Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Şarkıcıların tatsız piştisi

Önceki akşam Beren Saat-Kenan Doğulu çifti ile Yalın tatsız bir pişti yaşadı. Beyoğlu'ndaki The Marmara Taksim'in içinde bulunan Raika isimli mekana giden ünlü çift; Yalın'ın, arkadaşlarıyla aynı mekanda yemek yemesinden rahatsız oldu. Bir dönem yakın arkadaş olan iki şarkıcı, selamlaşmadı. Doğulu'nun gerginliği dikkat çekmeyecek gibi değildi. İddialara göre; Yalın, Doğulu'ya Saat'ten hoşlandığını söylemişti. Ancak buna rağmen Doğulu, Saat'le birlikte olmuş, Yalın hayal kırıklığı yaşamıştı.

Magazin gündeminden başlıklar

Kemal bebek için alışveriş turundalar

Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu çifti, önceki gün Nişantaşı'nda oğulları Kemal için alışveriş yaparken fotoğraflandı. İki ayını dolduran Kemal için kıyafet bakan çift, bir bebek giyim mağazasında yaklaşık bir saat kaldı. Mağaza çıkışında soruları yanıtsız bırakan Cem Yılmaz, bir muhabirin "Cem Bey, Kemal bebeğin Twitter üzerinden takipçileri her geçen gün artıyor. Yakında sizi geçer mi?" diye sorması üzerine şaşkınlıkla "Neey!" diyerek taksiye bindi.

Magazin gündeminden başlıklar

Dünyada benim gibi bir sanatçı yok!

Sanat hayatı boyunca hiç konser vermeyen Orhan Gencebay, bu açıdan dünyada tek olduğunu söylüyor: Sadece kendi besteleriyle bir yere gelip, bu kadar sevilip sayılan ve hiç sahneye çıkmayan bir isim daha yok!

Magazin gündeminden başlıklar

Unutmadık seni Ceylan

Nükhet Duru, 7 yıl sonra 'Tam Zamanında' adlı albümüyle dönüyor. Albümün en dikkat çeken şarkısı; 2 yıl önce Lice'de koyun otlatırken mayına basıp ölen 12 yaşındaki Ceylan için yazılmış eser. Sezen Aksu imzalı şarkı uzun süre konuşulmaya aday. İşte o şarkı:

Ceylan

Ah yüreğimde dört nala atlar/ Atların sağrısında kanatlar/ Sağ yanım boydan boya Mezotopamya/ Sol yanımda Rumeli ağıtları patlar/ Gözlerime astılar seni/ Ceylanım kör oldum ben/ Ne havan topu ne mermi Senle vuruldum ben/ Ah gözümün yaşı sel Selanik/ Diyarbekir'e bi' türkü selalık/ Gezme ceylan bu dağlarda gezme/ Gece gerdanlık gündüz mezarlık/

Magazin gündeminden başlıklar

Yok Böyle Dans'a katılmak için namaza başladım

Oylum Talu’nun sunduğu Erken Baskı programına konuk olan Almeda Abazi çarpıcı açıklamalar yaptı.

Türkiye’de katıldığı yarışmalar ile dikkatleri üzerine çeken Almeda Abazi bu süreç ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

“Türkiye’ye geldiğimde Acun Ilıcalı ile tanışıp Yok Böyle Dans yarışmasına katılmayı çok istiyordum. Ona ulaşmam hiç kolay olmadı. Ben Müslüman’ım, ama Arnavutluk halkı Müslüman olmasına rağmen pek dine bağlı değiller, ben Türkiye’de daha çok bağlandım dine. Hatta Yok Böyle Dans yarışmasına katılmak için namaza başladım ve çok şükür kısmet oldu. O günden sonra hep namaz kılıyorum”

Magazin gündeminden başlıklar

Bodrum'da dehşeti yaşadım

İstanbul Uluslararası Autoshow Fuarı'na gelen dünyaca ünlü model Irina Shayk, New York'taki evine gitmeyi Sandy Kasırgası nedeniyle ertelediğini ve tüm ayakkabılarını kaybettiği için üzüldüğünü söyledi!

Sevgilisi dünyaca ünlü futbolcu Christiana Ronaldo ile geçtiğimiz yıl Bodrum'da tatil yapan Shayk, bu tatili asla unutmayacağını söyleyip sözlerini şöyle sürdürdü: "Ülkenin deniz kenarında olması, çok hoş. Gerçi geçen yıl Bodrum'a geldiğimde hayatım boyunca unutamayacağım bir tatil geçirdim. Hatta etkisi hâlâ üzerimde... Ancak Bodrum'dayken yaşadığım deprem hayatımın şokuydu. Bunu daha önce hiç yaşamamıştım. Ne demek olduğunu bilmiyordum. O günden bu yana deniz beni tutuyor, tekneye binemez oldum. Sürekli ayaklarımın altı sallanıyor gibi geliyor."

Magazin gündeminden başlıklar

Renkli açılışta Ece show!

Levent'teki The Edition Hotel'in içinde yer alan ünlü gece kulübü Billionaire Club, özel bir partiyle sezonu açtı. Birçok ünlü ismin katıldığı gecede Ece Erken de vardı. Mekandaki dansçılardan biriyle dans eden Erken, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi. Erken, mekan çıkışında "Çok eğlendik" derken, samimi dansıyla ilgili yorum yapmaktan kaçındı.

Magazin gündeminden başlıklar

Koç İstanbul gecelerinde

İçecek markası Absolut, 'Unique Edition' adlı yeni ürünü için Beyoğlu Bird'de bir parti verdi. Gecenin en dikkat çekici simalarından biri Caroline Koç'tu. İstanbul gecelerinde pek görünmeyen Koç, kız arkadaşlarıyla eğlenceye Kokosh Bar'da devam ederken, korumaları onu gölge gibi takip etti.

Akakçe baloncu oldu!
 
Partiye katılan ressam Haluk Akakçe ise çıkışta herkesi şaşırttı. Ünlü ressam, bir baloncunun tüm balonlarını alarak davetlilere dağıttı.

BİZE ULAŞIN