Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Ayrılmadık mutluyuz

Demet-İbrahim Kutluay çifti, düşman çatlattı! Asmalımescit'te eğlenen çift; ayrılacakları haberlerini yalanladı: Bu iddialara gülüp geçiyoruz. Şu anki halimiz, mutluluğumuz ve yıllardır süren hayat arkadaşlığımız; iddialara verebileceğimiz en anlamlı yanıttır.

DEMET - İBRAHİM KUTLUAY ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Yapmacık eleştirisi haksız ve yersiz!

'O Ses Türkiye' yarışmasının jüri üyelerinden biri olan Mustafa Sandal; hayranlarının Twitter'da programı yapmacık ve samimiyetsiz bulmalarına büyük tepki gösterdi. Şarkıcı, geçtiğimiz akşam bu eleştirilerle ilgili şunları söyledi:"Bu söylenilenlerin haksız ve yersiz olduğunu düşünüyorum. Orada her şey olması gerektiği gibi, orijinal ve disiplinli. Herkes tercihlerinde hür ve özgür. İşte bu özgürlük de işin eğlenceli kısmını oluşturuyor. Neden böyle düşünüyorlar hiç anlamadım."

MUSTAFA SANDAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Bond kızı Gizem

Gizem Karaca'dan arabasına GPS taktıran babasına şaka yollu gönderme: "Babam Bond ben de kızıyım"

Güzelliği ve sempatik kişiliğiyle beğeni kazanan 2011 Miss Turkey güzellerinden Gizem Karaca, hala ailesinin küçük kızı. Babası Karaca'nın her adamını izliyor. Babasının arabasına GPS taktırdığını söyleyen Gizem Karaca, "Babam ne zaman nerede olduğumu biliyor. Ajan gibi takipte. O Bond oldu ben de Bond kızı" diye espri yaptı.

Magazin gündeminden başlıklar

15 aylık Harper moda ikonu oldu

Victoria ve David Beckham'ın 15 aylık kızı Harper'ın gardırobu şimdiden 15 bin TL değerinde. Moda tasarımcısı annesi Victoria'nın ünlü markaların elbiselerini giydirdiği Harper bir giydiğini bir daha giymiyor. Annesi gibi şimdiden moda ikonu olan Harper, başta Marie Chantal ve Bonpoint olmak üzere pek çok ünlü markanın abonesi oldu. Bu arada Beckham ailesinin Victoria Beckham'ın moda kariyeri nedeniyle Los Angeles'tan New York'a taşınacağı söylenwiyor. LA Galaxy futbol takımında oynayan David Beckham, bu nerenle 31 Aralık'ta dolacak sözleşmesini yenilemeyecek.

VICTORIA - DAVID BECKHAM ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Yeni gözdesi 10 milyon

Lüks otomobillere düşkünlüğü ile tanınan işadamı Ali Ağaoğlu'nun son gözdesi Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport! Ağaoğlu; İstanbul Autoshow'da sergilenen 4.3 milyon Euro (Yaklaşık 10 milyon TL) değerindeki otomobile talip.

ALİ AĞAOĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Yine Özge'yi bırakıp kaçtı

Hacı Sabancı ile Özge Ulusoy; bir otelde buluştu. Sabancı, tek başına başka mekana geçti. Ulusoy'u otelden çıkaran ise işadamının korumaları oldu.

Sosyetik işadamı Hacı Sabancı, yine Özge Ulusoy'un yanından kaçtı! Geçtiğimiz gün aşkını havaalanında bırakan Sabancı, bu kez ünlü modeli korumalarına emanet etti. Çift, Özge Ulusoy'un yaş gününü kutlamak için arkadaşlarıyla bir otelde yemek yedi. Ulusoy ile Hacı Sabancı, sonra 100 metre ilerideki bir başka mekana geçmeye karar verdi.

ÖZGE ULUSOY - HACI SABANCI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Sabancı, otelden tek başına çıkıp sonraki eğlence duraklarına gitti. Özge Ulusoy ise sevgilisinin korumalarıyla otelden ayrıldı. Gazetecilere görüntü vermemek için ter döken Ulusoy, basın mensuplarıyla tek kelime etmedi. Daha birkaç hafta öncesine kadar gazetecilere yan yana pozlar veren çiftin; şimdi neden kaçtığı ise merak konusu oldu.

Kaynak: Takvim

Magazin gündeminden başlıklar

Hale Soygazi'den cesur kıyafet

Güzelliğiyle dillere destan olan Yeşilçam'ın usta yıldızı Hale Soygazi, ilerleyen yaşına rağmen güzelliğinden bir şey kaybetmedi. Geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda alışveriş yaparken görüntülenen 62 yaşındaki Soygazi, giydiği siyah transparan kıyafetiyle kendine güvenini ortaya koydu.

Magazin gündeminden başlıklar

Hande'nin beklediği taş gelmedi

Geçtiğimiz Eylül ayında Amerikalı Benjamin Harvey ile evlenen Hande Ataizi, arkadaşları ile Bebek'teydi. 2 saat boyunca okey oynayan Ataizi, beklediği taş gelmeyince stres yaptı. Oyuncunun kilo aldığı gözlerden kaçmadı.

HANDE ATAİZİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Kaynak: Takvim

BİZE ULAŞIN