Magazin gündeminden başlıklar

Pazartesi 26.12.2011 22:54
Magazin gündeminden başlıklar

Ünlü oyuncu ölümden dönmüş

Adını Feriha Koydum dizisiyle ünlenen Çağatay Ulusoy, 'Işıltılar' programında Tahire Demircan'ın sorularını yanıtladı. "21 yaşındayım ama erken duruldum" diyen Ulusoy, ortaokuldayken çok deli dolu bir genç olduğunu söyledi. Cadde'nin haberine göre, arkadaşlarıyla sık sık okulu kırıp sandalla Marmara Denizi'ne açıldıklarını söyleyen Ulusoy, bir gün akıntıya kapılıp ölümden döndüklerini anlattı: "15-16 yaşlarındaydım. Arkadaşlarımla Yeşilköy'den bir kayık kiraladık. Ben kürek çekiyorum, ben yorulunca arkadaş çekiyor. Deniz de sakin baya açığa gittik.Birden kürekleri çekmememize rağmen baktık tekne adalara doğru gidiyor. Bağırdık 'bizi kurtarın' diye. Bir tekne yardım etti."

Magazin gündeminden başlıklar

Ersin Korkut skandal sözlere cevap verdi

Ersin Korkut, haklarında çıkan "sevgili" haberlerini yalanlamak için hakkında aşağılayıcı ifadeler kullanan Gülferi Sarıgül'e ekrandan yanıt verdi. Sema Eren ve Cengiz Semercioğlu'nun sunduğu "Böyle Bir Şey Var Mı?" programına telefonla katılan Ersin Korkut, şunları söyledi: "Gülferi benim bir yıllık arkadaşım. Sevgilim değil. Gülferi ile böyle fotoğraflarım var. Bu fotoğrafları da kendisi yayınlamış zaten. Ben Twitter falan kullanmıyorum. Çünkü okumam var, yazmam yok. Sevgilim olsa söylemez miyim? Sonra kendisi beni aradı. Hem fotoğrafları Twitter'a koyduğu için hem de bugünkü açıklamaları için özür diledi. Onun mizah anlayışı, şaka anlayışı buymuş demek ki. Ne diyebilirim ki? Sonuçta memleket meselesi haline gelecek bir durum yok ortada."

"ATTAN İNİP EŞEĞE BİNİLİR Mİ?"
Gülferi Sarıgül, oyuncu Ersin Korkut'la sevgili olduğu iddialarını yalanlamak için Cihangirde karşılaştığı gazetecilere şu notu göndermişti: "Ersin'i severiz, arkadaşlarımla birlikteyken çağırırım, bir yemek ısmarlarım, maskot gibi bizi eğlendirir. Hayatımdaki yeri bu kadar... Sonuçta kültür seviyelerimiz belli. Ersin'le sevgili olmaktansa kendimi Boğaz Köprüsü'nden aşağıya atarım daha iyi. Ben üniversite mezunu sporcuyum. Asıl beni sinir eden Ersin'le yakıştırılmak ve çıkan asılsız bu haber yüzünden kendi özel hayatımın zarar görmesidir" sözleri tepki çekmişti.