Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Eyvah yakalandık!

Adı son dönemde Ali Atay'la anılan Demet Evgar, önceki akşam Galata Kuledibi'nde bir erkek arkadaşıyla otururken görüntülenince panik yaşadı. Flaşlar patlayınca yüzü asılan, rahat tavırlar sergilemeye çalışsa da son derece gergin görünen oyuncu, apar topar oradan ayrıldı. Evgar'ın soruları da ısrarla yanıtsız bırakması, yeni aşk ihtimalini akıllara getirdi.

DEMET EVGAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

'El Kızı'nı okumalısın Serenay!

Serenay Sarıkaya, Twitter'da sevenlerinden yardım istedi: "Kitap yokluğu çekiyorum. Öneriniz nedir?" Ünlü oyuncuya kimi Orhan Kemal'in 'El Kızı'nı, kimi Oğuz Atay'ın 'Tutunamayanlar'ını tavsiye etti.

Magazin gündeminden başlıklar

Evlilik hazırlığı yapıyor

Katıldığı 'Survivor' yarışmasından sonra Acun Ilıcalı ile yaşadığı polemikle gündeme gelen ve ünlü televizyoncuyla mahkemelik olan Merve Büyüksaraç, nişanlısı Nuri Bey'le evlilik hazırlığı yapıyor. Kasım ayında abisinin evleneceğini söyleyen Büyüksaraç, "Ondan hemen sonra da ben!" diyor ve ekliyor: "Tarih vermek uğursuzluk getirirmiş. Böyle batıl inançlarım yoktur aslında ama nazar değsin istemem." Büyüksaraç ayrıca, tekne tasarımı yaptığını da sözlerine ekledi.

Magazin gündeminden başlıklar

İçini ekranda dökecek

Sevgilisi Kristen Stewart'ın kendisini aldattığını öğrendikten sonra ortalardan kaybolan Robert Pattinson, yaşadıklarıyla ilgili olarak ABC kanalında yayınlanan 'Good Morning America' programında ilk kez konuşacak. Pattinson, imajının ve iş hayatının bu haberden etkilenmemesi için çok çalışıyor.

Magazin gündeminden başlıklar

File çoraplı Hayko Cepkin

Ünlü rock'çı Hayko Cepkin'in şöhrete ulaştığı ilk yıllarda çekilen fotoğrafları gün yüzüne çıktı. Cepkin'in 2007'deki kıyafet seçimi, görenleri hayrete düşürdü. Sahneye boxer ile çıkan ünlü rock'çının altına da file çorap giymesi dikkat çekti. İki yıl önce de bir üniversitenin bahar şenliklerinde konser veren Cepkin, bir öğrenci tarafından kuliste iç çamaşırıyla görüntülenmişti.

Magazin gündeminden başlıklar

Güzide Duran'a eşinden milyon dolarlık hediye

İkinci çocuğunu kucağına almaya hazırlanan eski manken Güzide Duran'a mimar eşi, Miami'de 1 milyon 150 bin dolarlık daire hediye etti.

GÜZİDE DURAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

ABD'de gerçekleşecek doğum sonrası çift uzun bir süre bu dairede yaşayacak. Mimar Adnan Aksoy ile evlendikten sonra podyumlara veda eden manken Güzide Duran, şimdi 3 yaşında olan kızı Selin gibi ikinci bebeğini de ABD'nin Miami kentinde dünyaya getirecek. Bugün'ün haberine göre; doğuma iki ay kala Aksoy eşine bir sürpriz yaparak Miami'de 1 milyon 150 bin dolara (yaklaşık 2 milyon lira) süper lüks bir daire satın aldı. Çiftin yakınları doğumdan sonra Aksoy çiftinin uzun süre ABD'de kalmayı planladığı ve bu süreci otelde geçirmemek için ev satın aldıklarını söyledi.

BEBEK ERKEK

Öte yandan çiftin yakınlarının verdiği bilgiye göre Güzide Duran'ın ikinci çocuğunun cinsiyeti kız değil erkek. Çift, erkek çocuklarının ismini açıklamak istemiyor.

EN GÜZEL DUYGU ANNELİK

Güzide Duran kızı Selin'in doğumundan sonra hayatında pek çok şeyin değiştiğini söyledi. Duran, "Dünyanın en güzel duygusu annelik. Çok değiştim. Çok daha sakin bir insan oldum. Her şeye daha pozitif yaklaşıyorum. Koruma içgüdüm arttı" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Ayrılık yok

Geçtiğimiz haftalarda haklarında boşanacakları yönünde haberler çıkan Miranda Kerr ve Orlando Bloom çifti, haberleri yalanlamak için sürekli yan yana. Önceki gün oğulları Flynn ile hava alanında görüntülenen çift, etrafa bol bol gülücük dağıttı.

Magazin gündeminden başlıklar

Hoyratça sevişecek iştahla yiyeceksin

Ünlü aktör, 75 yıllık hayatının özeleştirisini yaparak şöyle konuştu: "Oğullarıma da öğütlediğim bir şey var; gençliğinde dört nala yaşayacak, hoyratça sevişecek ve iştahla yiyeceksin. Yoksa benim gibi pişmanlık duyarsın.

BİZE ULAŞIN