Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Benzerini tavla'dı!

Ali Sunal, yeni sevgilisiyle tavla oynarken yakalandı. Sunal'ın yeni aşkı ile eski eşi Gökçe Bahadır'ın benzerliği şaşırtıcıydı.

Kendisi gibi oyuncu olan Gökçe Bahadır'la evliliği kısa sürede biten ve olaylı bir boşanma süreci geçiren Ali Sunal, yeni bir aşka yelken açtı. Oyuncu, önceki akşam yeni sevgilisiyle Bebek'teydi.

Uzun süre tavla oynayan aşıklar, ardından yemek yedi. Gizemli güzelin, Ali Sunal'a elleriyle yemek yedirmesi ise gözden kaçmadı. Gazetecileri fark edince rahatsız olan Ali Sunal ise yeni ilişkisiyle ilgili yorum yapmadı. Bu arada ünlü oyuncunun yeni sevgilisi ile ayrıldığı eşi Gökçe Bahadır'ın birbirlerine tıpatıp benzemesi; "Ali Sunal'ın beğendiği kadın tipi demek ki hiç değişmiyor" yorumlarına yol açtı. (Saklambaç)

Magazin gündeminden başlıklar

Saatçi orkestrası tatilde

Sanatçı Ercan Saatçi, eski eşi Gülümsün Özkök'ten olan kızı Zeynep ve oğlu Sinan Ali ile Bodrum tatiline çıktı. Saatçi, çocuklarıyla eğlenceli günler geçirdiği Hebil Koyu'ndaki yazlığında Quality of Magazin'e poz verdi.

Magazin gündeminden başlıklar

Hatice'ye doğum günü sürprizi

Burak Sağyaşar, sevgilisi Hatice Şendil’e süpriz doğum günü partisi düzenledi.

PARTİDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!

Genç oyuncu, parti için arkadaşlarını Ulus Boğaziçi Sitesi’ndeki evinin havuz başında topladı. Sevgilisiyle baş başa yemek yiyeceğini düşünürken arkadaşlarıyla karşılaşan Şendil, duygusal anlar yaşadı: “Burak bana hayatımın en mutlu gününü yaşattı. Buradaki arkadaşlarımın çoğu beni arayarak doğum günümü kutladı. Ben de herkese ‘Burak’la baş başa yemek yiyeceğiz, kırılmayın’ dedim. Meğerse hepsi sürprizi biliyormuş” dedi. Şendil, sevgilisinin hediye ettiği mavi taşlı yüzük için de “Bizim aşkımızı anlatan, bizi sonsuzlaştıran bir yüzük, hep takacağım” diye konuştu. (Kelebek)

Magazin gündeminden başlıklar

Kaleyi içten fethetti

Songül Öden; Kerem Alışık'la ilişkisinde mutlu sona ulaşmak üzere! Ünlü oyuncu; anne Çolpan İlhan'ın kalbini kazandı, sevgilisinin Kanlıca'daki evine taşındı. Öden, ilişkiye muhalefet eden tek kişi olan sevgilisinin oğlu Sadri'ye de kendini kabul ettirdi. Üçlü, geçtiğimiz hafta Bodrum'da beraber tatil yaptı.

Magazin gündeminden başlıklar

Çocuk peşinde koşmaktan yoruldu

Bir haftadır Gündoğan’daki evinde tatil yapan Ebru Şallı, önceki gün oğullarıyla halk plajında denize girerken görüntülendi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!

1,5 yaşındaki oğlu Pars’ı kucağından indirmeyen Şallı, deniz gözlükleriyle yüzen 7 yaşındaki büyük oğlu Beren’den de gözünü ayırmadı. “Beren suyu çok seviyor, denizden çıkmayı hiç istemiyor” diyen eski manken, deniz keyfinin ardından çocuklarına duş aldırıp evinin yolunu tuttu.

Ebru Şallı, eşi Harun Tan’ın işlerinin yoğunluğu nedeniyle İstanbul’da kaldığını söyledi.

Magazin gündeminden başlıklar

Kemal bol etle büyür inşallah!

Cem Yılmaz- Ahu Yağtu çiftinin oğulları Kemal'e, en ilginç doğum hediyesini Etiler'deki Nusr-Et'in sahibi Nusret Gökçe gönderdi. Gökçe, gönderdiği oyuncak ayının üzerine şu notu iliştirdi: Kemal, bol etle büyüsün!

Magazin gündeminden başlıklar

Rafet başarısız olunca kadroyu değiştirdik

Rafet El Roman'ın hevesi kursağında kalmış! Med Yapım'dan Armağan Çağlayan katıldığı programda "Rafet 'Eve Düşen Yıldırım'da oynayacaktı. Ancak ilk bölüm çok kötü oldu, çöpe attık. Rafet de başarısızdı. Kadroyu değiştirdik" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Yıllar sonra modellik yapacak

Demet Akalın, yıllar sonra modelliğe dönmeye hazırlanıyor. Yeni sezon sahne kostümleri için modacısı Tolga Çam'a 40 parçalık özel bir kreasyon hazırlatan Akalın, koleksiyonu kendisi tanıtacak. Akalın'ın sahnede giydiği kıyafetler daha sonra satışa çıkacak. Eğlence dünyasına modellikte adım atan Demet Akalın'ın yıllar sonra; eski işinde iyi bir performans gösterip göstermeyeceği merak ediliyor.

BİZE ULAŞIN