Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminde neler olduğunu öğrenmek için tıklayın!

Çarşamba 15.09.2010 09:13
Magazin gündeminden başlıklar

Gökçe'nin Ali'ye güveni tam

Ali Sunal ve sevgilisi Gökçe Bahadır, önceki akşam Taksim'de el ele gezerken görüntülendi. Gazetecilerle sohbet eden çiftten Bahadır, bayramda ailesiyle tatile gittiğini söyledi. Güzel oyuncu, gazetecilerin "Ali Bey'i yanlız bırakmaktan çekinmiyor musunuz?" sorusuna, "Ona güvenim tam" yanıtını verdi.

ALİ SUNAL-GÖKÇE BAHADIR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Mehmet Ali'yle iş ilişkimiz var

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, Tuba Coşkun'dan boşandıktan sonra bekarlığın tadını çıkarıyor. Erbil'in, geçtiğimiz Ramazan Bayramı'nda Kıbrıs'ta, Çarkıfelek'in güzel hostesi Gamze Topuz ile baş başa tatil yaptığı iddia ediliyor. Görgü tanıklarına göre; bayramda Rocks Otel'de program yapan Erbil, kendisinden bir gün önce gelen Topuz'la buluşup bayramı birlikte geçirdi. Geçtiğimiz cumartesi gecesi Kıbrıs Havaalanı'nda görülen ikili, aynı uçakla İstanbul'a gelip bir gün sonra da Yeniköy sahilinde yürüyüş yaptı.

MEHMET ALİ ERBİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

GÖRÜNTÜLENDİK AMA...
Erbil'in, Gamze Topuz ile olan aşkını şimdilik sakladığı ve ilişkisini gizlice yürüttüğü konuşuluyor. Topuz bu aşk söylentileriyle ilgili olarak şunları söyledi: "Kıbrıs Havaalanı'nda birlikte olduğumuz doğrudur. Ama biz zaten iş arkadaşıyız. Bir aşk söz konusu değil. Mehmet Ali'yi çok seviyorum ama aramızdaki ilişki sadece iş ilişkisidir..."

PEMBE ÇANTALI MALİ
Geçtiğimiz gece menajeri Stelyo Pipis ve ağabeyi Mustafa Erbil ile Cihangir'de görüntülenen Mehmet Ali Erbil, "Gamze Topuz ile aranızda aşk var mı?" sorusuna cevap vermedi ama esprileri patlattı. Erbil, arabasının içinden çıkardığı pembe çantayı omzuna takıp, "Pazar çantamı arabada unutmuşum. Bu aslında Nur Yerlitaş'ın çantası...'' dedi.