Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Orhan Gencebay 21 milyon dolara yalı aldı

Orhan Gencebay 1 hafta önce 21 milyon dolara İstanbul Kanlıca'da 3 katlı bir yalı satın aldı. Orhan Gencebay eşi Sevim Emre'nin uzun zamandır beğendiği yalıyı A'dan Z'ye yeniden dekore edecek. Çift, Baltalimanı'nda oturdukları yalı dairesini de boşaltmayacak. Posta'nın haberine göre; yalıyı almak için yaklaşık bir aydır sıkı pazarlık yaptığı belirtilen Orhan Gencebay, parayı peşin ödedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Beşinci aya özel pasta!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın ve sevgilisi Okan Kurt; ilişkilerinin beşinci ayını Cahide'de kutladı. Yakın arkadaşları Alişan ve Seren Serengil'in de katıldığı gecede, Okan Kurt'un yaptırdığı 'aşk pastası' dikkat çekti. Cahide'nin şov ekibi pastayı, Akalın ve Alişan'ın birlikte söylediği 'Melekler İmza Topluyor' şarkısı eşliğinde masaya getirdi. Çiftin maketlerinin bulunduğu kalp şeklindeki pastanın üzerinde 'Beş ay değil, bir ömür boyu beraberiz' yazılıydı. Öte yandan aynı mekanda sosyetik güzel Ruken Mızraklı yeni yaşına arkadaşlarıyla birlikte girdi. Pastayı Mızraklı, Leyla Alaton ile birlikte üfledi.

DEMET AKALI-OKAN KURT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

10 numaraya çifte kutlama

İşadamı Ali Ağaoğlu; 58'inci yaş gününü Arabesque'te, çalışanlarıyla birlikte kutladı. Ağaoğlu'nu manken sevgilisi Sofia Larina da yalnız bırakmadı. 'Türkiye'nin en zengin işadamları' listesine, 2.1 milyar dolarlık servetle 10'uncu sıradan giren Ağaoğlu; bu başarısını da kutladı. Ağaoğlu'na şirket yöneticilerinden özel bir hediye de geldi. Önce işadamına Rolls Royce marka bir otomobilin hediye edildiği dedikodusu ortalığa yayıldı. Kısa süre sonra hediyenin 'kalemin Rolls Royce'u olarak bilinen Monte Grappa marka dolma kalem olduğu ortaya çıktı.

ALİ AĞAOĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Kibar Yavuz

Yavuz Bingöl, Cihangir'de eğlendi; taksiyle mekandan ayrılırken de, camı açıp kapıda bekleyen gazetecilere, "Beni bu kadar beklediğiniz için nezaketen selam vermek istedim" dedi.

YAVUZ BİNGÖL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Bieber'den doğum günü öpücüğü

Kanadalı şarkıcı Justin Bieber 18'inci yaş gününü sevgilisi oyuncu 19 yaşındaki Selena Gomez'le eğlenerek kutladı. ABD'nin Los Angeles kentinde düzenlenen partiye Florida'daki film çekimini bırakıp gelen Gomez, gecenin yıldız oldu. Giydiği kırmızı askısız elbise ile partide sevgilisinin doğum gününü kutlayan Gomez, Bieber'in yoğun ilgisiyle karşılaştı. Bieber, partide bolca dans ettiği güzel sevgilisini öpmeyi de ihmal etmedi.

JUSTIN BIEBER-SELENA GOMEZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Yakışıklı oyuncu evlendi

Yakışıklı oyuncu Sinan Albayrak, cumartesi gecesi Funda Zeynep Ekincioğlu ile Büyük Kulüp'te gerçekleşen bir düğünle dünyaevine girdi. Yaklaşık altı aydır birlikte oldukları öğrenilen çiftin nikah şahitliğini, Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış ve Metin Albayrak yaptı. Çift, ilk danslarını Sezen Aksu'nun 'Hoşgeldin' şarkısıyla yaptı. Yeni evlilerin balayını yaz aylarında yapacakları öğrenildi.

Magazin gündeminden başlıklar

Anneden ince ayar almış!

Nisan ayında gösterime girecek olan 'Sağsalim' isimli sinema filminde rol alan Fulya Zenginer, oyunculuğa başladığı ilk yıllarda annesinin kendisine ince ayar çektiğini söyledi.

Yasak yok
 
Zenginer; o dönem canlandırdığı karakterin hal ve hareketlerini özel hayatına yansıttığı için annesinin kendisini uyardığını anlattı: "Annem bana 'Ekranda gördüğüm kızı karşımda görmek istemiyorum. Yoksa yaptığın işi desteklemem' dedi. Ben de kendime çeki düzen verdim." Güzel oyuncu annesinin, öpüşme ya da sevişme sahnelerine ise bir yasak koymadığını belirtti.

Magazin gündeminden başlıklar

Sezen Ermenice söyleyecek

Sezen Aksu, üç yıldır üzerinde çalıştığı 'Kök' adlı albümünde sürpriz yapacak! Ünlü sanatçı, 'Sarı Gelin' türküsünü Ermenice yorumlayacak; albümde sanatçıya Ermeni Korosu da eşlik edecek. Demet Akbağ da 'Kurtuluş Son Durak' filminde 'Aman Ağavni' isimli Ermeni türküsünü okumuştu.

SEZEN AKSU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN