Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminde son 24 satte neler olduğunu öğrenmek için tıklayın...

Magazin gündeminden başlıklar

Kerem Alışık kiminle yakalandı?

İlişkilerini gizli-saklı yaşayan Kerem Alışık-Songül Öden cephesinde değişiklik yok! Nişantaşı'nda görüntülenen çift, önce zigzag çizerek ne yapacaklarını bilemedi, sonra taksiyle olay mahallinden uzaklaştı.

*KEREM ALIŞIK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

*SONGÜL ÖDEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

O ancak son delik olur!

Bir televizyon programında "Bugüne kadar çok sanal aşk yaşadık, artık sıra reel aşklarda" şeklinde bir açıklama yapan Nihat Doğan, bu sözleriyle eski sevgilisi Seda Sayan'a gönderme yaptığı yorumlarına sinirlendi. Konuyla ilgili konuşurken Sayan'dan 'Malum kadın' diye bahseden Doğan, şunları söyledi:

MALUM KADIN...
"Ben bugüne kadar adı bende gizli kalacak nice büyük aşklar yaşadım. Hepsini de kalbime gömdüm. Benim yaşadığım bu değerli aşklar içinde o kadının adı ancak en son delik olabilir. O malum kadının adını artık benimle birlikte anmayın."

*NİHAT DOĞAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Acıların çocuğu 'Şen' şakrak

Emrah'ı yeni sevgilisiyle Nişantaşı'nda 'ayakligazete. com' kamerası görüntüledi! Ünlü sanatçı, 'Hayat Bilgisi' dizisinde de oynayan Duygu Şen ile birlikte.

*EMRAH FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Sinirinden Dönmez

Sunucu ve oyuncu Şebnem Dönmez, önceki gün Bebek'te tek başına dolaştı. Keyifsiz olduğu gözlenen Dönmez, bir süre sonra özel şoförlü minibüsünden inen bir arkadaşı ile karşılaştı. Arkadaşı ile sarmaş dolaş olan Dönmez, bu anın fotoğraflarının çekildiğini görünce sinirlendi ve oradan uzaklaştı.

*ŞEBNEM DÖNMEZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Beykoz'da münzevi hayat

Tarkan, kokain davasının izlerini üzerinden atmak için kendini Beykoz'daki kayıt stüdyolarına kilitledi! Haziranda çıkacak albümü için geceli gündüzlü çalışan sanatçı, kimseyle görüşmüyor.

*TARKAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Seda ile Mali'yi Oğulcan barıştırmış!

Seda Sayan ile Mehmet Ali Erbil'in arabulucusu, Sayan'ın oğlu Oğulcan çıktı. Sayan, uzun süredir küs olduğu arkadaşı ile oğlunun araya girmesiyle barışmış.

Seda Sayan, önceki akşam oğlu Oğulcan, eski eşi Sinan Engin ve eşi Ayşe Engin'le hep beraber aile yemeği yedi. İlk defa eski eşi ve oğlu ile birlikte objektiflere poz veren Sayan, sık sık biraraya geldiklerini ve bunda anormal bir şey olmadığını söyledi.

İLK KONUĞU ERBİL
Sayan, uzun bir aradan sonra önümüzdeki günlerde bir televizyon kanalında başlayacağı sabah programıyla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Ünlü şarkıcının ilk programında konuklarının Mehmet Ali Erbil ve Fatih Ürek olacağı öğrenildi. Mehmet Ali Erbil ile uzun süre küs olan Sayan, eşi Onur Şan'dan ayrıldıktan sonra ünlü şovmenle barışmıştı. Sayan, önceki gün gazetecilerin, "Mehmet Ali Erbil'le sizi Sinan Engin mi barıştı?" sorusana "Hayır" yanıtını verdi. Bunun üzerine Sayan'ın oğlu Oğulcan araya girerek, "Onları ben barıştırdım" diye konuştu. Gazetecilerle sohbetin ardından Seda Sayan, oğlunun lüks arabası Audi A8'e binerek evinin yolunu tuttu.

*SEDA SAYAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

*MEHMET ALİ ERBİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Boşanma davasını geri çekti

Murat-Sema Göğebakan çiftini, dostları barıştırdı. Ünlü sanatçı, eşinin ihanetini affedip boşanma davasını da geri çekti!

ALLAH'A HAVALE ETMİŞTİ
Aşk her şeyi affedermiş! Sema Göğebakan, kanser tedavisi gören eşi Murat Göğebakan'ı basketbolcu Doğan Deniz Yiğit'le aldatılmıştı. Durumun ortaya çıkmasının ardından "Kanseri yendim, ihanete yenildim" diye açıklama yapan Murat Göğebakan, 10 yıllık eşine boşanma davası açarak, "Onu Allah'a havale ediyorum" demişti.

HER ŞEYİ GÖZE ALABİLİRİM
Murat Göğebakan sonunda geri adım attı. Yakınlarına, "İhaneti unutmaya hazırım. Çünkü eşime aşığım ve her şeyi göze alırım" diyen sanatçı, araya giren hatırlı dostları sayesinde eşiyle barıştı. Göğebakan, boşanma davasını geri çekip, eşiyle ikinci bir hayata başladı.

*MURAT GÖĞEBAKAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Hepsi birbirini yakaladı

Hepsi'nin üyeleri, Eren,Yasemin ve Cemre, Bebek Parkı'nda gazeteciler ile sohbet etti. Yeni albüm satışlarının iyi gittiğini ve bu yüzden çok keyifli olduklarını söyleyen Hepsi, gazetecilerden aldıkları kamera ve fotoğraf makineleri ile 'yakalanma' mizanseni canlandırdı. Bu arada hem Hepsi hem de etrafta onları izleyenler çok eğlendi!

BİZE ULAŞIN