Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Barışınca dünyayı unuttular

Işın Karaca, kendisini aldattığı için boşanma davası açtığı eşi Sedat Doğan'ı affetti. Çift barışmalarını dostlarıyla Cihangir'de kutladı. İkili, çıkışta heyecandan otopark parasını ödemeyi unuttu. Parayı Demet Akalın'ın eşi verdi.


IŞIN KARACA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Hepsi birden sarardı

Hollywood'un koyu renk saçlı yıldızları, kış sezonuna girmeden önce yavaş yavaş saç renklerini açtırıyor. Bu moda virüs gibi yayılıyor

Jessica Alba
Hollywood'un esmer güzellerinden Jessica Alba saç tonlarını yumuşattı. Saçına sarı yoğun gölgeler attıran Alba, bu sayede ten rengine de uygun hoş bir görünüm elde etti.

Ashley Greene
Koyu renk saçlı güzel oyuncu Ashley Greene, geçtiğimiz hafta saçlarını karamel ve sarı tonlarında boyattı. Kendine has bir renk elde eden Greene'e bu saç rengi de çok yakıştı.

Nıcole Rıchıe
Doğal kestane rengi saçlarını geçtiğimiz yıllarda da birkaç kez sarıya boyatan Nicole Richie, son olarak cilt rengine de daha çok giden bal rengi tonlarında karar kıldı.

Mıley Cyrus
Koyu çikolata renkli saçlarıyla tanınan Miley Cyrus, saçlarını kısacık kestirip sarıya boyattı. Saçları büyük beğeni toplayan Cyrus'ın bu tarzını kopyalayan çok kişi var.JESSICA ALBA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Naz Elmas ile sevgilisi dudak dudağa

Naz Elmas, sevgilisi Umut Eker’le öpüşürken objektife takıldı. Beyoğlu’nun arka sokaklarında sabaha karşı dudak dudağa görüntülenen ikili, gazetecileri görünce panikledi. Elmas, eskiden yakın arkadaşı olduğu sevgilisi Umut Eker’in eski sevgilisi Simay Bülbül’le ilgili soruya, “Yok öyle bir şey, abartıyorlar” demekle yetindi.

NAZ ELMAS FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Aşk hayatı karışık

Kendisini dövdüğü için ayrıldığı sevgilisi Chris Brown ile geçtiğimiz hafta bir otelde buluşan Rihanna, büyük tepki çekmişti. Brown'un sevgilisi Karrueche de yayınlanan haberlerin ardından güzel şarkıcı hakkında zehir zemberek konuşmuştu. Rihanna, önceki gün Karrueche'yi arayarak bir süre telefonda konuştu.


RIHANNA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Sevgilim kaçakçı değil

Ünlü manken Merve Büyüksaraç, sevgilisi Nurettin Kutlu'nun akaryakıt kaçakçılığından defalarca gözaltına alındığı iddialarına yanıt verdi: "Sevgilim kaçakçı olsa herhalde rahat rahat gezemeyiz, bu iddia çok saçma!"


MERVE BÜYÜKSARAÇ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Sade mücevher seviyor

Cambridge Düşesi Catherine, kraliyet ailesinin birbirinden gösterişli takılarını kullanma şansı olmasına ve ailesinin servetine rağmen; sade ve uygun fiyatlı mücevherleri tercih ediyor: Çoğunlukla İngiliz mücevher tasarımcısı Kiki McDonough tarafından hazırlanan mücevherleri kullanan Catherine, önceki gün de yine onun tasarladığı bir küpeyle fotoğraflandı.


DÜŞES FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Paris Hilton, Sinem'i Shakira'ya benzetti

Bir giyim markasının reklam filminde Milli futbolcu Arda Turan ile kamera karşısına geçen Paris Hilton, Saba Tümer'in programına katıldı. Arda Turan'ın sevgilisi Sinem Kobal'ı çok beğendiği belirten Hilton, "Arda Turan'ın nişanlısını Shakira'ya benzettim. Tıpatıp Shakira. Çok güzel kız" dedi.

"ARDA UTANGAÇ BİRİ DEĞİL"

Ünlü yıldız ayrıca Türkiye'ye gelmeden önce asistanın kendisine Arda hakkında bilgileri gönderdiğini belirterek " Çok sıcak kanlı, cana yakın biri. Çok komik birisi. Utangaç biri değil" dedi.


SİNEM KOBAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Yeni gelin defilede

Geçtiğimiz hafta yakışıklı aktör Ryan Reynolds ile hayatını birleştiren Blake Lively, önceki gün Chanel'in düzenlediği bir etkinlikteydi. Düğününden sonra ilk kez bir etkinliğe katılan Lively, son derece şık ipek elbisesiyle tüm dikkatlerin odak noktası oldu.


BLAKE LIVELY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN