Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Evlilik kararı bebeğin üç aylık olmasına bağlı

Hande Ataizi, gazeteci-televizyoncu sevgilisi Benjamin Harvey'den iddia edildiği gibi üç aylık değil, beş haftalık hamile olduğunu açıkladı. Harvey ile Mart ayından beri mutlu bir beraberlik yaşadığını söyleyen Ataizi, "Nazar değmesinden korktuğumuz için hamileliğimi saklamak istemiştik" diyerek, şunları anlattı:

Bir şey söylemek için erken

"Üç aydan önce söylemeyi düşünmüyorduk ama artık duyuldu. Yine de konuşmak için henüz çok erken. Ortada evlilik ile ilgili konuşulmuş bir şey de yok. Öncelik bebeğin sağlığı. Hamileliğim üçüncü aya girdikten sonra ne yapacağımıza karar vereceğiz. Şu an söyleyecek bir şey yok."

HANDE ATAİZİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Gökhan Özen 31 yaşına bastı

Ünlü popçu Gökhan Özen, 31'inci yaş günü kutlamasını ve yeni albümü 'Başka'nın tanıtımını önceki gece Beyoğlu'ndaki Eelence'de yaptı. Ünlü popçuyu, bu mutlu gününde eşi Selen Sevigen, Zuhal Topal ve yakın arkadaşları yalnız bırakmadı. Sevigen "Eşinize hangi hediyeyi aldınız? sorusuna "Eşime Marc Anthony'nin gitarlarını aldığı yerden özel bir gitar aldım" diye yanıt verdi. Özen, albümü hakkında ise şöyle konuştu: "Sezen Aksu'dan ve Şehrazat'tan beste aldım. Aksu bestesi için ücret talep etmedi. Sesime güvendiğini söyledi. Albümüm kışa damgasını vuracak."

GÖKHAN ÖZEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!