Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminde neler olduğunu öğrenmek için tıklayın!

Cuma 24.09.2010 09:11
Magazin gündeminden başlıklar

 

Pembe pabuçlu gelin!

'Canım Ailem' dizisinde oynadığı 'Meliha' karakteriyle şöhreti yakalayan Şebnem Bozoklu, önceki akşam Anadolu Hisarı'ndaki özel bir yalıda iç mimar sevgilisi Emre İzer ile evlendi. Çifti düğünlerinde Mustafa Alabora, Ozan Güven, Erol Avcı ve Ezgi Mola gibi ünlü isimler de yalnız bırakmadı. Tom Waits'in 'Russian Dance' adlı şarkısı ile konukların arasına katılan çiftin nikahında gelinin şahitliğini Erol Avcı ile yakın dostu Gizem Gürsel, damadın şahitliğini ise Uğur Erbek ve Ardan Özmenoğlu üstlendi. Bozoklu ve İzer, Elvis Presley'in 'Always On My Mind' şarkısı eşliğinde ilk danslarını gerçekleştirdi. Mehmet Teoman ve Naim Dilmener'in DJ olarak çaldığı gecede konuklar, 70'lerin şarkılarıyla doyasıya eğlendi.

ÇİFTİN DÜĞÜN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

ŞEKER YERİNE FİDAN DAĞITTILAR
Bozoklu'nun gelinliğini "Aşık olduğum kadına gelinlik yapıyorum" diyen Cemil İpekçi dikti. İzer'in smokini ise Marcel Mevorah tarafından hazırlandı. Bozoklu'nun gelinliğinin altına giydiği pembe beyaz puantiyeli ayakkabıları da dikkat çekti. Çift hatıra olarak Tema Vakfı Tekirdağ Hatıra Ormanı'na her konuk için bir fidan bağışladı. Tema Vakfı yetkilisi gece sonunda konuklara ağaç sertifikası dağıttı. Finalde eşiyle basına poz veren Bozoklu, "Emre, evlilik teklifini çok beğendiğim bir tablo alarak yaptı" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Bizim Beckham'lar

Ağustos ayında Bodrum'da evlenen model Yeşim Erçetin ve Emre Matraş, yaşadıkları aşkı birlikte çıkardıkları bir single ile taçlandırdı. 21 Ağustos'ta evlenen çift, balayına gitmeden hemen önce stüdyoya girdi. 72 saatlik çalışmanın sonunda da ortaya 'Sence' isimli iki şarkılık single çıktı. Çift, aranjörlüğünü Ali Güven'in yaptığı bu single ile yaklaşık 16 yıl önce başlayan aşklarını ölümsüzleştirdikleri için çok mutlu olduklarını belirtiyor.

ÇİFTİN ÇOK ÖZEL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ DESTEĞİ
1990'lı yıllarda popüler bir pop müzik şarkıcısı olan Emre Matraş 'Gerçek Aşkım' isimli parçanın aslında Erçetin'e yazdığı bir şiir olduğunu söyledi. Şarkının bir bölümüne Hüsnü Şenlendirici klarnetiyle eşlik ediyor. Single'a ismini veren 'Sence' şarkısı için de, Ferda Anıl Yarkın keman çalıyor. Bu single için çift son derece iddialı bir kapak çalışması gerçekleştirdi. Matraş çekimlerle ilgili olarak, "Kapak çalışmasında Victoria ve David Beckham çiftinin reklam çekimlerindeki pozlarından esinlendik. Çekimler evimizde gerçekleşti. Çekimler sırasında zorlanmadık. Çünkü biz aşkımızı her saniye yaşayan, tutkusunu gizlemeyen bir çiftiz. Erotizm de aşka dair" dedi.

YEŞİM'E KAVUŞMAK İÇİN 3 MİLYON TL TAZMİNAT VERDİ
Matraş aşk hikayeleri hakkında, "Yeşim ile ayrıldıktan sonra 1997'de evlendim. Boşanmak için yıllarca beklemek zorunda kaldım. Geçen yıl Yeşim'in Nispet'teki posterini gördükten sonra boşanmayı tamamlamak için eşime 3 milyon liraya yakın tazminat ödedim. Şubat ayında boşandım. Ve ertesi gün hemen Yeşim'e ulaştım. 15 Ağustos'ta da, yaş gününde ona evlenme teklif ettim" diye konuştu.