Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Bodrum bu yıl da öksüz kalacak

Eda Taşpınar, önceki gün İstinye Park'ta bir mağazanın tanıtımına katıldı. Şapkası, gözlükleri ve yüksek bel pantolonu ile eski zaman kadınlarını andıran Taşpınar, bu yıl da tatile, geçen yıl olduğu gibi Bodrum'a değil, Alaçatı'ya gideceğini söyledi. Sosyetik güzel, Bodrum'un artık kendisi için bittiğini belirtti.

*EDA TAŞPINAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Öykü, Roman kızı olacak

Adını Tolga Karel'le yaşadığı aşkla duyuran genç oyuncu Öykü Çelik, önceki gün yeni sevgilisi Ömer Seval ile İstinye Park'taydı. Gazetecilerin, yeni sevgilisiyle ilgili sorularını yanıtlamaktan kaçınan Çelik, yakında, atv'de yayınlanan 'Gönülçelen' dizisinin kadrosuna dahil olacağını söyledi: "Çok zevkli olacağını düşünüyorum. Roman ağzıyla konuşmayı denedim ve çok da güzel oldu. Tam bana göre bir rol!"

*TOLGA KAREL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Korumalar kapıya!

atv'nin sevilen dizisi 'Gönülçelen'in oyuncusu Tuba Büyüküstün, önceki akşam sevgilisi yönetmen Sami Saydan'la Beyoğlu La Brasire restoranda baş başa yemek yedi. Romantik görüntüleri ile dikkat çeken çift, restoran çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlamamak için taktik uyguladı. Restorandan çıkarken, koruması ve şoförünü çağıran Büyüküstün, restoranın kapısına sıfır yanaşan otomobiline sevgilisinin elini tutarak koşar adım bindi.

*TUBA BÜYÜKÜSTÜN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...


Magazin gündeminden başlıklar

Ağlayarak çekilen sahnelerimiz oldu

atv ekranlarında yayınlanan 'Samanyolu' dizisinde rol alan Vildan Atasever, şu ana kadar en çok etkilendiği sahneyi anlattı. Atasever, "Annemin Evsed olduğunu öğrendiğim sahneyi canlandırırken, çok etkilendim" derken, duygularını da şöyle aktardı: "Gerçekten titredim. O gün Hülya Darcan da Ayça Bingöl de Özcan Deniz de o son sahne bittikten sonra saatlerce benimle birlikte ağladı. O sahne gerçekten çok güzel yazılmıştı..." Dizinin yönetmeni Andaç Haznedaroğlu da dizinin başarısını senaristinin ve yönetmeninin kadın olmasına bağladı. Haznedaroğlu, "Aslında bu bir kadın hikayesi. Bu hikayeyi bir erkek yönetseydi, bu kadar derin bir dizi olmazdı. Kadınlar, kadınlar arasındaki çatışmayı, bir erkeğin kadına bakışını daha derin hissediyor. Kadınların kafası entrikaya çalışıyor. Bu durum, bize avantaj oluşturuyor. Sanırım rekabet duygusuna yatkınlığımız var" şeklinde konuştu. Türk halkının ekranda entrika izlemeyi çok sevdiğini belirten Özcan Deniz ise uyarlama projelerin sonunun bilinmesinin dezavantaj olmadığını belirterek şunları söyledi: "Sonuçta Titanik'in batacağını bile bile o filme gittik. Sorun, o süreci o insanlar nasıl yaşıyor onu görmek."

*VİLDAN ATASEVER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

*ÖZCAN DENİZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Hüsnü'nün bahar temizliği

Hüsnü Şenlendirici'nin notalara hükmeden narin parmakları toza bulandı! Evinde bahar temizliği yapma kararı alan ünlü klarnetçi, annesinden yardım istedi. Anne Şenlendirici de, oğlunun Bebek'teki evinde tozlara karşı geniş çaplı bir temizlik operasyonu başlattı. Operasyonun pencere bölümü ise klarnetçiye düştü. Elindeki toz beziyle camları silerken 'ayakligazete.com' tarafından görüntülenen Hüsnü Şenlendirici, gülümseyerek işine devam etti. "Herkes gibi ben de evimi temizliyorum" diyen sanatçı, kendisinin de halktan biri olduğunu hatırlatmayı ihmal etmedi: "Bunda şaşılacak bir şey yok..."

*HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Gülşen'e, Hollywood klasikleri ilham verdi

Şarkıcı Gülşen, "Önsöz" adlı albümünün ikinci klibini "Ezberbozan" şarkısına çekti. İstanbul'da Film Sokağı'nda çekimleri gerçekleşen klibin yönetmenliğini ilk klipte olduğu gibi yine Nihat Odabaşı gerçekleştirdi. Odabaşı klibi çekerken ortaya çıkan kareleri de fotoğrafladı. Gülşen,"Eski Hollywood filmlerindeki stili günümüze taşıyarak farklı bir karma oluşturmak istedik" dedi.

*GÜLŞEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Evleneceğini açıkladı

Şarkıcı Davut Güloğlu, nişanlısı Ersun Uysal ile objektiflere poz verdikten sonra, kısa süre içinde nikah masasına oturacağını açıkladı.

*DAVUT GÜLOĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Sözleşmeyi ihlal eden Tatlıses'e tazminat cezası

Türkücü İbrahim Tatlıses'e kötü haber. Ünlü müzisyen, albüm yaptığı şirketle sözleşmesi bitmeden başka bir yapımcı firmayla da albüm yaptığı gerekçesiyle 210 bin dolar (Yaklaşık 321 bin TL) tazminat ödemeye mahkûm edildi. İki albüm için M. Fevzi Siverek'in Komedi Müzik Yapım şirketiyle anlaşan sanatçı, 2001'de noterde sözleşme imzaladı. "Koşulları ihlal eden, karşı tarafa 2 milyon 100 bin dolar öder" hükmü de yer alan sözleşmeye göre şirket her iki albüm için Tatlıses'e 1 milyon 400 bin dolar ödemeyi taahhüt etti. İddiaya göre albümlerin karşılığını alan Tatlıses, sözleşme süresi dolmadan başka şirketten bir albüm daha çıkardı. Bunun üzerine şirket, İstanbul Fikri ve Sınai Haklar Mahkemesi'nde 2 milyon 100 bin dolarlık tazminat davası açtı.

'CEZADA İNDİRİM OLMAZ'
Mahkeme, Tatlıses'in Komedi Müzik Yapım şirketiyle yapmış olduğu sözleşmenin maddelerini ihlal ettiğine hükmederek, sanatçıyı haksız buldu. Sözleşmede belirtilen ceza şartı olan 2 milyon 100 bin doları çok bulan mahkeme, davayı kısmen kabul ederek, sanatçıyı davalı yapımcı şirkete 210 bin dolar tazminat ödemeye mahkûm etti. Komedi Müzik'in avukatı Halil İbrahim Serbest ise karara itiraz edeceklerini söyleyerek "Cezai şartta indirim yapılamaz. Tatlıses'in 2 milyon 100 bin doları ödemesi gerekir" dedi.

*İBRAHİM TATLISES FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

BİZE ULAŞIN