Magazin gündeminden başlıklar 04/01/2010

  • Pazartesi 04.01.2010

Para basmıyorum

Kuaförlük, imaj danışmanlığı ve şarkıcılık mesleğini birlikte yürüten Kemal Doğulu, bu işlerden çok para kazanamadığını söyledi. Hande Yener'in kayınbiraderi olarak tanınan Doğulu, CNN Türk'te Saba Tümer'in programına konuk oldu. Şarkıcılığı para kazanmak için yapmadığını, idealist olduğunu ifade eden Doğulu, "O kadar çok iş yaptığım için herkes beni para basıyor sanıyor" dedi ve ekledi: "Herkes bana ulaşabilsin diye fotoğraf çekimi, klip veya imaj için standart bir bütçe ayırıyorum. Birçok işi aynı anda ve iyi yapıyorum ama çok para kazanmıyorum." (Televizyon Gazetesi)

Beni kelebek gibi uçuruyor

Başrolünü Penelope Cruz'un oynadığı 'Kırık Kucaklaşmalar' cuma günü vizyona giriyor. Ünlü İspanyol yönetmen Pedro Almodovar ile dördüncü kez çalışan Cruz, ünlü yönetmene ilişkin hislerini içtenlikle anlattı: 'Kırık Kucaklaşmalar' Pedro'yla birlikte çalıştığımız dördüncü film. Üç buçuk ay boyunca her gün film üzerine çalıştık. O, bir filminde benim oynamamı istiyorsa her şeyimi ona göre ayarlar ve onun filminde yer alırım. Çünkü o benim oyuncu olma sebebim. Henüz 14 yaşımdaydım. Pedro'nun Madrid'de çekim yaptığı setten içeri gizlice sızmıştım, bir yere saklanıp oyuncuları nasıl yönettiğini izledim ve bir gün beni de böyle yönetmesini hayal ettim. Pedro ile ilk tanıştığımda 17 yaşındaydım, onun artisti olmak için çok küçüktüm. Ama benim için bir bölüm yazacağını söyledi ve 'Çıplak Ten' filminde yaptı. O günden sonra onunla çok iyi arkadaş olduk ve artık birbirimizi çok iyi tanıyoruz. Birlikte çok zaman geçiriyoruz ve o benim en yakın arkadaşlarımdan biri.

PENELOPE CRUZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Gerçek hayatta asla polis olamam çünkü korkağım!

'Hesaplaşma' dizisinde polis Aslı'yı oynayan Seda Akman "Polislik benim karakterime aykırı bir meslek" dedi ve ekledi: Silahları hiç sevmem. Sette çalışırken elime aldığımda bile çok rahatsız oldum.

SEDA AKMAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Beyaz'la evleniyoruz ama günü belli değil

'Medyatik Yılbaşı Özel' programına, Beyazıt Öztürk'le birlikte konuk olan Asuman Krause, özel hayatıyla ilgili bomba bir açıklama yaptı: Evleniyorum... Beyaz'la... Şimdi nikah gününü belirlemeye çalışıyoruz.

Yüksel Aytuğ'un Kanaltürk ekranlarında hazırlayıp sunduğu 'Medyatik', yeni yıla kahkahalarla girdi. 'Medyatik Yılbaşı Özel' programına konuk olan şovmen Beyazıt Öztürk ve sunucu Asuman Krause, 2009'un hafızalara kazınan tüm ekran hallerini, devrilen çamları, kırılan potları yorumladı. Öztürk ve Krause, programın başında, 2009'un kendileri için ne ifade ettiğini anlattı. Beyazıt Öztürk, 2009'un kendisine huzursuzluğu hatırlattığını belirtti: "Kendi hayatımda, çevremde, ülkemizde genel olarak huzursuz bir yıldı. Gazetelerde, televizyonda, sokakta, her yerde hep bir eksiklik, yarım kalmışlık ve huzursuzluk vardı."

ASUMAN KRAUSE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

BEYAZIT ÖZTÜRK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 

Ben zaten evliydim!

Bir süre önce eşinden sessiz sedasız boşandığı söylenen Şarkıcı Yonca Lodi, ünlü olmadan önce zaten evli olduğunu anlattı. CNN Türk'te Saba Tümer'in programına konuk olan Yonca Lodi, samimi açıklamalarda bulundu. İlk albümünü çıkardığında evli olduğunu ifade eden Lodi, "Ben albüm çıkardığımda evliydim. Yani bu camianın içindeyken evlenmiş değilim" dedi. (Televizyon Gazetesi)

Hayatımda hiç kanunsuz iş yapmadım!

Orhan Gencebay belediye tarafından yıktırılan villasının kaçak olmadığını belirterek sert konuştu: Yaşamım boyunca ne bir lokma haram yedim, ne kaçak iş yaptım, ne başkasına ait olan bir şeye 'benim' dedim.

ORHAN GENCEBAY FOTOĞRFALARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Oğlumuz tamamıyla bir aşk çocuğu

Geçtiğimiz aylarda baba olan ünlü oyuncu Burak Sergen, oğlu Cansın'ın bir aşk çocuğu olduğunu, yani evlilik kurtarsın diye yapılmadığını söylüyor: Ben bugüne kadar babalığı sadece sözlük anlamıyla biliyormuşum.

Nuri Alço, Behlül'ün dayısı olsun

Yeşilçam'ın kötü adamı Nuri Alço, Beyaz Show'da, "Dizilerde oynamak istiyorum" dedi. İzleyicilerden birisi onun için en uygun rolü buldu: "Behlül'ün dayısı olsun!"

NURİ ALÇO FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

BİZE ULAŞIN