Magazin gündeminden başlıklar

Magazinde son 24 saatte neler olduğunu öğrenmek için tıklayın...

Magazin gündeminden başlıklar

Büyük aşk bitti

Pop yıldızı Yalın, 1.5 yıldır birlikte olduğu Polonyalı manken Karolina Rygielska ile ilişkisini bitirdi.  Yalın ile Rygielska, Yalın’ın bir klip çekiminde tanışmış, aşkları öyle başlamıştı. Sevgililerin uzun zamandır aralarının bozuk olduğu ve önceki gün ilişkilerini noktalama kararı öğrenildi. Ünlü model Akaretler’de Yalın ile birlikte oturduğu evden de ayrıldı.

KAROLINA RYGIELSKA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN...

YALIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN...

Magazin gündeminden başlıklar

Ali, Brad Pitt gibi seviliyor

Ali Ağaoğlu'nun sevgilisi Petek Ertüre Ağaoğlu'nu yere göğe koyamadı: İnsanların Ali'ye olan sevgisi Brad Pitt gibi. Gördükleri zaman gözleri ışıldıyor, sanki bir dünya starı gibi bakıyorlar Ali'ye...

Son yıllarda iş hayatındaki atılımını magazinel yanı ile destekleyen Ali Ağaoğlu oyuncu sevgilisi Petek Ertüre ile Quality of Magazin dergisine röportaj verdi. Beş sene önce Uludağ'da başlayan birlikteliklerine bir süre ara veren ve şimdilerde kaldıkları yerden devam eden çift, birbirlerine karşı olan duygularına şu cümlelerle anlattı: Ali Ağaoğlu: Beş sene önce bir yılbaşı gecesiydi. Uludağ'a gitmiştim. Resepsiyonda oturuyordum, arkamdan biri seslendi: "Ali Ağaoğlu sen misin?", "Evet benim" dedim. Petek Hanım, "Arkadaşlarımla birlikte tatile geldik ve küçük bir şikayetimiz var" dedi. Bu şekilde tanıştık. Üç ay sonra da aşkımız başladı. Petek Ertüre: Ali Bey'i çok beğeniyordum. Uludağ'a tatile gitmiştim. Tanıştık ve bugün mutlu bir beraberliğimiz var gördüğünüz gibi.

A.A.: Sürprizlerden hoşlanmam, hayatım planlıdır ve kontrolün bende olmasını isterim. Ancak doğum günümde Petek'in bir şeyler yaptığını hissettim, şirketten kimse bir şey söylemedi ama hoşuma gitti.

P.E.: Ali Bey, kendine güvenli, çok çalışkan ve zeki bir insan olduğu kadar, çok da esprili bir insan. Böyle güçlü ve esprili bir insanla beraber olduğum için de çok mutluyum.

A.A.: Aslında ikimiz de aynı boylarda sayılırız ama Petek daha uzun görünmek için kazık gibi topuklu ayakkabılar giyiyor, bana tepeden bakıyor.

P.E.: Kadınlar topuklu ayakkabı giymeyi sever, ben de seviyorum ama Ali'den uzun olmam aşkımıza engel değil. Onun boyu çok uzun ama görebilene... İnsanların Ali'ye olan sevgisi Brad Pitt gibi. Gördükleri zaman gözleri ışıldıyor, sanki bir dünya starı gibi bakıyorlar Ali'ye. O anlarda ben de kendimi Hollywood starı gibi hissediyorum.

A.A.: İşimde çok disiplinliyim ama iş bittiğinde ben de sizler gibi bir vatandaşım. Ben cep telefonumu kendim açarım, koruma ile gezmem, her şeyin hakkını fazlasıyla vermeyi severim. Allah'tan başka kimseye verilecek bir hesabım, borcum yok. Gittiğimiz yerlerde tanıdıklarımı, dostlarımı görmek benim de hoşuma gidiyor. Bu yüzden insanlar beni çok seviyor olabilir.

P.E.: En son 'Ömre Bedel' dizisinde rol aldım. Oyunculuğu çok seviyorum ve keyif alıyorum. Çünkü oyunculuk yapan bir insan bence bütün meslekleri yapmış oluyor. İyi, kötü, çirkin oluyorsun, ruh hallerini yaşıyorsun. Bu nedenle oyunculuk benim için çok önemli ve değerli."

A.A.: Ben günde 15 saat çalışan işkolik bir insanım. Petek'in evde oturmasına da karşıyım. Kendini meşgul edecek şeyler yapabilir, oyunculuğuna devam edebilir ancak topluma karşı sorumluluklarımız var. Öpüşmesini, sevişmesini istemem.

*BRAD PITT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Halis Ağa'nın kızı evleniyor

Halis Toprak'ın torunlarından küçük Nazlıcan ile yaptığı evliliğinin üzerinde kara bulutlar dolaşırken, kızı Ayfer Toprak vuslata ermeye hazırlanıyor! Ayfer Hanım'ın beyaz atlı prensi, yaşı yaşına, huyu huyuna uygun birisi olan Cengiz Karavan. Yaklaşık beş yıldır flört eden aşıkların ilişkisi iki kez sekteye uğramış ama sonunda barış çubuklarını tüttürmeyi başarmışlardı. Öğrendiğime göre Toprak ile Karavan, yurtdışında evlenmeye karar vermiş. Paris ya da Roma Türk Büyükelçiliği'nde sade bir törenle vuslata ermek isteyen aşıklar ya 6, ya da 27 Mayıs'ta gelingüvey olacakmış. Allah mesut etsin. (BÜLENT CANKURT)

*HALİS-NAZLICAN TOPRAK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

"EVDE KÖLE GİBİYDİM" RÖPORTAJI İÇİN TIKLAYIN

Magazin gündeminden başlıklar

Canlı yayında aldatma özrü

Oscarlı oyuncu Sandra Bullock'un eşi Jesse James'in 11 ay ilişki yaşadığı dövme mankeni Michelle McGee, ünlü aktristen canlı yayında özür diledi. Avustralya'da bir programa katılan "bomba" lakaplı McGee, Bullock'tan "kalpten" özür dileyerek, James'in kendisine de yalan söylediğini savundu. McGee, "Jesse bana açık olsaydı, bu durumda olmazdım" dedi.

*SANDRA BULLOCK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

*MICHELLE MCGEE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

'Ezel'e girin de özele girmeyin

Kenan İmirzalıoğlu, ayrıldığı sevgilisi Zeynep Beşerler'le ilgili soru soran gazetecilere esprili yanıt verdi: "Ezel'e girin, özele girmeyin!"

*KENAN İMİRZALIOĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

*ZEYNEP BEŞERLER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Spears'ın vücudu bildiğiniz gibi değil!

ABD'li ünlü şarkıcı Britney Spears, bir giyim markası için çektirdiği fotoğrafların, bilgisayarla müdahale edilmeden önceki halinin yayımlanmasına izin verdi. Spears, böylece ünlü kadınların mükemmel görünmeleri için nasıl baskı altında olduğunu ortaya koydu. Fotoğrafta Spears'ın belinin ve kalçalarının inceltildiği görülüyor. Şarkıcının vücudu bilgisayarda mükemmel biçimde şekillendirilirken, cildi de kusursuz hale getirilmiş. Şarkıcının bir arkadaşı "Britney kusurlu vücuduyla gurur duyuyor" dedi.

*BRITNEY SPEARS FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Diziyi kahvede beklediler

atv'nin sevilen dizisi 'Aşk Ve Ceza'nın başrol oyuncusu Nurgül Yeşilçay ve eşi Cem Özer önceki gün Bebek'te sohbet ederken objektiflerimize takıldı. Fotoğrafları çekilince keyifleri kaçan çift, daha sonra kendilerine katılan dostları ile dizinin başlama saatine kadar Bebek Kahve'de oturdu. Çift, daha sonra diziyi seyretmek için evlerinin yolunu tuttu.

*NURGÜL YEŞİLÇAY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

*CEM ÖZER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Hande çok güzel bir dost!

Altı ay öncesine kadar 'kavgalı' olan Demet Akalın ile Hande Yener'in dostluğu gün geçtikçe pekişiyor. Barıştıktan sonra yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen iki ünlü; birbirlerini her fırsatta övmeyi de ihmal etmiyor. Hande Yener'in önceki gün konuk olduğu radyo programına telefonla bağlanan Demet Akalın; "Kim ne derse desin bizim aramızı bozamayacak! Hande çok iyi bir insan, çok güzel bir dost..." diyerek, arkadaşını yere göğe koyamadı.

PSİKOLOĞUM GİBİ
Hande Yener ile dostlukları hakkında "Tatsız başlayıp güzel giden bir ilişki oldu" yorumunu yapan Akalın, sözlerine şöyle devam etti: "Hande benim psikoloğum gibi. Her şeye mutlu bakan bir insan... Ben biraz fevriyim, o daha ılımlı bakabiliyor. Ona bir telefon açtığımda, bana on dakika hayatla ilgili güzel şeyler söylüyor. İyi ki dostuz. Kimse aramızı bozamaz, biz böyle yolumuza devam edeceğiz."

'SOPA'SINI ÇOK SEVDİM
Hande Yener'in 'Sopa' albümünü çok beğendiğini söyleyen Akalın, "Onu tebrik etmek istiyorum... Şahane bir albüm yapmış. Slow şarkıları çok güzel. Hızlılarına zaten diyecek bir şey yok" dedi. Hande Yener de yakında yeni albümünü çıkaracak olan Demet Akalın'a bol şans diledi.

HANDE YENER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

DEMET AKALIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BİZE ULAŞIN