Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Bizi rahat bırakır mısınız?

Eşinden boşanan Manga grubunun solisti Ferman Akgül, bir kadınla Beyoğlu'nda görüntülendi. Akgül "Yeni kız arkadaşınız mı?" sorusuna, "Hayır kardeşim, yeni iş arkadaşım. Şimdi bizi rahat bırakır mısınız?" yanıtını verdi. Ünlü müzisyenin yanındaki kadının yabancı olduğu öğrenildi.

Magazin gündeminden başlıklar

Ülkeyi terketmeyi bile düşündüm

Ünlü şarkıcı Deniz Seki, önceki gün TVem'de yayınlanan 'Magazin Meydanı'na katıldı. Programda sıkıntılı günler geçirdiğini itiraf eden ünlü sanatçı, "Bir dönem ülkeyi terk etmek bile aklıma geldi, ama bu yaştan sonra olmazdı. Sanat yaşamım tamamen buzdolabındaydı... Tabii, bu beni gerilere düşürdü. Zirve yolunda kendime çelme takmış oldum ama şimdi iddialı bir dönüş yapıyorum" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Dubai'de yıldönümü

Sosyetik güzel Sinem Yıldırım ile Seren Serengil'in eski eşi Musa Aytun, ilişkilerinin birinci yılını kutlamak için Dubai'ye gitti. Sevgilisine romantik bir tatil organize eden Aytun, mutluluk fotoğraflarını Twitter'da paylaştı. Yelken Otel'de kalan çift, yıldönümlerini Cavalli Club'ta kutladı.

Magazin gündeminden başlıklar

Kenan'ın kalbine dokunuyorum

Osman Sınav, 'Uzun Hikaye'de başrol verdiği Kenan İmirzalıoğlu için "Onu iyi tanıyorum. Birbirimizin kalbine dokunabiliyoruz" dedi

Son filmi 'Uzun Hikaye' ile gündemde olan ünlü yönetmen Osman Sınav, gnctrkcll'nin internet sitesinde filmle ilgili merak edilenleri anlattı. Sınav, Mustafa Kutlu'nun aynı adlı eserinden uyarlanan; Kenan İmirzalıoğlu, Tuğçe Kazaz, Mustafa Alabora gibi isimlerin rol aldığı filmin temellerini iki yıl önce attığını söyledi: "Kitabı okuduğumda başka bir dünyanın içine girdiğimi hissettim, çok etkilendim. İki yıl önce senaryonun matematiğini kurduk. Sonra da Kenan'a 'Hadi bakalım bitti' dedim." "Bu, aşkı bütün hayata taşıyan bir film" diyen sınav, "Filmdeki adam işini aşkla yapıyor. Her şeye rağmen umutlarını kaybetmiyorlar ve aşkla her şeye yeniden başlıyorlar" diye konuştu.

Seti uzattık
İmirzalıoğlu' nun isteğiyle çekimleri bir gün uzattıklarını da anlatan Sınav, "Kenan çekimlerin bitmesini istemedi. Biz de seti bir gün uzattık" dedi.

"Tuğçe bahar dalı gibi"
İmirzalıoğlu ile çok yakın bir diyalogları olduğunu ifade eden Sınav, "Kenan'ı çok iyi tanıyorum. Birbirimizin kalbine dokunabiliyoruz. Ondan bir aktörden başka ne çıkar diye düşünmek gerekiyor. Ben bunu Kenan söz konusu olduğunda beş kere düşünüyorum" şeklinde konuştu. Filmde İmirzalıoğlu'nun eşi 'Münire'yi oynayan Tuğçe Kazaz'ın filme çok yakıştığını belirten ünlü yönetmen, "Münire biraz masal kadını gibi. Bahar dalı gibi duracak bir kadın olması gerekiyordu" yorumunu yaptı.

Magazin gündeminden başlıklar

Ana-kız aynı dizide

Yeşilçam'ın efsane isimleri Ahu Tuğba ve Nuri Alço, bu kez 'Karadavut' isimli dizide buluşuyor. Ahu Tuğba, hanımağa rolüyle kamera karşısına geçerken Nuri Alço ise 'Deli Nuri' tiplemesiyle ekrana dönecek.

Beyaz Saray'da Obama'nın davetlisi olan Ahu Tuğba'nın kızı Anjelic Calvin de dizide rol alacak. Çekimlerine Antalya'da başlanacak dizinin yönetmenliğini Ömer Korkmaz, yapımcılığını ise Turgut Geleç üstleniyor.

Magazin gündeminden başlıklar

Almanya'da gençleşecek

Tarkan'ın 2 gün önce gizlice Almanya Köln'e gitmesinin nedeni ortaya çıktı.

17 Ekim'de 40 yaşını bitiren Tarkan, Köln'deki bir güzellik ve detoks merkezine kapandı. Tarkan dünyaca ünlü yıldızların da tercih ettiği merkezde detoks programıyla zayıflayacak. Yüzüne botoks ve mezoterapi yaptırtacak. Tarkan bir haftada 10 bin TL harcayacak.

Magazin gündeminden başlıklar

Yeni saçı yakıştı

Oscar ödüllü oyuncu Natalie Portman, yeni filmi için saçının rengini açtırınca çok daha hoş bir görünüme kavuştu. Önceki gün film setinde görüntülenen Portman, yeni saç rengiyle daha genç ve dinamik bir havaya büründü.

Magazin gündeminden başlıklar

Sade ve spor

Bu fotoğrafa bakıp da genç çiftin, Hollywood'un en popüler ve zengin isimleri arasında olduğunu söylemek cidden zor olsa gerek. Önceki gün köpeklerini gezdirmek için dışarı çıkan Mila Kunis ve Ashton Kutcher, sade ve spor tarzlarıyla yaşıtları olan diğer çiftlerden farksız olduklarını gösterdi.

BİZE ULAŞIN