Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Eski eşine nispet yaptı

Seren Serengil ile eski eşi Musa Aytun arasındaki çekişme bitmiyor. Bir yıldır birlikte olan Musa Aytun ve Sinem Yıldırım, yıl dönümlerini kutlamak için Dubai'ye gitti. Seren Serengil de bayram tatilini, sevgilisi Oğuz Aşıcı ile birlikte Dubai'de geçirmeye karar verince ortalık karıştı. Serengil, şu imalı tweet'i attı: "Bir anne-oğul var Dubai'de; ölüyoruz gülmekten. Ünlü olmasam kaynatırdım buradan ama her yazdığım gazetede çıkıyor."

SEREN SERENGİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

İdo'nun sözleri olay yaratacak

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in Amerika’da müzik eğitimi alan oğlu İdo sosyal medyada attığı tweet’lerle yine şaşırtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde hayatında kimsenin olmadığından dert yanan Tatlıses bu kez, kadınları kızdıracak sözleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Amerika'ya gitmeden önce sansasyonel manken Ebru Şancı ile yakınlaşan ancak aradığı aşkı bir türlü bulamayan İdo'nun Twitter sayfasına yazdığı "Kaçınız çıplak bedenlere bakmayacak kadar adamsınız diyen kızlar, peki kaçınız spor arabalar, nakit paralar karşısında soyunmayacak kadar kadınsınız?" sözleri dikkat çekti. İdo'nun kadınları hedef alan bu sözlerine nasıl tepki alacağı ise merak konusu oldu.

Magazin gündeminden başlıklar

İstanbul'un havasını çok özlemişler!

Kızları Su ile birlikte Londra'da tatil yapan Yağmur Atacan-Pınar Altuğ çifti, yurda döndü.
Kuzenlerinin yanında güzel bir tatil geçirdiklerini söyleyen Altuğ, "Londra soğuktu. Hava sıcaklığı -1 dereceye kadar düştü. O yüzden İstanbul'u çok özledik" dedi. Yolculuğa uyuyarak geçiren Su, çıkışta da uyumaya devam etti.

PINAR ALTUĞ - YAĞMUR ATACAN ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Turneciler döndü

Haluk Bilginer, beraber olduğu iddia edilen oyuncu Zerrin Tekindor'la bayram öncesi Londra'ya uçarken görüntülenince "Turneye gidiyoruz!" demişti. İkili, önceki gün yurda döndü!

Tiyatro su onu yalanlamıştı
Medya 'turne'yi gözünden vurdu! Haluk Bilginer; Aşkın Nur Yengi ile boşandıktan sonra 'Antonius ve Kleopatra' isimli tiyatro oyunundaki rol arkadaşı Zerrin Tekindor'la beraber havalimanında görüntülenmişti. Bilginer, "Zerrin'le turneye gidiyoruz" demiş, ancak tiyatrodan "Programımızda böyle bir turne yok" cevabı gelince, bu seyahatin bir aşk tatili olduğu iddia edilmişti.

5 ay öncekini kastetmiştim
'Turneci' ikili, önceki gün yurda döndü. Gazetecileri gören çift, havalimanından ayrı ayrı çıktı. Bilginer, "Turneye gidiyoruz dediniz ama turne yokmuş" sorusuna şu garip cevabı verdi: 5 ay önce İngiltere'ye turneye gittik. O zaman bizi kimse görüntülememişti. Ben de, gecikmeli olarak 5 ay önceki cevabı verdim."

HALUK BİLGİNER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Sevgilisini ailesi ile tanıştırdı mı?

'Muhteşem Yüzyıl'ın 'Hürrem Sultan'ı Meryem Uzerli, bayramı işadamı sevgilisi Can Ateş ile birlikte Almanya'da geçirdi. Çift tatil dönüşü havalimanında el ele görüntülendi. Tanınmamak için bir şapkayla yüzünü kapatan Uzerli, yine de görüntülenmekten kaçamadı. Uzerli, gazetecilerin "Can Bey'i ailenizle mi tanıştırdınız?" sorusuna "Hayır, sadece tatil yaptık" diye cevap verdi.

MERYEM UZERLİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Yavru Ceylan sevinci

Nuri Bilge Ceylan'a müjdeli haber bu kez Cannes ya da Berlin Film Festivali'nden değil, eşinden geldi! Ünlü yönetmenin eşi Ebru Ceylan'ın 3.5 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. 7 yaşında Ayaz adında bir oğulları olan çiftin bebeklerinin cinsiyeti henüz belli olmadı. Ceylanlar'ın evinde büyük sevinç var.

NURİ BİLGE CEYLAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Yeni diziye yeni imaj

Oyuncu Sarp Levendoğlu'nu bu halde görenler tanımakta zorlandı. Ayaklı Gazete'nin haberine göre; yeni imajıyla dikkat çeken oyuncu Levendoğlu, sakallarını yakında başlayacağı dizi için bıraktığını belirtti. Dizi hakkında pek konuşmayan oyuncu, rolü için araştırma yaptığını da ekledi.

Magazin gündeminden başlıklar

Sadi'ye 500 dolar bayram harçlığı

Mehmet Ali Erbil, oğlunun 500 dolar bayram harçlığı aldığını belirtip espri yaptı: Hepsi amcada toplandı, kasa amcası

Bayramda Kıbrıs'ta sahne alan Mehmet Ali Erbil; oğlu Ali Sadi, abisi Mustafa Erbil ve menajeri Stelyo Pipis ile Atatürk Havalimanı'nda görüntülendi. Mali, gazetecilere "Siz nereden çıktınız?" diyerek takıldı. Erbil; Ali Sadi'nin bayram harçlıklarının amcasında toplandığını belirterek "Kasa abimizde. Ali Sadi 500 dolar bayram harçlığı aldı. Hepsi abimizde toplandı" diyerek espri yaptı. Araya giren Stelyo Pipis ise "Bayram harçlığı değil, Mustafa 16 bin dolar kazandı" dedi. Erbil, Irmak Atuk'la birlikte olduğu yönündeki iddialarla ilgili de "Biz eski iş arkadaşıyız ve öyle de kaldık" dedi.

MEHMET ALİ ERBİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN