Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminde neler olduğunu öğrenmek için tıklayın!

Magazin gündeminden başlıklar

Tek celsede boşandılar

22 Haziran'da evliliklerinin birinci yıldönümünü Yunan Adaları'nda kutlayan Batu-Neslişah Aksoy çiftinin çatırdayan evlilikleri, dün Sarıyer Adliyesi'nde tek celsede hakkın rahmetine kavuştu! Adli tatilin ardından boşanma planları yapan aşıklar, dün avukatlarının telefon açmasıyla apar topar mahkemeye koşmuşlar. Toplantıdan çıkıp mahkemeye giden Batu da, tek başına adliyeye giden Neslişah da birbirinden tek kuruş talep etmemiş. Kavga, gürültü etmeden boşanmayı başaran ex eşler, son dönemde moda olduğu üzere dostça görüşmeye de devam edecekmiş. Bu arada dostça ayrılmayı başarmışlar ama evlilik için emek ve fedakarlık gerektiğini idrak edememişler anlaşılan!!! (BÜLENT CANKURT)

Magazin gündeminden başlıklar

Aşkımız iki yıl sürdü!

Uzun süredir Tarkan'la birlikte olduğu söylenen Nil Özalp, ilişkisiyle ilgili ilk kez konuştu: Tarkan'la ilişkimizi hiçbir zaman gizleme çabası göstermedik. Aşkımız tam iki yıl sürdü ve 1.5 ay önce de bitti...

'Acıkolik' isimli albümü ile adından söz ettiren Nil Özalp, Megastar Tarkan'la yaşadığı aşkla ilgili her şeyi ilk kez Bodrum'da anlattı:

- Tarkan ile aranızdaki ilişkinin boyutu nedir?
Bizim, eskiye yönelik bir tanışıklığımız var. Sekiz yıl önce Ozan Çolakoğlu sayesinde tanıştık ama sonra koptuk. Yıllar sonra tesadüfen Ozan Çolakoğlu sayesinde yeniden biraraya geldik. Tarkan, her anlamda benim yanımda oldu.

- Peki aranızdaki aşk mıydı? Bu konuya bir açıklık getirir misiniz?
Aslında biz, birçok yerde görüldük. Hiçbir zaman da ilişkimizi gizleme çabamız olmadı, her yere beraber gittik. Ancak birlikte fotoğrafımız olmadığı için ve biz de bu konuda herhangi bir açıklama yapmadığımız için, kimse bu ilişkinin tam olarak ne olduğunu anlamadı. Aşkımız 2 yıl sürdü ve 1.5 ay önce de bitti.

İLİŞKİMİZİ REKLAM YAPMADIK!
- Neden bu zamana kadar konuşmadınız ve sustunuz?

Bizimle ilgili dedikodular, albümden sonra çıktı. Tam albüm çıktığı zamanlarda bu konu ile gündeme gelmek istemedim. Çünkü bunu reklam stratejisi olarak düşünenler olabilirdi ve oldu da... Şimdi ilk ve son kez size açıklıyorum.

- İlişkiniz bitti. Peki hâlâ görüşüyor musunuz?
Yani ortada birlikte geçirilmiş iki sene var. Birçok ortak noktada buluşabiliyoruz. Bağlar o kadar çabuk kopmuyor maalesef. Tarkan, her zaman benim en yakın arkadaşımdır. Yani her zaman benim için özel birisi olarak kalacak. Ama tabii ki ilişkiler bitince, bir süre sonra kopmalar olur. Bizde de zamanla öyle olacak. Şu anda böyle bir süreçteyiz.

'ACIKOLİK' İÇİN 10 YIL ÇALIŞTIM!
- Biraz albümünüzden bahseder misiniz? Kimlerle çalıştınız?

Bu albüm için 10 senedir çalışıyorum. Albümün bütün aşamalarında Serdar Ortaç bana çok yardımcı oldu. 'Kalp Boş' ve 'Değmez' Serdar'dan aldığım parçalar... Albümde bana ait üç şarkı var. Çalışmama adını veren 'Acıkolik' ise Tarkan'dan aldığım bir parça.

- Albümünüzden memnun musunuz?
Çok memnunum. Albüm ile ilgili olabilecek her şey gerçekleşti. Mesela ben Silivriliyim. En büyük hayalim Silivri'de konser vermekti. İlk konserimi de orada verdim. Albümün satışları çok iyi gidiyor. Yani; istediğim ve hayal ettiğim her şey oldu. Şu an çok mutluyum.

TARKAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Klip çekiminde alerji oldu

Bengü, 'Sırada Sen Varsın' şarkısının klibi için geçen hafta kamera karşısına geçti. 22 saat süren çekimlerde kırmızı boya dolu küvete giren genç şarkıcının tüm vücudu alerji oldu.

HER ŞEYİ GÖZE ALIRIM
"Çekimi bırakmalısın" uyarılarına kulak asmadan klibi tamamlayan Bengü daha sonra soluğu hastanede aldı. Ünlü şarkıcı "İşim için herşeyi göze alırım. Çekimleri tamamlamam gerekiyordu. Zorlanarak da olsa tamamladım" dedi.

BENGÜ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Dışarı çıkarken giyinmeyi unutmuş!

Önceki gün Toronto'da görüntülenen Katie Holmes, arabasından inerken herkesi şaşırttı! Giydiği şortu yukarı çıkmıştı ve ortadan kaybolmuştu; dolayısıyla Holmes gömleğinin altına bir şey giymemiş gibi göründü. Kısa bir süre sonra, durumu farkeden Holmes, kendine çeki düzen verdi.

KATIE HOLMES FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Sevda çark etti!

Amerika'daki bir sperm bankasından aldığı spermlerle hamile kaldığını açıklayan Sevda Demirel, hakkında 'Türk soyunu koruma yönetmeliğine muhalefet'ten soruşturma açılınca farklı konuştu. Demirel, aslında sevgilisinden hamile kaldığını ama sevgilisi bebeği istemediği için yalan söylemek zorunda kaldığını açıkladı: "Bebeğimi aldırmak istedim ama doktorum '36 yaşındasın, bu son şansın' diyerek izin vermedi. Sevgilim şiddet göstererek bebeği aldırmaya zorladı." Bu yalanı daha fazla uzatamayacağını anladığı için gerçekleri açıklamak istediğini belirten Demirel, "Türk halkından özür dilerim" dedi.

SEVDA DEMİREL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Beni çekmeyin kardeşim

Yavuz Bingöl, Cihangir'de fotoğrafını çeken gazetecilere kızdı: "Çekmeyin! İnsan laftan anlar. Arızalısınız, manyaksınız, çekmeyin kardeşim!"

YAVUZ BİNGÖL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Ivana, Miami'de ayakta alkışlandı!

'Sex and The City 2' filminde Kim Cattrall (Samantha) tarafından bir mayokinisi giyilen Ivana Sert, aldı başını gidiyor! Filmin Mayıs ayında New York'taki galasının ardından gerçekleşen 'After Party'de mini bir defile düzenleyen Ivana'nın tasarımları büyük ilgi görmüştü. Amerika pazarına hızlı bir giriş yapan Ivana, önceki gün de her yıl düzenlenen 'Miami Fashion Week Swimwear'da cicilerini moda tutkunları ile buluşturmuş. Internet sitelerinin yazdığına göre; fiyatları 250 ile 900 dolar arasında değişen 60 parçalık koleksiyon, izleyenler tarafından ayakta alkışlanmış.

VICTORIA'S SECRET'TEN HABER BEKLİYORMUŞ
Samantha'yı giydirdiği için moda haftasında pek bir popüler olan Ivana ile Bloomberg Businessweek, El Neuvo Herald, Palm Beach Post, Daily Me ve Bradenton Times röportajlar yapmış; NBC 6-TV de defilesini yayınlamış. Internet sitelerindeki haberleri okuyunca Miami'de büyük sükse yapan Ivana'yı aradım; mutluluktan havalara uçuyordu. Ünlü iç giyim markasıtasarımını giymesinin faktörü büyük ama görünen o ki, Allah Ivana'ya "Yürü ya kulum" dedi!!! (BÜLENT CANKURT)

KIM CATTRALL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

IVANA SERT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Bana balonla yaklaşmayın!

Balonla şaka olmaz! Efe Önbilgin, önceki akşam Deniz Akkaya ile Cihangir'deki Doğa Balık'ta yemek yedi. Mekandan mutlu mesut ayrılan ikili, araçlarına binip 30 metre gitmişlerdi ki, trafiğe takıldılar. Yol kenarında balon satan bir genç, ikilinin aracına yaklaşınca da olanlar oldu.

"BENİM YANIMDA DOLAŞMA!"
Baloncuyu gören Efe Önbilgin, büyük panik yaşadı. Geçen hafta Bebek Lucca'da balon nedeniyle çıkan yangının ortasında kalan Önbilgin, "Aman baloncu, benim yanımda fazla dolaşma!" diye bağırmaya başladı.

DENİZ AKKAYA- EFE ÖNBİLGİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN