Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminde son 24 saatte neler olduğunu öğrenmek için tıklayın!

Magazin gündeminden başlıklar

Gökhan Özen evlendi

CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen'in kızı Selen Sevigen ile sanatçı Gökhan Özen ile dün gece nikah töreni ile dünya evine girdi. İstanbul'da Four Seasons Otel'den gerçekleşen nikah töreni, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Deniz Baykal'ı meclis dışında ilk kez bir araya getirdi. Törene siyaset, iş ve sanat dünyasından çok sayıda tanınmış isim katıldı. Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi'nin kıydığı nikahta Selen Sevigen'in nikah şahitliğini Kemal kılıçdaroğlu ve Deniz Baykal birlikte yaptı. Gökhan Özen'in şahitleri ise Semra Özal ile Ajda Pekkan oldu. Törene Eski Bakan Cavit Çağlar, İlhan Kesici, Gürsel Tekin, Ateş Ünal Erzen, Sinan Aygün, Şehrazat, Ebru Akel ve Deniz Akkaya da katıldı. CHP Genel Sekreteri Önder Sav'ın ise törene katılmadığı, çelenk gönderdiği görüldü. Sevigen, Önder Sav'ın katılmadığının hatırlatılması üzerine, "O da yakın zamanda çocuğunu evlendirdi" dedi.

DÜĞÜNDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

400 bin euro'luk araba hâlâ geçici plakalı

Galatasaray ve Milli Takım'ın yıldızı Arda Turan, önceki akşam arkadaşları ile Ortaköy'deki Zuma'daydı. 400 bin Euro'luk Mercedes AMG SLS otomobili ile İstanbul gecelerinin keyfini süren Arda'nın, hâlâ geçici plaka kullanması; "Arda istediği plakayı bulamıyor galiba" yorumlarına neden oldu. Ünlü futbolcu, "Bugün iki idman yaptım, çok yoruldum. Eve gidiyorum" diyerek mekandan uzaklaştı.

* ARDA TURAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Kankalar aynı evi paylaşacak

Geçtiğimiz yazı birbirlerine laf atarak geçiren Demet Akalın ve Hande Yener'in bu yaz aralarından su sızmıyor. İkili sa mimiyeti o kadar ilerletti ki, işi ev arkadaşı olmaya kadar vardırdı! Eşi Önder Bekensir'le yaşamını, 'Evlilik Hayatı' adlı programda gözler önüne seren Demet Akalın, bu yaz, Çeşme'deki yazlığını kapatıp Bodrum'da tatil yapmayı tercih etti. Türkbükü'nde aylığı 4 bin TL'ye bir yazlık kiralayan Demet Akalın-Önder Bekensir çifti, önümüzdeki günlerde evlerinde Hande Yener'i ağırlayacaklar.

ÜST KATI ALDI
Birbirlerine 'kız kardeşim' diye hitap eden Akalın ve Yener, Bodrum'da konserleri denk düştükçe aynı evde kalacaklar. Yener, twitter'daki sayfasında; "Kardeşim Demet Bodrum'da ev kiraladı, ben de üst katında kalacağım" diyerek kararlarını açıkladı.

* DEMET AKALIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

* DEMET AKALIN - ÖNDER BEKENSİR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

* HANDE YENER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Yunan adaları'nda çok özel kutlama!

Eda Taşpınar ile milli sörfçü Bora Kozanoğlu'nun aşkı doludizgin devam ediyor. Yaz mevsiminin başlamasıyla birlikte Çeşme Alaçatı'ya demirleyen aşıkların önceki gün rotayı Yunan Adaları'na çevirdiğini duydum. Eda, kendisi için "Aşkın ta kendisi" dediği sevgilisi Bora Kozanoğlu'nun 32'inci doğum gününü Komşu'da kutlamak için bir tatil organize etmiş. Birkaç yakın arkadaşları ile birlikte Komşu'ya dümen kıran aşıklar, cumartesine kadar Yunan Adaları'nı tavaf edecekmiş. Bu arada duyduğuma göre Eda, sevgilisi için uzun süre unutulmayacak bir kutlama organize etmiş. Ne diyelim; böylesi sevgili herkesin başına!!! (BÜLENT CANKURT)

* EDA TAŞPINAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Fatih phelps

Geceleri Türkbükü'ndeki Pasha's Club'ta sahne alan Fatih Ürek, gündüzleri de Lola Beach'te deniz şovu yapıyor. Renkli kişiliğiyle tanınan Ürek, denize girerken sergilediği tavırlarla olimpiyat şampiyonu Michael Phelps'i andırıyor.

* FATİH ÜREK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Ayakkabımla gömülmek istiyorum

'Sex and the City'nin yıldızı Jessica Parker gibi ayakkabı düşkünü olduğunu söyleyen Ebru Destan, "Ayakkabı benim canımdır" dedi ve vasiyetini açıkladı: Beni onlarla birlikte gömsünler.

* JESSICA PARKER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

* EBRU DESTAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Tam bir skandal

Manken Özge Ulusoy'un bir gün süren evliliği ve ayrılığını meslektaşları değerlendirdi:

Simge Tertemiz: Böyle evlilik mi olur? Oyuncak mı bu?

* SİMGE TERTEMİZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Ece Gürsel: Elle tutulur bir yanı yok. Tek kelimeyle skandal.

* ECE GÜRSEL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Tuğba Altıntop: Çok acele alınmış kararlar bunlar.

* TUĞBA ALTINTOP FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Elif Ece Uzun: Evliliklerine de boşanmalarına da şaşırdım ama bize laf düşmez.

* ELİF ECE UZUN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Bi' tur daha atalım mı dayı

‘Ezel’ dizisinin iki starı Kaz Dağları’nda buluştu. Tuncel Kurtiz’in ‘Tuncel ve Dostları’ programına konuk olan Kenan İmirzalıoğlu; ‘dayı’sına traktör turu attırdı.

* KENAN İMİRZALIOĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN