Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminde neler olduğunu öğrenmek için tıklayın!

Magazin gündeminden  başlıklar

Fotoğraf tutkunu

Yıllardır yaptığı izdivaç programlarıyla insanları evlendiren ve geçtiğimiz günlerde kendisi de Ali Özbir ile dünyaevine giren Esra Erol, düğünden sonra soluğu Bodrum'da aldı. Türkbükü'nde güneşlenip, bol bol fotoğraf çeken Erol, daha sonra ise Chocolate'da kocasıyla yorgunluk attı. Taze çift, işlerinden dolayı balayını kısa tutacak.

ESRA EROL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden  başlıklar

Kız kıza eğlence

Eşi Önder Bekensir ile Bodrum'da olaylı bir şekilde ayrılan Demet Akalın, eşi olmadan da kız arkadaşları ile Bodrum'un tadını çıkarıyor. Güneşlenirken etrafına 'yalnız da mutluyum' imajı veren Akalın gibi Önder Bekensir de erkek arkadaşlarıyla birlikte Bodrum'da tatil yapıyor.

DEMET AKALIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden  başlıklar

Beach yalnızı

Ünlü oyuncu ve sunucu Ebru Akel, yanında sevgilisi Abdullah Oğuz olmadan Bodrum'da tatil yapıyor. Vaktini kitap okuyarak geçiren Akel, Princess Otel'in beach'inde takılıyor.

EBRU AKEL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden  başlıklar

Angelina'dan seks sahnesine veto!

'Mr&Mrs Smith' filminin çekimlerinde; o sıralar Jennifer Aniston ile evli olan Brad Pitt'i baştan çıkaran Angelina Jolie, şimdi sevgilisinin çekeceği seks sahnelerine karışıyor! Us Weekly dergisi, seksi oyuncunun, Brad Pitt'in yeni filmi 'Moneyball'un senaryosunu okuduktan sonra, resmen kıskançlıktan gözünün döndüğünü yazdı.

SEKSİ BİR SAHNE OLACAK!
Dergiye konuşan Pitt'in dostları, "Brad ve Robin Wright'ın bir seks sahnesi vardı. Ancak, Angelina'nın gözü resmen döndü! Senaryodan, o seks sahnesinin çıkarılmasını sağladı!" dedi. Ancak, senaristler tüm bu iddiaları yalanlayarak, ikilinin filmde son derece 'seksi bir sahnesi' olduğunu söylüyor.

ANGELINA JOLIE-BRAD PITT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden  başlıklar

Ne balkonu çimen bulamıyoruz

Mehmet Ali Erbil, Şahan Gökbakar'ı diline doladı: "Biz millet gibi balkonlara çıkamıyoruz. Bırakın balkonu, işimizi çimenlikte bile halledemiyoruz!"

MEHMET ALİ ERBİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden  başlıklar

Üstsüz kalmamak için çok uğraştı

Arkadaşlarıyla Bahamalar'da tatilde olan Katie Perry, güneşin ve denizin tadını çıkarıyor. Peşinde paparazzi ordusuyla tatil yaptığı için her hareketine dikkat eden Perry, dün denizden çıkarken frikik vermemek için bir hayli çaba gösterdi. Her geçen gün daha da zayıfladığı gözden kaçmayan Perry, yüzerek vücudunu sıkılaştırmaya çalışıyor.

Magazin gündeminden  başlıklar

'Yaban'lığı sevdi

'Aşk-ı Memnu'nun finalindeki takma sakalıyla 'Yaban'a benzetilen Kıvanç Tatlıtuğ, özel hayatında da sakallı olmak istedi. Tatlıtuğ, yeni imajıyla 'Yaban'ı andırdı.

KIVANÇ TATLITUĞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden  başlıklar

Gülşen muhallebicide çantasını çaldırdı

Pop şarkıcısı Gülşen İstanbul Sirkeci'de bir muhallebicide çantasını çaldırdı. Sanatçı, 4 bin dolar değerindeki çantasının içinde ise neredeyse bir servet bulunduğunu beyan etti. Sirkeci'de bir muhallebicide arkadaşlarıyla oturan sanatçı, 4 bin dolar değerindeki çantasını sandalyesinin arkasına astı. Çantasının çalındığını fark eden sanatçı polisi aradı.

'KAMERALAR GÖRMEMİŞ'
İş yerinin güvenlik kamera kayıtlarını inceleyen polis, sanatçının oturduğu masanın kameraların 'kör' noktasında olduğunu belirledi. Dolandırıcılık masası ekipleri, arkalarında iz bırakmadan kayıplara karışan yankecilerin peşinde. Ünlü sanatçı ise 4 bin dolarlık çantasının içerisinde kredi kartları, yaklaşık 5 bin lira değerinde nakit para ve döviz, 5 bin dolar değerinde Bvlgari marka saat, 3 bin dolar değerinde antika saat ile Mercedes'inin anahtarı olduğunu bildirdi.

GÜLŞEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN