Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Bizimki sahte dostluk değil

Bir firmanın reklam serisinde Mehmet Ali Erbil ile kamera karşısına geçen Çiğdem Tunç, Erbil'in kendisini istemediği haberlerine kızdı. Tunç, "Mehmet Ali beni kıracak bir açıklama yapmaz. Yaptıysa da Mehmet Ali'dir, ne yapsa yeridir derim" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Naz Elmas da manken oldu

Mücevher İhracatçıları Birliği tarafından düzenlenen 'Çağdaş Yorum ile Geleneksel Türk Mücevheri' adlı tasarım yarışmasının ödül töreni önceki akşam CNR Expo Fuar Merkezi'nde yapıldı. Törende, dereceye giren yarışmacıların eserleri bir defileyle sergilendi. Defilede; Tülin Şahin, Özge Ulusoy, Sema Şimşek ve Tuğba Karaca gibi ünlü mankenlerin yanı sıra oyuncu Naz Elmas da podyuma çıktı. Elmas, "Bu ilk podyum deneyimim ama herhalde son olacak! Heyecandan titriyorum" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

İkizler gezmede

Tuba Büyüküstün-Onur Saylak çifti, güneş yüzünü gösterince iki aylık ikizleri Toprak ve Maya'yı alıp Nişantaşı turuna çıktı. City's'e giden Saylak Ailesi, hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Magazin gündeminden başlıklar

Fevkalade güzelsin

Bülent Ersoy, Pepsi'nin yeni reklamı için Dünya Güzeli Azra Akın'la kamera karşısına geçti. Ünlü sanatçı, senaryo gereği bir dansçıyı canlandıran Azra Akın'ın şan hocasını oynadı.

Magazin gündeminden başlıklar

Yıldız Tilbe bunaldı!

Gece gezmesine çıkan Yıldız Tilbe, gazetecilerle karşılaştı. Sohbet sırasında sıcaktan bunalan popçu, kazağını çıkardı.

Magazin gündeminden başlıklar

Cem Yılmaz'dan şok karar: Kaçıyor!

Ahu Yağtu evliliğiyle olay olan Cem Yılmaz, Türkiye'den kaçıyor! İtalya'da ev satın almak için kolları sıvayan ünlü komedyen, yılın büyük kısmını yurt dışında geçirecek.

CEM YILMAZ - AHU YAĞTU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Cem Yılmaz, 39 yaşında radikal kararlar almaya başladı! Önce hamile sevgilisi Ahu Yağtu ile nikah masasına oturarak herkesi şaşırtan Cem Yılmaz, şimdi de Türkiye'den kaçış planları yapmaya başladı. Evliliğiyle ve mal varlığıyla ilgili basında yer alan haberlerden bunalan ünlü komedyen, gözünü İtalya'ya çevirdi.

Son olarak Ferzan Özpetek'in 'Şahane Misafir' filminde rol alan Cem Yılmaz, ünlü yönetmenle dostluğu nedeniyle sık sık İtalya'ya gitti. Ülkeye hayran kalan Yılmaz, burada ev arayışlarına başladı. Ünlü komedyen, aradığı evi bulur bulmaz; eşi Ahu Yağtu ile yılın büyük kısmını İtalya'da geçirme kararı aldı.

BAHÇELİ EV İSTİYOR
Cem Yılmaz, eşi ve çocuğunun rahatını düşünüyor. Bahçeli bir ev arayan komedyen, herşeyin dört dörtlük olması için büyük çaba gösteriyor. (SAKLAMBAÇ)

Magazin gündeminden başlıklar

Abayı yaktı

Kısa bir süre önce gönlünü Almeda Abazi'ye kaptıran Sergen Yalçın, aşkı uğruna yollara düştü! Yalçın, yarışma için Dominik Cumhuriyeti'ndeki bir adada olan sevgilisi için 8 bin kilometre yol kat etti.

ALMEDA ABAZİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Yeşil sahalara veda ettikten sonra çapkınlıklarıyla gündemden düşmeyen Sergen Yalçın, son olarak gönlünü Almeda Abazi'ye kaptırdı. Arnavut asıllı güzelle Acun Ilıcalı sayesinde tanışan Sergen, seksi modele abayı fena yaktı. Sergen Yalçın, şimdilerde 'Survivor' adlı yarışmada büyük ödül için ter döken Almeda Abazi uğruna 23 Mart sabahı yollara düştü.

Sevgilisinin hasretine dayanamayan Sergen Yalçın, bir gecede Dominik'e gitmeye karar verdi. Yalçın, Almeda Abazi uğruna 8 bin kilometrelik yolu 11 saatte kat etti. Sergen'e yolculukta arkadaşı Nil Özalp de eşlik etti. Güzel aşkıyla burada kısa bir süre hasret giderme şansı elde eden Sergen Yalçın'ı görenler; "Sergen, Almeda'ya abayı yakmış" yorumları yaptı.

BU İLİŞKİ BİR İLK!
Almeda Abazi, daha 1 ay önce; "Bugüne kadar hiç sevgilim olmadı" açıklaması yapmıştı. Sergen; Abazi'nin ilk erkek arkadaşı olarak tarihe geçecek!

SERGEN'İ UÇURAN GÜZEL
Güzel sevgilisinin peşinden Dominik'e giden Sergen, burada Nil Özalp ve bir arkadaşı ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

* Çapkınlıklarıyla gündemden düşmeyen Sergen Yalçın, Melike İpek Yalova'dan ayrıldıktan 1 ay sonra Almeda Abazi ile yeni bir aşka yelken açtı. (AYDIN HAMZA/SAKLAMBAÇ)

Magazin gündeminden başlıklar

Ben mi estetik yaptırmışım?

Türk Pop Müziği'nin ünlü ismi Funda Arar, önceki akşam eşi ile beraber Etiler Develi Restaurant'da akşam yemeği yedi. Mekan çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtlayan Arar, estetik olduğu yönünde çıkan haberler için; "Valla oldum da benim mi haberim yok? Estetik falan olmadım" dedi.

BİZE ULAŞIN