Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Karı-koca suşi yediler

atv'deki 'Huzur Sokağı' dizisinde rol alan Yeşim salkım ve eşi Hakan Eratik, Kanyon'da suşi yedi. Karı-koca yemek sonrası uzun süre sohbet etti.

YEŞİM SALKIM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Sevgilisiyle İzmir'de sabaha kadar eğlendi

Oyuncu Wilma Elles önceki gün işadamı sevgilisi Kerem Göğüş ile İzmir'deki Öküz Bar'daydı. Çift, sabahın ilk ışıklarına kadar dans ederek eğlendi. Çıkışta basının olduğunu öğrenince panik yaşayan ikili, görüntülenmemek için ellerinden geleni yaptı. Ancak çare bulunamayınca, korumalar eşliğinde mekandan ayrıldılar.

WILMA ELLES FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Kıvanç yoksa Birol var

Nil Karaibrahimgil; klibinde oynaması için teklif götürdüğü Kıvanç Tatlıtuğ'dan "İşim var" yanıtını alınca Birol Ünel'i seçti!

NİL KARAİBRAHİMGİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

İki ünlü oyuncu
Klip değil, sanki film! Nil Karaibrahimgil, nakarat bölümünde "O bir He-Man, Batman, Pac-Man, Mad Man, yanında durucam ben!" sözlerinin yer aldığı 'He-Man' şarkısına İzlandalı Thor Saevarsson yönetmenliğinde klip çekti. Aşkta kaybeden bir kadını anlatan şarkının klibinde Nil'e; iki önemli aktör eşlik etti.

Mafya babası rolü
Mafya filmlerini anımsatan klipte, Karaibrahimgil'in boksör sevgilisini Danimarkalı aktör Rudi Kohnke, mafya babasını ise Türkiye'de 'Duvara Karşı' filmiyle tanınan Birol Ünel canlandırdı. Karaibrahimgil, klibinde oynaması için Kıvanç Tatlıtuğ'a teklif götürmüş, ünlü oyuncudan işlerinin yoğunluğu nedeniyle "Oynayamam" yanıtı almıştı.


Magazin gündeminden başlıklar

Kamera görünce çıldırdı

Şevval Sam ve sevgilisi Cihangir'de görüntülendi. El ele yürüyen sevgililer; karşılarında kameraları görünce sinirlendi. İkili, soruları cevapsız bıraktı.

ŞEVVAL SAM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Azra Yeniköy sokaklarında

Kıvanç Tatlıtuğ'un sevgilisi Azra Akın, bir arkadaşı ile görüntülendi. Yeniköy'ün arka sokaklarında dolaşan Akın, gazetecileri karşısında görünce çok şaşırdı. Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili soruları yanıtsız bırakan oyuncu, hızlı adımlarla bir eve girdi.

AZRA AKIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

İvana sonunda çileden çıktı!

Geçtiğimiz günlerde ekonomi sınıfından bilet aldığı halde business sınıfında uçmak için uçağı birbirine kattığı iddia edilen İvana Sert, çıkan haberlere isyan etti! Cannes'da düzenlenen film ve dizi fuarına giden Sert, "Hayatım boyunca bu tarz şeyler yapmadım. Hakkımda ne uyduracaklarını şaşırdılar. Pes diyorum!" diye konuştu. Sert sözlerine şöyle devam etti: "Çalışıp kazanan birisiyim, canım ne istiyorsa onu yaparım. Ama ne yolcu beklettim ne de bekletirim."

Magazin gündeminden başlıklar

Pınar'dan veda öpücüğü

Yağmur Atacan ve Pınar Altuğ çifti dün Bebek'te Süper Starlife ekibi tarafından görüntülendi. Ayaklı Gazete'nin haberine göre; Çocuklar Duymasın dizisi hakkında açıklama yapan Pınar Altuğ "Çocuklar Duymasın" dizisinin yılbaşından sonra tekrar başlayabileceğini söyledi. Oyuncu kadrosu hakkında bir bilgisi olmadığını söyleyen güzel oyuncu, eşi Yağmur Atacan'la vedalaşmayı unutup geri döndü. Eşine veda öpücüğü verdikten sonra arabasına bindi.

PINAR ALTUĞ-YAĞMUR ATACAN ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Sanata tutkulu bir aileyiz

Tuba Büyüküstün geçtiğimiz hafta yüzü olduğu şampuan markasının tanıtımı için Fas'a gitti. Bu ziyareti sırasında Fas'ta çıkan Aujo urd'hui Le Maroc gazetesine konuşan Büyüküstün; eşi Onur Saylak ile birlikte, ikiz bebeklerine sanat konusunda her türlü tutkuyu aşılayacaklarını söyledi. Büyüküstün, "Sanat hakkında tutkulu bir aileyiz. Bir ülkeye gittiğimizde yaptığımız ilk şey; müze ve galerileri gezmektir. Biz sadece sanat için yaşıyoruz" dedi.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN