Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Baba Saat konuştu

Kenan Doğulu - Beren Saat ilişkisiyle ilgili olarak baba Hüseyin Avni Saat ilk kez konuştu.Beren Saat’in Kenan Doğulu ile sürpriz ilişkisi hakkında ilk yorum yapan Doğulu ailesi olmuştu. Anne Serpil Doğulu ‘Beren çok tatlı bir kız’ derken kız kardeş Canan Doğulu ağabeyinin Beren Saat ile çok yakıştığını belirtmişti. Önceki gün de Ozan Doğulu “Beren iyi bir kız” açıklamasında bulunmuştu. Bunun üzerine gözler hiçbir konuda yorum yapmayan Saat ailesine çevrildi.

KENAN DOĞULU - BEREN SAAT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Vatan'ın haberine göre; Beren Saat'in annesi bu ilişkiyle ilgili sessizliğini korurken eski bir kaleci olan babası Hüseyin Avni Saat ilk kez konuştu. Baba Saat, kızının Kenan Doğulu ile ilişkisi hakkında “Bizim yorum yapma hakkımız yok. Sonuçta kızım kendi hayatını yaşıyor. Mutlu olacaktır mutlaka. Mutlu olmasını da çok isterim. Ne yaşayacaksa her şeye kendisi karar verecektir’ dedi.

Küskünlük doğru mu?

Bir dönem Gençlerbirliği’nde kalecilik yapan baba Hüseyin Avi Saat kızıyla arasının açık olduğu söylentilerine ise “Benim çocuklarımla aram hiçbir şekilde kopuk olmaz. Benim kızımla diyaloğum her zaman aynı şekilde devam eder. Kızımla 3 yaşındayken diyaloğumuz nasılsa 53 yaşına geldiğinde de aynı olur, kopmaz” şeklinde yanıt verdi.

Magazin gündeminden başlıklar

Yetenek sizsiniz Sergen Bey

Futbol oynadığı dönemde çapkınlıklarıyla tanınan Sergen Yalçın, yeşil sahalara veda etti ama güzel kadınlara asla! Adı en son 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin genç oyuncusu Melike İpek Yalova ile anılan Sergen Yalçın, gönlünü bu kez Almeda Abazi'ye kaptırdı. Aslen Arnavut olan Abazi; 2008 Miss Globe Dünya Güzeli.

SERGEN YALÇIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Sergen Dominik'e gitti

İkili üç haftadır flört ediyor. Çiftin ilişkisine Abazi'nin 'Survivor' yarışması için Dominik Cumhuriyeti'ne gitmesi de sekte vuramadı. Yalçın, pazartesi günü Acun Ilıcalı ile birlikte özel uçağa binip çekimlerin yapıldığı adaya gitti ve Abazi ile görüştü.

BÜLENT CANKURT

Magazin gündeminden başlıklar

Araf Zamanı'nda görünmez kaza!

'Araf Zamanı'nın setinde kaza yaşandı. Çatışma sahnesinde Saruhan Hünel'in koluna, kurşun görünümlü spark isabet etti. Yüzünü son anda yanmaktan kurtaran Hünel'e ilk müdahaleyi set ekibi yaptı.

Magazin gündeminden başlıklar

Gergin gece

'Malkoçoğlu' Burak Özçivit ve sosyetik sevgilisi Ceylan Çapa önceki gece Minyon Bar'daydı. Ceylan Çapa'nın ağabeyi Emre'ye ait olan mekan çıkışı moralleri bozuk olan çift, arabada da tartıştı. Özçivit, sevgilisini bir mekana bırakıp oradan uzaklaştı.

BURAK ÖZÇİVİT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Ex aşkını da davet etti

'Lale Devri'nin oyuncusu Tolgahan Sayışman, dizi ekibi için Etiler Mastika Bar'da bir gece düzenledi. Yemeğe katılanlar arasında Sayışman'ın eski sevgilisi Serenay Sarıkaya da vardı. Sarıkaya'ya Hatice Aslan eşlik etti.


TOLGAHAN SAYIŞMAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Bıçak altına yattı

Ünlü şarkıcı Aşkın Nur Yengi, yurt dışında gizlice bıçak altına yattı. Yengi'nin, göğüslerinin büyüklüğün şikayet ettiği için ameliyat olduğu öğrenildi. Bir süredir evinde dinlenen şarkıcı, yeni projelerde yeni görüntüsüyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

AŞKIN NUR YENGİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Mustafa yedirebiliyor ama bez değiştiremiyor!

Geçtiğimiz ay ikinci oğlu Yavuz'u kucağına alan Mustafa Sandal'ın eşi Emina Sandal; doğumun ardından kısa bir süre geçmesine rağmen eski formuna kavuşuyor. Hamileliği boyunca 13 kilo alan Sandal; spor yaparak ve dengeli beslenerek, bir ay içinde 7 kilo verdiğini söyledi. Üç yaşındaki ilk oğlu Yaman'ın, kardeşini çok kıskandığını belirten Emina Sandal; bu nedenle üçüncü bir çocuk yapmama kararı aldıklarını açıkladı. Eşi Mustafa Sandal'ın çocukları ile çok yakından ilgilendiğinin de altını çizen Sandal, "Mustafa Yavuz'un altını değiştiremiyor ama mamasını yedirebiliyor" dedi.


MUSTAFA SANDAL - EMİNA SANDAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Konsomatris Tuba Ünsal!

Ünlü oyuncu Tuba Ünsal, TRT 1'de yayınlanan 'Mor Menekşeler' dizisinin bugünkü bölümüne konuk oyuncu olarak katılıyor. Ünsal; konsomatris 'Yanarateş Rezzan'ı oynuyor. Ünsal, "Rezzan saf güzelliğinin aksine hayatı sert yaşamış, farklı maskelere sahip bir kız. Bugüne kadar canlandırdığım en keyifli karakter" dedi.

TUBA ÜNSAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN