Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Konserde istek şarkı kriz yarattı

Şarkıcı Sezen Aksu, ABD'nin Maryland eyaletinde konser verdi. Konsere, bin 800'ü aşkın kişi geldi. Seyircilerin şarkılarına eşlik etmesinden memnun kalan sanatçı, şovu ve şakalarıyla izleyenleri eğlendirdi. Ancak istediği şarkının söylenmemesine tepki gösteren bir izleyici tatsız anların yaşanmasına sebep oldu. Aksu, ABD turnesi kapsamında bugün New York'ta yarın New Jersey'de sahne alacak.

SEZEN AKSU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Magazin gündeminden başlıklar

Erbil çifti tek celsede boşandı

Şovmen Mehmet Ali Erbil ile eşi Tuğba Erbil'in 5 yıllık evliliği tek celsede sona erdi. Eski soyadına geri dönen Tuğba Coşkun, oğlu Ali Sadi'nin velayetini de aldı. Sarıyer Aile Mahkemesi'nde dün görülen davaya avukatlarıyla birlikte katılan çiftin geçen hafta buluşarak üzerinde anlaşma sağladıkları boşanma protokolü, mahkeme tarafından kabul edildi. Buna göre Bodrum'da bulunan Tuğba Coşkun adına kayıtlı ev kendisinde kalacak. Yaklaşık 3 milyon dolar değerindeki bir çatı katı daire ile 1 milyon dolar değerinde yeni alınacak bir ev, çiftin oğulları Ali Sadi Erbil adına tescil ettirilecek. Bunun dışında Erbil, Tuğba Coşkun'un oturduğu evin 7 bin TL'lik kirası ile birlikte her ay nafaka olarak 10 bin dolar ödeyecek.

MEHMET ALİ ERBİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TUĞBA COŞKUN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

EVLER ALİ SADİ'NİN
Tuğba Coşkun'un avukatı "Müvekkilim haklı boşanma sebeplerine rağmen tazminat ve nafaka talebinde bulunmamış, Ali Sadi ile ikamet edecekleri bir ev ile çocuğunun geleceğini gözetebilmek adına kira gelirinden faydalanabilecekleri bir ev talep etmiştir. İki evin de mülkiyeti Ali Sadi adına tescil ettirilmiştir" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Cimrileri hiç sevmem

Kapalıçarşı dizisinin 'Diyar'ı Aslı Tandoğan, Harper's Bazaar dergisine, nefret ettiği şeyleri açıkladı: "İnsanların cimriliği, yemeklerin atılması ve gereksiz alışveriş."

ASLI TANDOĞAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Magazin gündeminden başlıklar

"Pamela gibisin"

Abdullah Şahin, eski eşi Nilgün Belgün’e, “Göğüslerin silikon mu? Pamela Anderson gibi olmuşsun” dedi. Belgün’den yanıt geldi: "Kendimin çok şükür! Silikonu ayırt edemiyor musun?"

NİLGÜN BELGÜN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

PAMELA ANDERSON FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Magazin gündeminden başlıklar

Bu vücut 45 yaşında

'Desperate Housewives' isimli diziyle üne kavuşan Teri Hatcher, Hawaii'deki tatilinde muhteşe fiziğini bir kez daha gözler önüne serdi! 45 yaşındaki ünlü oyuncu, bütün gün yüzüp güneşlendi. Teri Hatcher, ızgara, sebze ve meyveyle beslendiğini, ayrıca spor yaparak formunu koruduğunu söylüyor.

TERI HATCHER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Magazin gündeminden başlıklar

Hande - Kadir aşkı bitti

Hande Yener üç yıldır birlikte olduğu ve defalarca evliliğin eşiğinden döndüğü Kadir Doğulu ile yollarını ayırdı! 'Hande'ye Neler Oluyor' adlı albümü ile gündemde olan Yener; konser ve tanıtımlara, aynı zamanda menajerliğini de yapan sevgilisi Kadir Doğulu olmadan gitmeye başladı.

HANDE YENER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Magazin gündeminden başlıklar

Asena uçaktan korkuyor

Yeni albümü sonrası konser trafiği hızlanan Asena, uçak korkusu yüzünden konser vereceği şehirlere kara yoluyla gidiyor. Ocak ayında piyasaya çıkardığı 'Hint Kumaşı' adlı albümüyle turneye çıkan Asena, yolculuklarının tamamını VIP minibüs ile gerçekleştirdi. Asena, bir ay sürecek turnesi sonunda 10 bin 750 km yol yapmış olacak. Asena, "Yorucu ama bir o kadar da keyifli bir turne dönemi yaşıyorum. Zaten uzun yolda araba kullanmaktan çok keyif alıyorum. Yorgun olmadığım zaman minibüsümü kendim kullanıyorum" dedi. Konser aralarındaki boş günlerinde Asena Dans Okulu'ndaki dersleri nedeniyle İstanbul'a da dönmek zorunda kalan Asena, yurtdışı seyahatler dışında uçağa binmiyor.

ASENA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Magazin gündeminden başlıklar

34'ünde ana kuzusu

Hüsnü Şenlendirici, yeni hayatını anlattı: "Annemle yaşıyorum. O bana ninniler söylüyor, yemekler yapıyor, göbeğimi büyütüyor."

HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ANNESİNE SIĞINMIŞ!
Eşi Nazire ile boşanmayı bekleyen, Deniz Seki ile de ilişkisini bitiren Hüsnü Şenlendirici, annesine sığındı! Geçen hafta cam silerken görüntülenen 34 yaşındaki Şenlendirici, 'ayakligazete. com'a konuştu: "Annem güzel yemekler yapıp, göbeğimi büyütüyor. Göbekli klarnetçi olacağım. Bana ninniler bile söylüyor."

'OLGUN TAKILIYORUM'
Erken evlendiği için eskiden tüm işleri eşinin yaptığını söyleyen Şenlendirici, "Suyumu bile kendim almazdım. Hayat insanı değiştiriyor, şimdi bulaşıkları bile ben yıkıyorum" dedi ve ekledi: "Artık hayatlarını dingin yaşayan, olgun insanlarla takılıyor, Sarıyer'de balık tutup stres atıyorum."

BİZE ULAŞIN