Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Yeni bir aşk mı?

Rock dünyasının yıldızları Şebnem Ferah ve Hayko Cepkin’in ilişki yaşadığı konuşuluyor. İkili hakkındaki aşk iddiası ilk kez geçtiğimiz yıl ortaya atılmıştı. Bostancı Gösteri Merkezi’nde sahneye çıkan Ferah ve Cepkin konserin sonunda Etiler’deki bir gece kulübünde sabaha kadar baş başa eğlenmiş, aralarındaki yakınlık “Yeni bir aşk mı doğuyor?” başlığıyla haber olmuştu.

YALNIZ BIRAKMADI

Hayko Cepkin, “Aşkın Izdırabını...” adlı yeni albümünü geçtiğimiz gün tanıttı. Lansmana katılanlar arasında Şebnem Ferah da vardı. Gecede yeni şarkılarını seslendiren Cepkin, sahneden iner inmez sonra soluğu Ferah’ın yanında aldı. İkilinin samimi halleri, bu kez objektiflerden kaçmadı.

Magazin gündeminden başlıklar

Yumruk için özür dilerim

Oyuncu Emre Karayel, ismini söylemediği yeni sevgilisiyle Galata'da dolaştı. Ünlü oyuncu, geçen hafta yeni sevgilisiyle kendisini görüntülediği için yumruk attığı TV muhabirinden de özür diledi.

Magazin gündeminden başlıklar

Ne gece!

'Yalan Dünya'nın 'Nurhayat'ı Gupse Özay, Rıza Kocaoğlu ile görüntülenince panikledi. Sonra rol arkadaşı Gonca Vuslateri ile bir süre sokak çocuklarından kurtulamadı. Gecenin sonunda da peşlerine bir grup erkek takıldı.

İŞTE GECEDEN FOTOĞRAFLAR!

Geçtiğimiz haftalarda haklarında çıkan aşk dedikodularıyla Twitter'da dalga geçen 'Yalan Dünya'nın 'Nurhayat'ı Gupse Özay ve oyuncu Rıza Kocaoğlu; önceki gece 'Yalan Dünya'nın 'Eylem'i Gonca Vuslateri ile birlikte Cihangir'deki Jash'ta görüntülendi. Daha önce de Gonca Vuslateri ile anılan Kocaoğlu, fotoğraflarının çekildiğini fark edince panikledi ve mekandan ayrılmak istedi. Özay ise mekanın içine girdi.

"Sandığınız gibi değil"
Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kocaoğlu "Özay'la ilgili hakkınızda çıkan dedikoduları niye ti'ye aldınız?" sorusuna "Tabii ki ti'ye alıyorum. O benim İzmir'den arkadaşım" diye yanıt verdi. Vuslateri ile ilgili iddialar için de "Gonca benim oyunumda oynuyor. Sürekli bir araya geliyoruz" dedi. Ardından da muhabirleri "Yanlış bir şey yazmazsanız sevinirim" diye uyardı. Özay ise geceye Vuslateri ile Beyoğlu'ndaki Hayal Kahvesi'nde devam etti. Mekandan arkadaşlarıyla ayrılırken yine karşısında gazetecileri gören Özay'ın "Sandığınız gibi değil, doğum gününe katıldım" demesi kafaları karıştırdı.

"Abla bizi de ünlü yap be!"
Gupse Özay ve Gonca Vuslateri, mekan çıkışında mendil satan çocukların gazabına uğradı. "Abla bizi de ünlü yap be!" diye iki çocuğun sarılmasıyla zor anlar yaşayan Özay'ın imdadına gazeteciler yetişti. Tam her şey halloldu derken, bu kez de peşlerine bir grup erkek takıldı. Kameraları gören grup; şarkılar söyledi, akrabalarına selam gönderdi, fotoğraf çekti.

Magazin gündeminden başlıklar

Böyle hayran olmaz olsun

Ünlü şarkıcı Murat Kurşun; fanatik bir kadın hayranının, 300 bin liralık Range Rover marka cipine, 30 bin Euro'luk zarar verdiğini söyledi.

İki günlük araba
Kurşun, sürekli kendisini rahatsız eden ve daha ruhsatını bile almadığı 500 kilometredeki aracının her yerini çizen hayranını, sahne aldığı Bahçeşehir Hicazkar'da gazetecilere de şikayet etti. Kurşun "İki günlük arabamı komple çizmiş; kaputa önce kalp çizmiş, daha sonra da karalamış. İnsan bari bir kapısını çizip bırakır, tümünü mahvetmenin anlamı var mı?" dedi. Hayranının arabasını çizerken kameraya yakalandığını söyleyen Kurşun devam etti: "Arabayı bir yakmadığı kalmış. Bu araç benim alın terim ve milli servet. Gereken yapılacak."

Magazin gündeminden başlıklar

Reza Ebru'yu elimden aldı!

Serdar Ortaç, 10 yıl aradan sonra Günay'da sahneye çıktı. Ortaç, kendisini dinlemeye eşi Reza Zarrab ile birlikte gelen Ebru Gündeş'i sahneye davet etti. İkili 'Bilsem Ki' adlı şarkıyı beraber söyledi. Ardından Ortaç, "Ebru'yu 1993'te tanıdım. Hapse düştüğümde ziyaretime ilk gelen oydu. Reza çıktı, onu elimden aldı" dedi. Ortaç, gecenin finalinde de Gündeş'e "19 yıl sonra beni bıraktın, evlendin" diye takıldı. Gündeş de "Ne istiyorsun evliliğimden?" diyerek espri yaptı.

SERDAR ORTAÇ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Şoförü de var özel mi özel...

'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin 'Mahidevran Sultan'ı Nur Fettahoğlu, önceki gece Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçerken köprü girişinde polis çevirmesine takıldı. Şoförü polislere ehliyet ve ruhsatını gösterirken, güzel oyuncunun cep telefonuyla konuşması dikkatlerden kaçmadı.

NUR FETTAHOĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Geceyi birlikte geçirdiler

Victoria's Secret mankeni Barbara Palvin ile kendisini aldattığı gerekçesiyle Justin Bieber'ı bırakan Selena Gomez, Bieber'ı evine almadı. İkili, Bieber'ın Palvin ile birlikte olduğu söylentilerinin ardından Los Angeles kentinin Encino semtinde bir restoranda cuma akşamı bir araya geldi. Bieber ilerleyen saatlerde, Ferrari marka lüks arabasıyla Gomez'in evine geldi ancak içeri alınmadı. Evin önünde gazetecileri gören ve sinirlenen Bieber, sonra Gomez'i ikna ederek içeriye girdi. Bieber'ın arabası cumartesi sabahı evden ayrılırken görüntülendi.

SELENA GOMEZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Bir daha asla!

Yakında vizyona girecek olan 'Spring Breakers' adlı filmde, üçlü sevişme sahnesinde oynayan Vanessa Hudgens, bir daha böyle bir filmde rol almak istemediğini söyledi. Kanada'da yayınlanan 'Glow' dergisine konuşan Hudgens; "Filmde, James Franco ve Ashley Benson ile yakınlaşma sahnelerimiz var. Bu sahneler çekilirken çok rahatsız oldum" dedi.

VANESSA HUDGENS FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN