Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

'Herkes bizi uzaylı sanıyor'

Ece Gürsel, birkaç gün önce çıkan “Telefonuna kontör yükledi” haberlerine çok şaşırdığını söyledi.

Nişantaşı’nda yemek yiyen Ece Gürsel, ayaküstü sohbet ettiği basın mensuplarına “30 TL’lik kontör yükledi haberinden sonra beni görenler, ‘Aa sizde normal insanmışsınız. Ece Hanım doğru mu?” diyor. Herkes bizi uzaylı zannediyor. Vallahi ben sıradan insanlardan daha zor geçiniyorum” diyerek dert yandı. (HT MAGAZİN)

Magazin gündeminden başlıklar

Kalçam olmadan bir hiçim

Tanyeli, fazla kilolarıyla ilgili eleştirilere yanıt verdi: En makbul oryantal tipi, yuvarlak hatlıdır. Kalçalarımın büyüklüğünden memnunum; onlar olmasa ben ben olmam. Popoma laf söyleyenler Beyonce ve Jennifer Lopez'e de laf söylemiş olur.


TANYELİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

'Yüzyıl'da ben yokum

Serenay Sarıkaya, 'Muhteşem Yüzyıl' dizisine transfer olduğuna dair iddiayı yalanladı: Bana ait Twitter hesabım yok. Böyle bir açıklama da yapmadım.


SERENAY SARIKAYA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

03.03.2012'nin şifresi çözüldü

Ahu Yağtu’yla sürpriz evlilik kararının ardından İzmir’e kız istemeye gitmesi olay olan Cem Yılmaz’ın, düğün günü olarak 03.03.2012’yi seçmesinin nedeni de ortaya çıktı! 3 Mart, Yılmaz’ın müstakbel kayınvalidesi ile kayınpederinin de evlilik tarihi...

İki haftadır magazin âleminde herkes Cem Yılmaz’la Ahu Yağtu’nun evliliğiyle yatıp kalkıyor. İki aylık hamile Yağtu’nun gelinliğinden Yılmaz’ın damatlığına, düğün yerinden davetlilere kadar bu evliliğin her ayrıntısı merak ediliyor. En çok merak edilenlerden biri de ikilinin düğün tarihi... HT MAGAZİN ikilinin düğününün son anda bir aksilik olmazsa 3 Mart’ ta yapılacağını açıklamıştı. Tarihin 3 Mart olmasının altından da bir sürpriz çıktı.

KAYINPEDERİN HABERİ YOK
Cem Yılmaz, Ahu Yağtu’yla 03.03 2012 tarihinde nikâh masasına oturarak kayınvalidesi Jale Hanım ile kayınpederi Neşet Bey’e bir jest yapmak istiyor. Çünkü bu tarih Jale Hanım ile Neşet Bey’in de düğün tarihi. Her ne kadar İzmir’de ki kız isteme merasiminin ardından Neşet Bey, “Benim düğün tarihinden haberim yok” dese de Yılmaz, düğünü o tarihte gerçekleştirmek için tüm gücüyle çalışıyor.

Başarılı erkekler ve kadınlar hakkında çok söz edilmiştir. Tabii ki “Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır” klişesini söylemeyeceğim. Ben bunlardan en fazla “Her erkek, başarısını ilk karısına, ikinci karısını da başarısına borçludur” şeklinde olanını severim, ama bu kelam da şimdi anlatacağım duruma uymuyor. Hangisi uyuyor derseniz, şu cümle cuk oturuyor doğrusu “Her başarılı erkeğin arkasında bu duruma şaşırmış bir kayınvalide vardır.” Yazının başında Cem Yılmaz’ı anmıştık, sonunu da onunla getirelim bari. Yukarıdaki cümle, Cem ve kayınvalidesi için de söylenebilir aslında, ama duruma bambaşka bir açıdan bakmamız gerekecek bunun için. Eh, Cem mesleğinde başarısını tüm Türkiye’ye ispatlamış bir isim. Doğal olarak kayınvalide Jale Hanım’ın şaşkınlığı da onun sahne başarısından değil candanlığından geliyor olsa gerek. Zaten Cem’i tanıyanlar bilir, sevdi mi nasıl sevdiğini. Sizin anlayacağınız dört dörtlük bir mutluluk tablosu yaşanıyormuş Cem’le Ahu’nun cephesinde... Şimdi gelelim şu meşhur tarihe. Yani 03.03.2012 gününe. Efendim bu günün özelliği şu: Jale Hanım’la Neşet Bey Mart ayının 3. günü nikâh defterine imza atmışlar. Daha önce “Cem’le Ahu’nun 03.03.2012 tarihinde evlenmeleri mümkün” demiştim; bu haber yayınlandıktan sonra “Yok o tarih değil, yok bu tarih değil” diye her kafadan ayrı bir ses çıkmaya başladı. Kayınpeder Neşet Bey bile “Benim öyle bir tarihten haberim yok” dedi.

BİRLİKTE KUTLAYACAKLAR
Olmaz tabii... Çünkü olayı bana ileten Gargamel arkadaş, Cem’le Ahu’nun cici anne Jale Hanım’la Neşet Bey’e bir jest yapmak için onların evlendiği gün nikâhlanacaklarını söylemişti. Her iki çiftin de ileride evlilik yıldönümlerini birlikte kutlamaları çok hoş bir fikir. Cem gibi sahnede dili sivri, esprisi ince bir adamın ruhunun da inceliğine hayran olmamak mümkün değil. Ama içimdeki hınzır çocuk düşünmeden edemiyor: Ne akıllı adam şu Cem. İşi garantiye alıyor. Nikâhları aynı güne denk getiriyor ve unutma riskini kaldırıyor ortadan. O unutsa, kayınpeder hatırlatır nasılsa! Az önce de dediğim gibi bunlar hep söylenti, ne kadarı doğru ne kadarı değil emin olamam... Eh araştırmacı gazeteci İzzet Cevat Kelle’yiz dediysek, Bob Woodward ya da Carl Bernstein olacak halimiz yok henüz. Onlar mı kim? Watergate Skandalı’nı ortaya çıkaran iki kafadar... (İZZET ÇAPA/HABERTURK)

Magazin gündeminden başlıklar

8.5 aylık Emina hâlâ stüdyoda

Popçu Mustafa Sandal'ın eşi Emina Sandal, 14 Şubat Sevgililer Günü'ne yetiştirmeyi amaçladığı yeni albümü için çalışmalara devam ediyor. 8.5 aylık hamile olmasına rağmen işlerine ara vermeyen Sandal, bütün vaktini stüdyoda geçiriyor. Arkadaşı Dzenan Loncarevic'i İstanbul'da ağırlayan Emina Sandal, stüdyoda kayıt yaparken poz vermeyi de ihmal etmedi.


MUSTAFA SANDAL - EMINA SANDAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Damadı kaçırdı

Gökçe; 'Ne Yapardım?' şarkısına klip çekti. Şarkıcı klipte, sevdiği adamın düğününü basıp onu kaçıran kadını canlandırdı.

Magazin gündeminden başlıklar

Her tweet'i 10 bin $

Kim Kardashian, yaptığı her alışverişi Twitter sayfasından hayranlarıyla paylaşıyor. Ancak bu tweet'ler Kardashian'a para olarak dönüyor! Kardashian, tweet'lerinde bahsettiği her markadan en az 10 bin dolar kazanıyormuş!


KIM KARDASHIAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Kimi nasıl inandırayım

Gökçe Bahadır’ın kendisini Tuzla’daki yazlıklarında bir başkasıyla yakaladığı için boşanmak istediği iddiaları, Ali Sunal’ı bunalttı. Ünlü oyuncu, sonunda isyan etti.

Ali Sunal, geçen yaz evlendiği Gökçe Bahadır’la boşanacaklarını açıklamasından sonra ortaya atılan iddialar nedeniyle zor günler geçiriyor. Önce Tuzla’daki evinde bir başkasıylayken eşi tarafından yakalandığı söylenen Sunal, yaptığı açıklamalara rağmen dedikoduların kesilmemesi üzerine isyan etti. Genç oyuncu, “Benim nasıl bir açıklama yapmam gerekiyor artık, bilmiyorum. Böyle şeyler yaşanmadığına kimi, nasıl inandıracağımı şaşırdım” dedi ve ekledi: “Böyle saçma, böyle kırıcı haberlerin yazılması hem beni hem de ailemi üzdü. Biz boşanma kararı almışız, boşanmak için mahkemeye gidiyoruz, evet... Ama herkes ayrılabilir. Bu tarz çirkin yakıştırmalar hoş değil.” (Kelebek)

BİZE ULAŞIN