Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminde neler olduğunu öğrenmek için tıklayın!

Cumartesi 25.09.2010 09:24
Magazin gündeminden başlıklar

Ebru Şallı erken doğum yaptı

Hamileliğinin 8'inci ayında olan eski manken Ebru Şallı, bir erkek çocuk sahibi oldu. YKM Mağazaları Yönetim Kurulu Başkanı Harun Tan'ın eşi Ebru Şallı Tan, önceki akşam Maslak Acıbadem Hastanesi'nde sezaryenla doğum yaptı. 2 kilo 900 gram ağırlığındaki erkek bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Şallı, ilk çocuğu Beren'i sezaryenla dünyaya getirdiği için ikinci çocuğunu da mecburiyetten aynı yöntemle doğurdu. Doğum sırasında eşi Harun Tan, eşini bir an olsun yalnız bırakmadı. Ebru Şallı-Harun Tan çitftinin çocuklarına ne isim koyacaklarını henüz bulamadıkları öğrenildi.

PİLATESLE OLMADI
Ebru Şallı'nın hamileliği boyunca sadece 9 kilo alması eleştirilere sebep olmuştu. Şallı ise "İlk hamileliğimde yedi kilo almıştım. Bu sefer dokuz kilo aldım. Eleştirileri kesinlikle kabul etmiyorum" demişti. Şallı çocuğunu doktoru kabul ederse pilatesle doğurmak istediğini de söylemişti. Dünyaca ünlü oyuncu Nicole Kidman, pilates yöntemiyle doğum yapmıştı.

Magazin gündeminden başlıklar

Yazıklar olsun

Musa yalanlarıyla ancak evdeki annesini babasını bir de kendisini kandırır. Seren Serengil, Musa Aytun'un "Boşanma sebebimiz kumar değil, kıskançlık' sözlerine cevap verdi. "6 sene aynı yastığa başkoyduğum insanın yalanlarını hayretle okudum" diyen Seren Serengil şunları söyledi: Kumar oynamam, iddaa oynadım demiş... Bet arena, Süper bahis, VBG Kıbrıs ve Londra merkezli canlı poker, NBA maçlarını oynatan kumar sitelerinde hem de benim annemin kredi kartlarıyla oynamış olduğu belgeler mahkemeye sunulmuştur... Eşinin zengin bir ailenin çocuğu olmadığını söyleyen Serengil, "İnşaat işi yapıyoruz demiş. Bir inşaat şirketinde 3 milyar maaşla çalışıyor. Babasının ne bir şirketi ne bir ofisi ne de inşaat şirketi var. Vergi de ödemiyor. Ne iş yaptığını Yahudi cemaati biliyor. Musa, Beylikdüzü'nde Yeşil İnşaat'ın bir projesinde satış elemanı.. Serengil, "Çocuğumuz en güzel yerden çıktı demiş. Bir kere bile gidip görmediği çocuğun yerinin mezarsız ve mavi çöp poşetinden çıktığını da görmedi tabii" dedi.