Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Dost kazığı

İpek Tanrıyar, dostu Tuğba Altıntop'un eski aşkıyla birlikte!

Manken dünyasında gelenek bozulmadı! Yakın dostlarının eski sevgilileriyle aşk yaşamayı alışkanlık haline getiren modellere, İpek Tanrıyar da eklendi. Güzel manken, önceki akşam Olimpio adlı mekanda popçu Levent Dörter ile yakalandı. Dörter, İpek Tanrıyar'ın yakın dostu Tuğba Altıntop ile nişanlanarak şöhret olmuştu!

Magazin gündeminden başlıklar

Alıştım sana bir tanem

Demet Akalın-Okan Kurt çifti tanışmalarının 1'inci yıldönümünü Harbiye'deki Arabesque'te kutladı. Cem Yılmaz-Ahu Yağtu çiftinin düğününde şarkı söyleyen Ümit Besen; Akalın'ın da ricasını kırmayıp gecede sahneye çıktı. Demet Akalın mutluluğunu Twitter'dan şöyle paylaştı: Veee Ümit Besen, bizim için söylüyor; 'Alıştım Sana Bir Tanem'.

Öte yandan Okan Kurt eşi Demet Akalın'a zümrüt küpe hediye etti.

DEMET AKALIN - OKAN KURT ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Kim der 62'sinde!

Bir AVM'de görüntülenen 62 yaşındaki Hale Soygazi, transparan siyah bluzu ile güzelliğinden hiçbir şey kaybetmediğini gösterdi.

Magazin gündeminden başlıklar

Arkadaşlarla sürpriz kutlama

Zerrin Özer; 50'nci yaş gününü, önceki akşam arkadaşları tarafından düzenlenen partiyle kutladı. Beşiktaş'taki Abiye isimli gece kulübüne giden Özer, karşısında arkadaşlarını görünce büyük şaşkınlık yaşadı. Ünlü şarkıcı, "Cep telefonumdan gizlice arkadaşlarımın telefon numarasını almışlar ve bu geceyi düzenlemişler. Büyük bir sürprizdi" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Tuba büyüküstün Dubai sokaklarında

Arap dünyasının, güzel oyuncu Tuba Büyüküstün'e hayranlığı gün geçtikçe artıyor. Oynadığı dizilerin Arap ülkelerinde yayınlanmasının ardından bölgede geniş bir hayran kitlesi edinen ünlü oyuncu, şimdilerde rol aldığı reklam kampanyasıyla dikkat çekiyor. Uzun yıllardır bir şampuan markasının yüzü olan Tuba Büyüküstün'ün rol aldığı yeni reklam filmleri, birçok Arap ülkesinde yayınlanmaya başladı. Oyuncunun yer aldığı son kampanyanın afişleri de geçtiğimiz günlerde Dubai sokaklarını süslemeye başladı.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Seksi anne Nicole

Önceki gün bir yardım yemeğine katılan Nicole Richie, derin sırt dekolteli seksi tuvaletiyle göz kamaştırdı. İki çocuk annesi olan Richie, elbisesinin tasarımını kendisinin yaptığını ve kendi koleksiyonuna ait takılar kullanmayı tercih ettiğini söyledi.

NICOLE RICHIE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Düğün tarihini verdi

Huzur Sokağı dizisinin Şükran'ı Sinem Öztürk, düğün tarihini verdi.

Sinem Öztürk, Nişantaşı'nda plates çıkışı samimi açıklamalarda bulundu. Ayaklı Gazete'nin haberine göre; dizinin oldukça güzel gittiğini söyleyen Öztürk, ardından da düğün tarihiyle ilgili bilgi verdi. Turizmci Gürsel Şatır'la nişanlı olan Öztürk, "Haziran ayında düğünümüz var" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Minik İstanbul babasının izinde

Okan-Şirin Bayülgen çiftinin 2.5 yaşındaki kızları İstanbul; babası gibi fotoğrafçı oldu. Minik İstanbul, annesinin fotoğrafını çekti; Şirin Bayülgen bu fotoğrafı "Kızım şimdiden fotoğrafçı oldu" diye Instagram'da paylaştı.

BİZE ULAŞIN