Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Eski aşkına geri döndü

Derin Mermerci, Cem Uzan ile ayrıldıktan sonra eski sevgilisi Tolga Egemen ile barıştı. Mermerci, 2010'da evlilik arifesindeyken Tolga Egemen'den ayrılıp Cem Uzan ile birlikte olmuştu. Yaklaşık 1.5 yıl firari işadamı Cem Uzan ile yurtdışında aşk yaşayan ancak bu ilişkiyi geçen ay noktalayan Mermerci eski aşkına döndü. Derin Mermerci ve Tolga Egemen, önceki akşam İstanbul Bebek'teki bir mekânda görüntülendi. Bir arkadaşlarının eşlik ettiği çift hayli samimi görüntüler sergiledi. İkilinin keyfi, gazetecileri fark etmesiyle kaçtı.

Magazin gündeminden başlıklar

Zehra'ya e-yasak

Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu; 14 yaşındaki kızları Zehra Çilingiroğlu'nun, internet üzerindeki yazışma ve fotoğraf paylaşımlarına koruyucu kurallar koydu. Birkaç ay önce, erkek arkadaşı ile birlikte fotoğraflarını Twitter'a koyduğu için ailesinden uyarı alan Zehra'nın; Twitter'da çıplak profil resmi olan insanları takip etmesi yasaklandı.

Hemen değiştirdi
 
Geçtiğimiz günlerde, üst vücudu çıplak profil fotoğrafı olan bir gencin, Zehra'yı Twitter'da takip etmek istemesi üzerine; Çilingiroğlu, 'üzgünüm' işareti yaparak "Twitter'da üstsüz resmi olanları takip etmem yasak" yanıtını verdi. Zehra Çilingiroğlu ile arkadaşlık etmek isteyen genç de bu uyarı üzerine hemen 'üstsüz' fotoğrafını değiştirerek onun kendisini takip etmesini sağladı.

Magazin gündeminden başlıklar

Doğum için geri sayım başladı

Ünlü şarkıcı Jessica Simpson'ın doğum yapmasına az kaldı. Bebeğini dünyaya getirmeden evvel yakın arkadaşlarını, evinde ağırlayan Simpson, güzel bir gün geçirdiklerini söyleyip "Bir dahaki buluşmamızda yanımda bebeğim de olacak. Bu inanılmaz bir duygu" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Yakışıklı bir adam değilim ama...

Oyuncu Mert Fırat: Alışveriş yaparken sıkılırım. En çok ceket ve gömlek alırım. Kendimi yakışıklı bulmuyorum ama isteyince farklı görünebilen biriyim. Ama ben kendime "Yakışıklı" demezdim.

Magazin gündeminden başlıklar

Talihsizlik Serkan Şenalp'in peşini bırakmıyor

ATV'de yayınlanan Hayat Devam Ediyor dizisinin oyuncusu Serkan Şenalp'in peşini set kazaları bırakmıyor. Geçen yıl göğüs kafesi çatlayan oyuncunun bu sefer de burnu kırıldı.

AMELİYAT OLACAĞIM

Şenalp, "Kavga sahnesinde yere yuvarlanırken oyunculardan birinin dizi burnuma geldi. Birden etraf kan gölü oldu. Burnumda kırıklar oluştu" dedi. Çekimlerden vakit bulduğu zaman ameliyat olacağını belirten Şenalp sözlerine şöyle devam etti: "Her oyuncu gibi ben de yüzüyle para kazanan biriyim. Bu yüzden çok korkmama rağmen ameliyat olmam gerek."

Magazin gündeminden başlıklar

Fedon'dan kelepir sürat motoru

Sürat motorlarına olan ilgisi ile tanınan Fedon; yenilettiği teknesini, sahibinden.com isimli ilan sitesinde satışa çıkarttı. 24 bin 900 lira bedel biçilen 7.5 metrelik teknenin iletişim adresi ise Fedon'un oğlu Teo Kalyoncu. Açıklama bölümünde "Sanatçı Fedon'un özel yapım teknesidir" notu yer alan ilana ilgi yoğun. Fedon'un satıştan sonra kendisine daha büyük bir tekne yaptıracağı söyleniyor.

Magazin gündeminden başlıklar

Diğer böbreğimi bile verebilirim

Yıllar önce, istek şarkısını söylemediği iddiasıyla Hacı Tepe adlı hayranı tarafından vurulan Bülent Ersoy, yıllar sonra olayın yaşandığı Adana'ya gitti. Kentte bir konser veren Ersoy, ilginç açıklamalar yaptı.

Hatırlattı

Yaşadığı olayı hatırlatan Ersoy, "Ben burada bir böbreğimi kaybettim. Eğer birileri burada hâlâ benim şarkılarımı dinlemek istiyorsa bunun için diğer böbreğimi de veririm" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

20 farklı meslekle uğraştım

Fikret Kuşkan, NG dergisine konuştu: Tesisatçılıktan kaportacılığa 20 farklı iş yaptım. Mahmutpaşa'da "Dona gel, sutyene gel" diye bile bağırdım.

BİZE ULAŞIN