Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Deniz Akkaya'dan şok suçlama

Deniz Akkaya, 'Adam olsun' dediği eski sevgilisini sahtecilikle suçlayıp; 'İsviçre'deki bankalarda 30 milyon doları var' iddiasını ortaya attı!

Savaş, yine kızıştı! Deniz Akkaya, tam sessizliğe bürünmüştü ki, gelen hacizle çılgına döndü. Kızının babası olan eski aşkı Efe Önbilgin'in, Range Rover cipine 80 bin TL'lik haciz işlemi başlattığını söyleyen Akkaya, "Susuyordum ama yeter" dedi ve Önbilgin hakkında şok iddialarda bulundu:

"Maddi sıkıntıda olduğunu söyleyip, kızım için verdiği 6 bin TL'lik nafakanın 3 bin TL'ye indirilmesini istedi. Bu kişi, Yeniköy'de yalıda oturuyor ve yaklaşık 1 trilyonluk Aston Martin marka araç kullanıyor.

Arabasının alımında, evrak kurgusu yapılmıştır. Satın alınma işleminde; devlete KDV ödenmemiş ve karşılıklı suç işlenmiştir. İsviçre bankalarında yaklaşık 30 milyon dolar nakiti vardır ve davada delil olmasın diye kredi kartı kullanmaz."

SÖZLERİNDEN BİN PİŞMAN!
Efe Önbilgin'den bir kız bebek dünyaya getiren Akkaya, 3 yıl önce Önbilgin'i yere göğe koyamıyordu. Şimdilerde eski sevgilisiyle düşman olan Akkaya, Önbilgin için dün, "Ondan tek isteğim, adam gibi adam olmasıdır" dedi.

Efe Önbilgin'le mutluluk pozları mazide kalan Deniz Akkaya, ünlü işadamıyla ilgili şok iddialarda bulundu. İddialarla ilgili görüşünü sorduğumuz Efe Önbilgin ise sessiz kaldı.


DENİZ AKKAYA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Gizemli arkadaş

Pelin Batu, önceki gün bir erkek arkadaşıyla Bebek'teydi. Arkadaşıyla yediği yemeğin ardından kısa bir yürüyüş yapan oyuncu, gazetecileri görünce rahatsız oldu. Pelin Batu, yanındaki erkeğin kim olduğunu ise söylemedi.

PELİN BATU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Mini Asena

Marjinal giyim tarzlarıyla dikkat çeken Caner ile Asena Erkin, önceki gün de kural bozmadı. Fenerbahçeli futbolcu; güzel eşiyle Etiler'deydi. Asena Erkin, süper mini tercih ederken; futbolcu Caner'in sarı ve zımbalı ayakkabı giydiği görüldü.


ASENA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

İmparator'un kızı aşık

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in moda blogger'ı olan kızı Buse Terim, gönlünü bir modele kaptırdı. Buse, bir süredir beraber olduğu Berk Atan ile önceki akşam Pera'daki Zilly isimli mekanda eğlendi. İkilinin keyfi yerindeydi.

BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİLER!

Buse Terim çok utandı

Mekandan el ele çıkan Buse Terim-Berk Atan ikilisi gazetecileri görünce büyük panik yaşadı. Hemen sevgilisinin elini bırakıp ondan uzaklaşan Buse çok utandı. Soruları yanıtsız bırakan çift, Buse Terim'e ait otomobile binerek hızla mekandan uzaklaştı.


BUSE TERİM VE BERK ATAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Teo artık yeşil çaycı

Bebek'te boy gösteren Teoman, kendini sağlıklı yaşama adadı. Teo'nun yeni tutkusunun yeşil çay olduğu ortaya çıktı. Ünlü sanatçı; 4 saat oturduğu mekanda 6 fincan yeşil çay tüketti.

TEOMAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

"Beraberliğimizin sürdüğü doğru değil"

Nur Fettahoğlu geçtiğimiz gece Boğaz'da görüntülenmiş, yanındaki erkeğin sevgilisi Necati Şaşmaz'ın tahsis ettiği koruması olduğu iddia edilmişti. Şaşmaz, yaptığı basın açıklaması ile iddiaları yalanladı. İşte o açıklama:

"Çekimlerimin yoğunluğu nedeniyle geçen gün hakkımda çıkan haberleri yeni öğrendim. 'Koruma tahsis ettiğim' ve 'beraberliğimizin sürdüğü' şeklindeki ifadeler doğru değildir. Siz değerli basın mensuplarını bilgilendirmek istedim."    

Magazin gündeminden başlıklar

Slow'la çıkıp insanlara tokat attım!

Dün raflarda yerini alan 'Giderli 16' albümünün çıkış şarkısı olarak 'Yılan' isimli slow parçayı seçen Demet Akalın: "Demet sadece lay lay lom şarkılar söyleyebilir" diyen insanlara tokat gibi olacak bu şarkım.

DEMET AKALIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Roma'da romantik çift

Ashton Kutcher, eşi Demi Moore ile ayrılmasının birinci yılında sevgilisi Mila Kunis ile Roma'da tatilde. Çift, liseli aşıklar gibi kenti dolaşıyor.


MİLA KUNİS FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN