Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

22 yaş farka aldırmadılar

Oyuncu Ayça İnci ile Grup Gündoğarken'in üyelerinden Gökhan Şeşen'in aşk yaşadığı ortaya çıktı. 8 Ekim'den beri birlikte olan çift, mutlu haberi sosyal medya aracılığı ile takipçileriyle paylaştı. Ayça İnci 34, Gökhan Şeşen ise 56 yaşında.

Magazin gündeminden başlıklar

Annem evlilik baskısını bıraktı

Beyazıt Öztürk, annesi ve ağabeyi ile pazar günü Rumeli Balıkçısı'nda baş başa yemek yedi. Ünlü şovmen çıkışta, "Annem artık evlenmem için baskı yapmayı bıraktı, anlayacağınız o konuda rahatladım" dedi.

BEYAZIT ÖZTÜRK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Minik Sinan!

Sinan Akçıl'ın yeni gözdesi; minicik aracı Fiat 500 by Gucci! Ünlü popçu, önceki gece 20 bin Euro değerindeki özel tasarım otomobiliyle Etiler'deydi

SİNAN AKÇIL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Ünlü besteci ve şarkıcı Sinan Akçıl, özel tasarım otomobile biniyor! Önceki gece, basın danışmanı Selim Akar'la Etiler'deki P.F. Chang's'ta yemek yiyen Akçıl, mekana Gucci tarafından özel olarak tasarlanan Fiat 500'ü ile geldi. Değeri 20 bin Euro olan aracın Akçıl'a Gucci tarafından hediye edildiği öğrenildi. Aynı aracın beyaz renkli olanını da ünlü teknik direktör Fatih Terim'in kızı Merve Terim kullanıyor.

Kapıda arma var
İlk olarak Jennifer Lopez'in klibinde kullandığı aracın kapısının üzerindeki kırmızı ve yeşil renkler; Gucci'yi temsil ediyor. Aracın iç dizaynı da Gucci'ye ait.

Camları filtreli
Sinan Akçıl, aracın kendisine hediye edildiğini, talebi üzerine de camlara film çekildiğini söyledi.

Magazin gündeminden başlıklar

Yakışıklı Robert

Robert Pattinson, sevgilisinin ihaneti nedeniyle yaşadığı kötü günleri atlatmışa benziyor. Pattinson son filmi, 'The Twilight Saga: 2'nin galasında şıklığıyla ve Salvatore Ferragamo ayakkabılarıyla beğenildi.

ROBERT PATTINSON FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Spor ayakkabısız olmaz

Kristen Stewart, galalara en ünlü markalara ait ayakkabılarla katılıyor. Ancak davet bitmeden spor ayakkabılara geçiyor

Kristen Stewart, katıldığı galalarda ayakkabı değiştirmesiyle kendine şöhretler dünyasında ayrı bir yer edindi! Dünyanın en ünlü tasarımcılarına ait ayakkbıları, katıldığı gala ve davetler sona ermeden salaş spor ayakkabılarla değiştiren Stewart, son filmi 'The Twilight Saga: 2'de de bu geleneğini bozmadı. Hatta Stewart bu durumu o kadar abarttı ki, Londra galasında ilk önce ayakkabılarını değiştirdi ardından da salaş bir giysiyle sinemadan ayrıldı.

KRISTEN STEWART FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Sibel Can'a şok suçlama

Sibel Can'ın 'Meşk' adlı albümünde yer alan 'Senin İçin' isimli eserin çalıntı olduğu iddia edildi. Ünlü besteci Cavit Deringöl'ün kızı Ahu Güz; söz konusu eserin 2008 yılında vefat eden babasına ait olduğu iddiasıyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurdu. Güz dilekçesinde, "Beste hakları kayıtlıdır. Ancak 2012 yılında Sibel Can'ın 'Meşk' adlı albümünde babama ait olan 'Senin İçin' adlı eser, Naci Göçen tarafından sahte bir belge ile MESAM'a kaydettirilmiştir. Emre Plak, bu eseri Can'ın albümünde yayınlamıştır ama bizden izin alınmamıştır. Kendilerinden şikayetçiyim. Son derece üzgün ve kırgınım" ifadesini kullandı.

SİBEL CAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Aşklarının başladığı yerde evliliklerini kutladılar

Genç oyuncu Gizem Soysaldı ve yaz aylarında evlendiği yönetmen eşi Hüseyin Karabey, ilk tanıştıkları yer olan Garajİstanbul'da yakın dostları için özel bir kutlama gecesi düzenledi. Barselona'da 10 Ağustos'ta gözlerden uzak bir törenle dünyaevine giren çift, nikahlarına katılamayan dostlarıyla böyle bir gecede bir araya gelmek istediklerini dile getirdi.

"Oyunda tanıştık "
Soysaldı, gece için beyaz mini bir elbise ve tüllü bir taç tercih etti. Son derece mutlu oldukları gözlenen çift, dostlarıyla gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendi. Soysaldı, eşiyle tanışma hikayelerini şöyle anlattı: "Burada bir oyunumuz vardı. Hüseyin onu izlemeye gelmişti, biz o zaman tanıştık. O nedenle burası bizim için özel bir yer. O günden bu yana 1.5 yıldır beraberiz." ,

Magazin gündeminden başlıklar

Kızının 'öpüşme' sorusu terletti

Ünlü oyuncu Ahu Tuğba, Bahar Öztan'ın TvEm'de sunduğu 'Yeşilçam Sokağı' programına konuk oldu. Süpriz şekilde stüdyoya gelen Tuğba'nın 19 yaşındaki kızı Anjelik, annesine "Filmlerinde öpüştüğün hangi jönden etkilendin?" diye sordu. Kızının sorusu karşısında şaşıran Tuğba, "Seninle evde görüşeceğiz" dedi.

AHU TUĞBA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN