bebeğimizin de kız olacağını duyunca çok heyecanlandım. Ela'ya bir kız kardeş geleceği için çok mutluyuz. Kızımızın sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesini heyecanla bekliyoruz."

Magazin gündeminden başlıklar

Emre Kınay evlilik yolunda ilerliyor

Emre Kınay, geçtiğimiz aylarda ayrıldığı oyuncu sevgilisi Şahika Koldemir ile barıştı. Dört aydır ayrı olan ikilinin barıştıktan sonra evlenmeye karar verdikleri ve yakın zamanda nikah masasına oturacakları söyleniyor. Bu habere en çok sevinen ismin ise Kınay'ın kızı Duru olduğu öğrenildi. Koldemir ile çok iyi anlaşan Duru'nun annesi Emine Ün de geçtiğimiz haftalarda hayatını Tolga Karataş ile birleştirmişti.

EMRE KINAY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Ankara krizini aşamadılar

Gizem Özdilli, uzun süredir birlikte olduğu Ankaralı işadamı sevgilisi Ufuk Ataç'tan ayrıldı. Evlilik hazırlığı yaptığı bir dönemde ayrılık kararı alan Özdilli, "Bu kez kesin olarak bitti; geri dönüşümüz mümkün değil. Artık işimle evliyim" dedi. Ayrılık kararında; Ataç'ın Özdilli'ye, Ankara'ya yerleşmesi konusunda baskı yapmasının etkili olduğu öğrenildi. Ankara'daki eşyalarını toplayan Özdilli, İstanbul Ulus'ta tuttuğu eve taşındı.

GİZEM ÖZDİLLİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Sette düşman sahnede baba -kız

'Umutsuz Ev Kadınları' dizisinde iki düşmanı canlandıran Songül Öden ve Metin Büktel, Sadri Alışık Tiyatrosu'nun yeni oyununda babakızı oynuyor.

SONGÜL ÖDEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Mutluyuz

İki başarılı oyuncu; Alman Yazar Hans Fallada'nın yazdığı, Yılmaz Onay'ın oyunlaştırdığı ve Barış Erdenk'in yönetmenliğini yaptığı 'Küçük Adam Ne Oldu Sana?' oyununun provalarına devam ediyor. Öden ve Büktel; "Setteki keyifli ortamımızı tiyatro sahnesinde de devam ettirmekten son derece mutluyuz" diyor. Oyun, 24 Kasım'da Profilo Kültür Merkezi'nde seyirci karşısına çıkacak.

Magazin gündeminden başlıklar

Kızdıran dedikodu

Yemeğe çıkan Nil Karaibrahimgil- Serdar Erener çiftine, aşılama yöntemiyle bebek sahibi olacaklarına dair haber soruldu. Karaibrahimgil soruya güldü, eşi ise öfkelendi: Haber asılsız. Çocuğumuz olacağı zaman haber veririz!

NİL KARAİBRAHİMGİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Mutlaka bir bildikleri vardır

Önceki gün eşi Gizem Hatipoğlu ile City's Nişantaşı'na giden Hakan Hatipoğlu, yeni sezonda 'Behzat Ç.' dizisinde neden yer almadığını kendisinin de anlamadığını söyledi: "Ama çıkıp da kimseye 'Neden böyle oldu?' diyemem. Mutlaka bir bildikleri vardır."

GİZEM - HAKAN HATİPOĞLU ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Eşim şiddeti bıraktı

Uzun yıllar haber spikerliği ile ekranlarda yer alan Zeynep Kasımlıoğlu, bir dönem eşinden şiddet gördüğüne dair haberlerle basında yer almıştı. Kasımlıoğlu, "Eşim o hareketlerini bıraktı. Baskın bir mizacı var, onu değiştirmek mümkün değil; insan alışıyor. Evliliği bitirmek tek çözüm değil. Evlilik kutsaldır, yürütmek için elinden geleni yapmalısın" dedi. Kasımlıoğlu "Kocanıza hâlâ aşık mısınız?" sorusuna ise "Aranızdaki aşk devam ediyor mu? Bizim aramızdaki şey aşktan daha değerli bana göre. Ben o mutlu olsun, iyi olsun, diye üzerine titriyorum." diye yanıt verdi.

Magazin gündeminden başlıklar

Kendi partisini ilk kendisi terk etti!

İpek Tuzcuoğlu, önceki akşam Ulus Sunset'te 41'inci yaş gününü kutladı. Yedi ay evli kaldığı işadamı Enver Selim Kurtoğlu'ndan geçtiğimiz ay boşanan Tuzcuoğlu'nun doğum günü kutlamasına Seray Sever ve Ömür Gedik de katıldı. Kutlamayı ilk terk eden isim ise doğum gününün sahibi İpek Tuzcuoğlu oldu!

İPEK TUZCUOĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN